میدونید که هر وقت به کسی SMS می زنید شماره شما معلومه و طرف مقابل میفهمه که چه کسی پیام فرستاده؛ یا شماره شما معلومه یا اسمی که وارد Phonebook گوشیش کرده.
با این ترفند دیگه نمیفهمه که کی براش پیامک داده. البته به گوشی طرف مقابل هم بستگی داره؛ اگه گوشی طرف مقابل از این گوشی پوکیده ها باشه مطمئن باشید که شماره شما رو میگیره !و همین طور بعضی از گوشی های نوکیا که email gateway اونا فعال نیست مثل 7610.
من خودم روی گوشی های -5610-k750-w810 امتحان کردم و به هیچ وجه شماره شما نمیافته ، البته در گوشی های مشابه N70 هم بطور عادی مشخص نیست مگر این که اس ام اس رو reply کنه که این موقع شماره شما بالای صفحه درج میشه. گوشی های v3i-v3x-L7 هم نمیتونن تشخیص بدهند. (غیر قابل پیاده سازی روی گوشی V3)
حالا روش کار :

1- به Message بروید
2- دکمه منو را بزنید
3- به قسمت message setup بروید
4- حالا به قسمت Msg text setup بروید
5- خب حالا به قسمت Email gateway برید و شماره طرف مقابل را وارد کنید.
6- حالا DONE بزنید و برگردید
7- مثل قبل؛ SMS ای را که میخواهید انتخاب کنید و SEND TO کنید ، الان بجای مشخص کردن شماره طرف مزبور به قسمتی که جدیدا اضاف شده برید. New Email Address ] [
8- خب اینجا باید اسمی را وارد کنید که بخواهید در گوشی طرف مقابل دیده بشه با توجه به این نکته که حتما باید @ در بین کلمات شما باشه البته فرقی نمیکنه که@ اول باشه یا وسط و یا آخر مثلا بزنید-90@irib.com.( روی گوشی v3i-L7 که حتما @ باید باشه ولی تو گوشی V3X ؛ @ را امتحان نکردم که ببینم لازمه یا نه، شاید بدون @ بشه)
9- حالا دیگه sms رو بفرستید و تمام.
امیدوارم که از این ترفند برای اذیت و آزار استفاده نکنید !