PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید رایتر

sina core 2duo
12-01-08, 21:21
سلام
من یه هارد 160 8 مگ بافر دارم و یک دی وی دی رام و یک دی وی دی رایتر لایتون 20 ایکس ساتا
حالا به دلیل شدت کارم میخوام یه دی وی دی رام و یه دی وی دی رایتر دیگه بگیرم
حالا سوالی که من داشتم اینه که آیا بافر هارد در کار رایت مستقیم دی وی دی تو دی وی دی موثر هستش
یعنی من می تونم با این هارد 8 مگ بافر دو دی وی دی همزمان رایت کنم ؟؟؟؟ یا اینکه باید 16 مگ بافر بخرم
دوم اینکه دی وی دی رام ساتا به جز سوزوکی که معلوم نیست ساخت کجا هستش چی توی بازار هست ؟ و آیا دی وی دی رایتر همین لایتون ساتا20 ایکس بگیرم یا چیز بهتری هم مثل پایونر یا پلکستور هستش ؟
AMD>INTEL
12-01-08, 22:31
یک مدل 20x سامسونگ بگیر مدل tst sh-s203b ساتا هست .

sina core 2duo
13-01-08, 16:11
خوب هاردمو عوض کنم یا نه
16 مگ بافر بگیرم ؟

Labyrinth
13-01-08, 17:22
بستگی به بافر دی وی دی رایتر هم داره :great:

sina core 2duo
13-01-08, 21:39
بستگی به بافر دی وی دی رایتر هم داره :great:
بیشتر رایترها 2 مگ بافر هستند
به غیر یکی دو مدل

AMD>INTEL
13-01-08, 21:56
برای رایت همزمان بیشتر باید از طریق نرم افزاری پروسس های در حال اجرا رو کم کنید . البته به نظر من لینوکس ubuntu برای این کار مناسب هست .

Labyrinth
14-01-08, 03:01
اگر از این نرم افزارها سراغ دارید بگید :love:

sina core 2duo
14-01-08, 08:31
برای رایت همزمان بیشتر باید از طریق نرم افزاری پروسس های در حال اجرا رو کم کنید . البته به نظر من لینوکس ubuntu برای این کار مناسب هست .
با تشکر
ببنید من با توجه به اینکه رایت زیاد میکنم در موقع رایت متوجه شدم که حتی اگر dvd به dvd هم باشه چراغ هارد روشن هستش دیگه چه برسه به اینکه از هارد بخوام رایت کنم
با نرو 8 رایت میکنم و طبق فرمایش شما مبنی بر اینکه پروسس ها رو کم کنم متوجه شدم که در موقع رایت خود نرو 90 مگ رم میبره و حدود 4 درصد سی پی رو اشغال میکنه
با توجه به دو هسته ای بودن سی پی یو و رم یک گیگ و ویندوز پک دو ایکس پی آیا سیستم کم میاره ؟
آیا لازم هستش هارد 8 مگ بافر رو با 16 مگ تعویض کنم

Red Hat
14-01-08, 10:43
sina core 2duo
هاردتون مشکلی ندارد

sina core 2duo
19-01-08, 20:36
آیا dvdrom ساتا به غیر از سوزوکی توی بازار پیدا میشه ؟

AMD>INTEL
19-01-08, 21:21
با تشکر
ببنید من با توجه به اینکه رایت زیاد میکنم در موقع رایت متوجه شدم که حتی اگر dvd به dvd هم باشه چراغ هارد روشن هستش دیگه چه برسه به اینکه از هارد بخوام رایت کنم
با نرو 8 رایت میکنم و طبق فرمایش شما مبنی بر اینکه پروسس ها رو کم کنم متوجه شدم که در موقع رایت خود نرو 90 مگ رم میبره و حدود 4 درصد سی پی رو اشغال میکنه
با توجه به دو هسته ای بودن سی پی یو و رم یک گیگ و ویندوز پک دو ایکس پی آیا سیستم کم میاره ؟
آیا لازم هستش هارد 8 مگ بافر رو با 16 مگ تعویض کنم

اصلا از اول احتیاج به تعویض هارد نبود .