PDA

مشاهده نسخه کامل : بهترین مودم از نظر شما...

LoverGod...
11-12-06, 18:10
نظر سنجی بهترین مودم به نظر شما کدوم مدل هستش...اگر دوستان سخت افزار میخواستند چیزی اضافه کنند اضافه کنند چون شادی بنده یادم رفته باشه چیزی رو گذاشته باشم...

Emperatour
11-12-06, 21:19
من فكر كنم D link بهترينه. زولتريكس هم دومه

Shahryar
11-12-06, 21:29
دوستان عزیز سلام...
با اجازه ی دوست عزیزم نظر سنجی را ویرایش کردم ...
نظر من با توجه به قیمت و کیفیت زوتریکس اول و U.S Robotic دومه ولی قرار باشه فقط از روی کیفیت باشه US Robotic اوله ... بعدشم D Link و گیگا خوبند ...
باتشکر شهریار

XFXForce
11-12-06, 22:38
USRobotics یه چیز دیگست.

M A H R A D
11-12-06, 22:44
دوستان با توجه به این که زولتریکس یه مشکلاتی توی بازار براش از لحاظ نام و اعتبار و صد البته گارانتی پیش اومده یه خورده ناجوره ...

ولی من خودم دارمش مدل اسمارت اسپیریت که خیلی خوب کار میکنه منتها آیدی کالر نداره ...

در کل به نظر من مودمهای US Robotics خیلی خوبند ... بعدش هم زولتریکس (با گارانتی مهرگان ماشین آسیا ، راقی الکترونیک سابق ) !

در رده های بعدی هم گیگابایت و آزتک خوبند !

ااااااااااا !؟!؟ آزتک توی نظر سنجی نیست چرا ؟ برم درستش کنم !!!

M A H R A D
11-12-06, 22:52
خب درست شد ....

عزیزان ضمنا دقت کنند که زولتریکس همون زی سایبره ...

جدیدا جعبه این مودمها هم عوض شده ...

LoverGod...
13-12-06, 12:16
سلام
ممنونم از بچه های سخت افزار که نظرسنجی رو درست کردند...:83:

Shahryar
13-12-06, 14:50
مهراد جان زولتریکس زی سیبر نیست ! این دو شرکت با هم هستند اما یکی نیستند !

Mehdi_Full
13-12-06, 15:21
به نظر من Aztech عالیه

mostafaeshghi
13-12-06, 16:50
مهراد جان زولتریکس زی سیبر نیست ! این دو شرکت با هم هستند اما یکی نیستند !

دقیقا. در این زمینه دو شرکت مهرگان ماشین آسیا و جزیره (کیش) مشکلتی با هم دارند و هر کدام میگویند که نماینده ی انحصاری زولتریکس در ایران هستند. من که از شرکت جزیره گرفتم و 5 سال گارانتی داره. زی سایبر را شرکت مهرگان ماشین آسیا میزنه.

در زمینه ی محصولات زولتریکس شیر تو شیری شده که بیا و ببین.

Shahryar
13-12-06, 22:09
دوستان عزیز در ضمن این هم اعلامیه ای که شرکت مهران ماشین آسیا زده :
قابل توجه مصرف كنندگان محترم محصولات زولتريكس و زي سايبر در ايران
اطلاعيه مهم شركت زولتريكس اينترنشنال ليميتد هنگ كنگ

بدينوسيله به اطلاع كليه مصرف كنندگان محترم مي رساند كه،فكس مودم معروف Smart Spirit اين كمپاني از اين به بعد با مارك Z-Cyber و طرح وبسته بندي جديد عرضه مي شود.
بدينوسيله به اطلاع كليه مصرف كنندگان محترم مي رساند كه،فكس مودم معروف Smart Spirit اين كمپاني از اين به بعد با مارك Z-Cyber و طرح وبسته بندي جديد عينا مطابق تصوير ذيل به بازار عرضه مي شود.جهت اطمينان از خريد و سهولت در تشخيص فكس مودم اصلي بسته بندي به گونه اي طراحي شده كه بدون باز شدن آن، فكس مودم قابل رويت است. بنابراين اكيدا اعلام ميدارد كه فكس مودم Smart Spirit با هرگونه طراحي و بسته بندي غير از شكل ذيل محصول كمپاني زولتريكس اينترنشنال ليميتد هنگ كنگ نميباشد.

Only the registered members can see the link

در ضمن دوستان عزیز یک نکته ی خنده دار و جالب در مورد نمایشگاه الکامپ امسال :
اگه دقت کرده باشین هم مشخصات و هم بعضی از محصولاتی که توی کالالوگ های زولتریکس کیش بود اصلا توی خود سایت زولتریکس نیست ! یعنی اصلا از خودشون هم می سازند و سر هم میکنند و این کار در این بسیار زیاد هست ! این از زولکتریکس کیش!
اما جالب تر اینکه باید بدونید !
توی همون نمایشگاه من نماینده ی مهرگان ماشین آسیا را دیدم که در غرفه ی زولتریکس کیش نشسته بود ! یعنی با هم یکی بودند ! به نام زولتریکس کیش!

شاد باشید !!!!
شهریار

M A H R A D
13-12-06, 23:34
شهریار جان زولتریکس یه شرکته که زی سایبر زیر مجموعه شه ....

اگه هم توجه کنی روی بسته بندی مودمهای قبلی اسمارت اسپیریت نوشته بود زولتریکس ولی چون زولتریکس کیش مدعی بود که گارانتی محصولات زولتریکس متعلق به اوناست بنابراین مهرگان هم احتمالا با هماهنگی با کمپانی زولتریکس با هم مچ کردند که این نام مودم رو عوض کنن بذارن زی سایبر (از زیربخشهای زولتریکس که زولتریکس کیش دیگه نتونه ادعا کنه ) بنابراین میشه گفت یه جورایی زولتریکس همون زی سایبره و زی سایبر هم همون زولتریکسه ...
البته بیشتر برند زی سایبر در پلیرهای این کمپانی استفاده میشه + جدیدا هم مودمهاشون !

