شهریار خان از شما ممنونم ...

متاسفانه من نتونستم از com_connector استفاده کنم ... البته کاملا نصب میشه و طبق آموزش خود سایت پیش رفتم ... ولی وقتی می خوام ماژول های خود این پل رو نصب کنم ، به عبارتی به این پل ماژول اضافه کنم ، ارور زیر رو میده :

Warning: require_once(../components/com_connector/modules/.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in D:\Xampp\htdocs\joomla\administrator\components\co m_connector\admin.connector.php on line 231

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '../components/com_connector/modules/.class.php' (include_path='.;D:\Xampp\php\pear\') in D:\Xampp\htdocs\joomla\administrator\components\co m_connector\admin.connector.php on line 231

به هر حال از زحمات شما ممنون ... البته منم از خر شیطون پایین نمیامو بازم به تلاشم واسه اینتگریت کردن این دو تا ادامه میدم ... اگر نتیجه گرفتم همینجا میگذارم تا بقیه هم استفاده کنند ... شما هم اگه تونستید بهم کمک کنید ...

نکته ی مهم : به نظر من و تجربیاتم : به اون دسته از دوستانی که می خوان از وی بریج واسه اینکار استفاده کنند باید عرض کنم که اولا این کامپوننت قابلیت ریکاور نداره یعنی اگه مشکلی باهاش پیش بیاد دیگه یوزر هاتون نمیتونن لاگین کنند ... در ضمن حتما باید وی بی و جوملا رو روی یک دیتابیس نصب کنید تا جواب بده که نه تنها این ریسک بزرگیه و اگر خدایی نکرده مشکلی پیش اومد همه ی تلاشتون به باد میره بلکه استفاده از یک دیتابیس برای دو برنامه متفاوت از سرعت شما کم میکنه و خودش منشا مشکلات جدید تره ... که شخصا به شما دوستان عزیز پیشنهاد نمیکنم ... البته هر کی خواست میتونم آموزش کامل نصبش رو براتون بگم ...

با تشکر
مهدی