PDA

مشاهده نسخه کامل : نسل جدید Tv Lcd Sony

bartnbf
11-01-08, 07:46
دوستان عزیز من نمیدونم که در مورد این موضوع کجا پست بزارم . برای همین اگر مربوط به اینجا نمیشه منو راهنمایی کنید که کجا باید برم :cool:. چون هر جا گشتم موضوع مرتبط پیدا نکردم .

مدتی است که برای خرید LCD TV در حال سرچ کردن هستم . چون هزینه زیادی داره آدم باید حواسش جمع باشه سرش کلاه نره چون تو این بازار هر کی میگه مال من خوبه
بعد از جستجوهای فراوان دیدم سونی از بقیه بهتره و کلی کاتالوگو و ... تهیه کردم ولی وقتی در سایتهای مختلف به دنبال توضیحاتی برای مدلهای مختلف LCD Tv SONY بودم که به این سایت برحورد کردم .
Only the registered members can see the link
فکر میکنم قبل از خرید به اینجا یک سری بزنید بد نیست . یک منبع جالب و کامل از تمام برندهای معروف LCD TV است و همه رو با هم مقایسه کرده و نکته جالب برای من این بود که در تمام کاتالوگهای SONY و چیزی که در مغازه هاست و پشت ویترینه صحبت از سری KLV است در صورتی که در این سایت تولیدات جدید سونی با KDL شروع میشه و تمام مدلهایی که مقایسه شدند با این سری شروع میشن . آیا این به این معنی است که KLV دیگه از دور خارج شده و ما در انتهای خط تولیدات KLV هستیم و باید یک کمی صبر کنیم تا سری جدیدی به بازار ایران برسه ؟
از دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارند ممنون میشم که راهنمایی کنند

Mehdi_Full
11-01-08, 10:49
دوست عزیز خوش اومدی به انجمن PcNetwork :11():

خدمتت عرض کنم که برای انتخاب تلویزیون به نظر من بهترین برند سونی است

به این دلیل که تصاویر سونی واقعی هست و بعد از اون میشه پاناسونیک رو نام برد

در ضمن این سایت هم شاید بدردت بخوره

با تشکر
مهدی :1. (23):

bartnbf
12-01-08, 05:59
ممنون که راهنمایی کردید . منم نظرم Sony بود . میخوام Sony S200 با یک سینمای خانگی Sony .یگیرم . ولی 2 هفته مونده به عید میخواه اینکارو بکنم. چون شاید شامل تخفیف و این حرفا بشه . اشتباه نمیکنم که ؟ تو مدل چی ؟

Mehdi_Full
13-01-08, 17:17
ببین دوست عزیز اگر توی خونه بچه کوچیک و شیطون ندارید برو طرف LCD

درسته که روی دیوار نصب میشه اما کافیه که یه جسم بخوره به سطح صفحه نمایشش و پیکسلها درجا بسوزه

با اینحال من LCD پروجکشنهای سونی (گراند وگا) رو پیشنهاد میکنم که هم قیمتشون خیلی کمتر از

سری براویا هست و هم صفحه نمایششون در مقابل ضربه مقاوم تره :cool:

البته سایزش دیگه بستگی به نظر خودتون داره

سپاس :1. (23):

bartnbf
18-01-08, 09:31
بعد از کلی جستجو و رفتم به مغازه های مختلف شرکتها ( برندهای مختلف ) به این نتیجه رسیدم که SONY D300 با توجه به بودجه من بهترین انتخابه . در مورد S200 حتی فروشنده میگفت بهتره نگیری :1. (27): . تو این لینکی که میزارم میشه مدلهای مختلف موجود در ایران رو دید و با هم مقایسه کرد .

البته من میخوام 3 هفته مونده به عید بگیرم چون شاید تا اون موقع جشنواره ای یا جایزه ای چیزی باشه .

Emperatour
18-01-08, 11:16
برا عید الان برنامه ریزی نکن. .ولی بهتره تو برندهای دیگه هم بگردید. سامسونگ فوق العاده عمل کرده تو بعضی مدلهاش. یک نکته هم که رو مدل صحبت بشه فکر میکنم بهتر باشه تا برند