اومدم جای کامپیوترم یه متری جا به جا کنم وقتی کامپیوتر رو روشن کردم دیدم لود شدنش زیادی طولانی شده چون ssd دارم ولی یهو رو صفحه لودینگ پیغام اورد (repairing drive j:100%) تقریبا پیامش همین بود کلا 5 ثانیه میاد رو صفحه و بعد میره و میاد تو ویندوز ولی وقتی مای کامپیوتر رو باز میکنم یکمی طول میکشه تا درایو ها رو بیاره بالا بعد ssd هستش ولی هارد معمولیم از دوتا یکیش نیست البته از نبودن منظورم اینه که هستش ولی نمیشه بازش کرد یا وارد properties شد یا دید که چهقدرش از چهقدرش پره کلا مثل یه عکس اونجاست ولی رفته تو بخش unspecified و تو بخش disk managment هم هردوتا درایوش رو میزنه healty at risk ولی اونی که توش بازیامه میاد اونی که عکس و برنامه و... داخلشه اصن نمیاد
ویندوزمم 10 هستش قطعاتمم همه سالمن تو موقع جابه جا کردن کیسم به هیچ وجه ضربه و صدمه ای نخورده و خود به خود اینجوری شده

(اینم بگم که اولا یه بار در میون بعد از اون پیغام اولیه رو صفحه لودینگ میزد automatic repairing ولی اتفاق خاصی نمیوفتاد البته شاید دلیلش این بوده که من صبر نداشتم و باز ری استارت میکردم ولی الان اون رو دیگه نمیاره و فقط پیغام اولی رو میاره)