هدف از این تاپیگ بالا بردن سطح امنیت اطلاعات افراد است حالا این اطلاعات می خواهد عکس ، فیلم ، شماره حساب ها در قالب یک فایل txt ، word و ... باشد . در نتیجه شما با ایجاد این فایل حتی اگر فایلتان ناخواسته بلوتوث شود و یا اینکه موبایلتان دزدیده شود دیگر نگران سوء استفاده دیگران از اطلاعات شخصی خود نخواهید بود . من از زمانی که اولین گوشی پیشرفته خودم را خریدم (ان 73 ) این نرم افزار را نصب و استفاده می کنم . پیشنهاد من این است که بدون درنگ این نرم افزار را نصب و استفاده کنید .
حتی این فایل را می توانید مستقیما روی کامپیوتر خودتان کپی کرده و برای مشاهده اطلاعاتتان با وارد کردن رمز عبور از آنها استفاده کنید .

با استفاده از نرم افزار handy zip که برای گوشی های سری 60 موجود می باشد و البته برروی گوشی های جدید مثل ان 82 و ... توسط نوکیا نصب شده است .
مرحله 1:
در این مرحله شما باید یک فایل با پسوند zip در مسیری که می خواهید اطلاعات شما وجود داشته باشد ایجاد کنید برای شروع وارد برنامه شده و با انتخاب گزینه new archive از منوی options مسیری را که می خواهید فایلتان ایجاد شود را انتخاب و سپس نامی برای این فایل انتخاب کنید . ( البته در ورژنی که توسط کارخانه بر روی گوشی ها نصب شده است شما با وارد شدن به برنامه مثل اینکه وارد فایل منیجر شده اید و کافی است به مسیری که می خواهید وارد شده و فایل جدید را ایجاد کنید )
مرحله 2 :
در این مرحله اگر خواستید برای فایلتان کلمه رمز عبور تعیین کنید بدین روش عمل کنید و اگر می خواهید تنها اطلاعات شما در گالری و ... نمایش داده نشود می توانید بعد از مرحله 1 مرحله 3 را انجام دهید .
شما در مرحله 1 فایل خود را ایجاد کرده و در حال حاضر داخل این فایل هستید . حالا از منوی options و گزینه password پارامتر set را انتخاب کنید . سپس از شما رمزی جدید را می پرسد که باید وارد کرده و گزینه ok را انتخاب کنید .
مرحله 3:
در این مرحله باید فایل ها را اضافه کنید . برای این کار کافیست از منوی options گزینه add to archive انتخاب کنید و سپس در فایل منیجری که به شما نمایش داده می شود فایل ها را انتخاب و بر روی گزینه add to archive کلیک نمائید .
مرحله 4:
در این مرحله شما کار را به اتمام رسانده اید .
نکته : اگر برای فایل خود طبق مرحله 2 کلمه رمز انتخاب نموده اید باید کنار نام هر فایل علامت قفل نمایش داده شود در غیر این صورت اطلاعات شما بدون رمز ذخیره شده است .
در پایان :
از فایل خود و برنامه zip خارج شده و توسط نرم افزار فایل منیجر فایل مورد نظر را باز کنید و با دادن کلمه رمز عکس خود را مشاده کنید و اگر مشکلی نبود دیگر می توانید فایل های اصلی را پاک کرده و از فایل ایجاد شده استفاده کنید .
تذکر :
اگر خواستید یکی از عکس های موجود در این فایل را پاک کنید وارد آن شده و با زدن دگمه c آن را پاک کرده و اگر خواستید برای کسی بلوتوث نمائید و یا اینکه اصلا از این فایل خارج کنید کافی است وارد برنامه شده و بر روی فایل مورد نظر از منوی option گزینه extract را انتخاب و مسیر جدید را انتخاب کنید .
امید وارم وقتی که گذاشتم و وقتی که شما گذاشتید تا این مطلب را بخوانید مفید بوده باشد .