سپاس

M A H R A D
13-12-06, 23:36
اصلا موافقید درباره اختلاف بین مهرگان و زولتریکس کیش یه تاپیک بزنم ؟

mostafaeshghi
14-12-06, 00:18
اصلا موافقید درباره اختلاف بین مهرگان و زولتریکس کیش یه تاپیک بزنم ؟

خب مطمئن باش که هیچ گاه به نتیجه نمیرسه چون نه ما نماینده ی زولتریکس کیش توی فوروم داریم و نه نماینده ی مهرگان ماشین آسیا.

به نظر من که کار و بحث بیهوده ایه.

M A H R A D
14-12-06, 00:39
مصطفی جان میخوایم در مورد اینکه چه اختلافاتی بین این دو پیش اومده بحث کنیم ...

موافقی حالا ؟

X Ray
14-12-06, 13:16
من الان زولتریکس دارم...خیلی خوبه...
قبلش هم کریتیو داشتم اونم خوب بود...
در ضمن اگه جنیوس و کریتیو و... هم به نظر سنجی اضافه شه بهتر میشه...
با تشکر
بهنام

mostafaeshghi
14-12-06, 18:53
مصطفی جان میخوایم در مورد اینکه چه اختلافاتی بین این دو پیش اومده بحث کنیم ...

موافقی حالا ؟

من تمام و کمال مخلص و مخلص شما هستم. فقط من یه ذره پر رویی کردم و عرض کردم که همچین یه نمه کار بیهوده ایست. ولی وقتی شما بگی خب حتما چیزه بیهوده ای نیست ، پس حتما اجرا بشه. اصلا به موافقت من چه نیازیه حتما ایجاد بشه :15: :8: :21:

Shahryar
14-12-06, 21:49
شهریار جان زولتریکس یه شرکته که زی سایبر زیر مجموعه شه ....

اگه هم توجه کنی روی بسته بندی مودمهای قبلی اسمارت اسپیریت نوشته بود زولتریکس ولی چون زولتریکس کیش مدعی بود که گارانتی محصولات زولتریکس متعلق به اوناست بنابراین مهرگان هم احتمالا با هماهنگی با کمپانی زولتریکس با هم مچ کردند که این نام مودم رو عوض کنن بذارن زی سایبر (از زیربخشهای زولتریکس که زولتریکس کیش دیگه نتونه ادعا کنه ) بنابراین میشه گفت یه جورایی زولتریکس همون زی سایبره و زی سایبر هم همون زولتریکسه ...
البته بیشتر برند زی سایبر در پلیرهای این کمپانی استفاده میشه + جدیدا هم مودمهاشون !

سپاس

عزیزم حرف های شما درست و در ضمن اینکه Z-Cyber به غیر از زولتریکس برای جاهای دیگه هم میزنه نه ؟

در ضمن بحث در مورد زولتریکس کیش و مهرگان به نظر من اشتباهه چون وقتی اونا هم دیگه را قبول دارند ما چی کاره هستیم!؟
:25:

قربانت شهریار:26:

M A H R A D
15-12-06, 22:55
عزیزم حرف های شما درست و در ضمن اینکه Z-Cyber به غیر از زولتریکس برای جاهای دیگه هم میزنه نه ؟

در ضمن بحث در مورد زولتریکس کیش و مهرگان به نظر من اشتباهه چون وقتی اونا هم دیگه را قبول دارند ما چی کاره هستیم!؟

ندارند .... یا دارند ؟؟؟!!؟

mostafaeshghi
16-12-06, 00:37

ندارند .... یا دارند ؟؟؟!!؟

فکر کنم با توجه به این حرفشون همچنین نظری دادند

توی همون نمایشگاه من نماینده ی مهرگان ماشین آسیا را دیدم که در غرفه ی زولتریکس کیش نشسته بود ! یعنی با هم یکی بودند ! به نام زولتریکس کیش!

به نظر من که اتفاقی بوده.

ولی من می دیدم که دورادور دارند به خون هم بیشتر تشنه میشند! (جمله را نگاه کن ، آدم کف مکینه:21:)

WORYA_SH
20-02-07, 12:44
پیشنهاد من acorp هستش که با چند خط تلفن مختلف تست کردم caller id صد در صد جواب داد و همچنین سرعت بسیر خوبی داره همچنین دریا رایانه 5 سال گارانتی تعویض براش گذاشته و با قیمت 14 هزار تومان میشه گرفتش .

البته در اصل rockwell هستش که واقعا سابقه خوبی داره ( تو پکش یه خودکار خوشکل هم هست).

M A H R A D
20-02-07, 14:04
البته وریا جان این کار کردن کالر آی دی قصه درازی داره که توی این تاپیک هست :

Only the registered members can see the link

WORYA_SH
20-02-07, 17:47
اره مهراد جان به انجا هم سر زدم ولی این مدل که گفتم من روی خطوط انالوگ و دجیتال امتحان کردم با چند نو پیش شماره که خوشبختانه روی همه جواب داد . خوبیش اینکه بدون هیچ مشکلی یا دادن همون کد های معروف کار می کنه.

M A H R A D
20-02-07, 21:23
خب پس اولین مودمی هست که من می بینم بدون مشکل توی چند خط تلفن مختلف Caller ID ـش کار میکنه ...

سپاس