PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک در برنامه نویسی ویژوال بیسیک آقا فقط 2 روز وقت دارم

CENTRALPC
09-01-08, 19:44
دوستان برنامه بالا رو خودم نوشتم دیگه احتیاجی ندارم ممنون
فقط یه برنامه دیگه هست اگه تونستید کمکم کنید دستتون دردنکنه:
اول از این لینک بگیریدش حجمش خیلی کمه 11 کیلوبایته:
کد:
Only the registered members can see the link
این برنامه تو فرم 1 وقتی دکمه چک رو میزنی که یوز نیم و پسورد رو چک کنهاین عمل رو انجام میده ولی یه جاش ایراد داره که یوزر نیم رو وقتی پیدا کرد با پسورد های یوزر نیم های دیگه هم ویتونه وارد بشه.
مشکل دوم هم در فرم 2 هستش زمانی که میخواهیم پسورد قدیمی رو عوض کنیم و جدید رو ثبت کنیم دیتا بیس خوب کار نمیکنه پسورد رو ثبت میکنه تو دیتا بیسمون ولی تو فرم 1 که میخواهیم ورود رو انجام بدیمعمل ورود انجام نمیگیره.این برنامه به خوبی کار میکرد فقط زمانی که اومدیم عضو گیری رو بصورت نامحدود کردیم خراب شدو دیگه درست کار نمیکنهمقایسه یوزر نیم و پسوردها دچار مشکل شده حذف یوزر قدیمی هم دچار مشکل شده
ممنون میشم تو این زمینه راهنماییم کنید.
با تشکر

CENTRALPC
09-01-08, 19:45
آقا یه نظر سنجی هم نوشتم هی ایراد میگیره هر کدام از عزیزان که وارد هستند تو این زمینه لطف کنند راهنمایی کنند که ایرادش کجاست
ببینید:
کد:

CENTRALPC
09-01-08, 19:45
نحوه غیر فعال کردن دکمه exitbutton در ویژوال بیسیک چجوریه دوستان دکمه های بالای فرم رو میگم ها مثلا برای Maxbuttin و SmallButton داریم که غیر فعال یا فعال بشن ولی برای exitbutton چنین رویدادی نداریم باید چکارکنیم؟
از خاصیت controlbox نمیخوام استفاده کنم چون دکمه های smallbutton رو هم حذف میکنه.

MoBiN.R
09-01-08, 20:28
سلام آقا ... پروژه اولیت رو حل کردم .. اینجا آپلود کردم نسخه ترمیم شدشو .. در ضمن قبل از اجرای برنامه مسیر باکک هاتو درست کن چون من برای اجرا شدن در سیستم خودم به مسیر بانک توی سیستم خودم تغییر دادم ...

در رابطه با پروژه نظرسنجیتون من که هیچ مشکلی توش ندیدم .. نمیدونم مشکل شما چیه ...

در ضمن برای غیر فعال کردن ExitButton من قبلا یه سورس داشتم که متاسفانه هرچی میگردم پیداش نمیکنم ... اما شما می تونی توی رویداد Form_Unload فرمتون کد زیر رو بزارید .. با این کد برنامه شما با دکمه Exit بسته نخواهد شد :

Private Sub Form_Unload(Cancel As Integer)
Cancel = True
End Sub

CENTRALPC
09-01-08, 21:01
سلام آقا ... پروژه اولیت رو حل کردم .. اینجا آپلود کردم نسخه ترمیم شدشو .. در ضمن قبل از اجرای برنامه مسیر باکک هاتو درست کن چون من برای اجرا شدن در سیستم خودم به مسیر بانک توی سیستم خودم تغییر دادم ...

در رابطه با پروژه نظرسنجیتون من که هیچ مشکلی توش ندیدم .. نمیدونم مشکل شما چیه ...

در ضمن برای غیر فعال کردن ExitButton من قبلا یه سورس داشتم که متاسفانه هرچی میگردم پیداش نمیکنم ... اما شما می تونی توی رویداد Form_Unload فرمتون کد زیر رو بزارید .. با این کد برنامه شما با دکمه Exit بسته نخواهد شد :

Private Sub Form_Unload(Cancel As Integer)
Cancel = True
End Sub

آقا خدا خیرت بده این برنامه نظر سنجی هم من همینطوری طراحیش کردم و فعلا روی اینترفیسش کار نکردم اول میخوام اصل کار رو برم جلو بعدش اینترفیس رو درست کنم .برنامه نظر سنجی رو اگه بتونی درستش کنی خدا خیرت بده بدجوری گیر کرده از غروب تا حالا گیر کردم روش جواب نمیده جمع و تفریق و تقسیم بین گزینه های نظر سنجی درست انجام نمیشه محاسبه نظر سنجی با اشتباه مواجه شده و جدیدا هم ارور over flow میده خواش میکنم یه نگاه به این بنداز:

CENTRALPC
09-01-08, 21:15
mobin جان این که هنوز درست نشده
میدونی الان با یوزر hamed وقتی میخاهیم وارد بشیم هم با پسورد یوزر mobin که شما ایجاد کردید عمل ورود انجام میشه و هم با پسورد یوزر alex ولی با پسوردهای خارج از این 3 یوزر دیگه وارد نمیشه میدونی عمل جستجو انجام میشه اگه پسورد وجود داشت بدون توجه به یوزر مربوطه با هر پسوردی که در دیتا بیس موجود باشه عمل ورود انجام میگیره ممنون میشم این قسمت رو درستش کنید.

CENTRALPC
09-01-08, 23:21
آقا برنامه نظر سنجی رو خودم نوشتم درست شد و به خوبی هم کار میکنه اون دیتا بیسرو کمکم کنید

CENTRALPC
10-01-08, 07:39
آقا چرا کسی کمک نمیکنه یکی به داد ما برسه داره دیر میشه

MoBiN.R
10-01-08, 09:27
سلام ... اقا شرمندتم به دلیل اینکه سرم شلوغ شده و وقت کافی ندارم تا به شما کمک کنم همین جا بهتون میگم که باید چیکار کنید که درست بشه

شما باید در هنگام اجرای متد FindFirst به جای استفاده از 2 شرط متوالی باید از 1 شرط کامل در 1 دستور استفاده کنید .. یعنی باید در هنگام نوشتن شرط FindFirst هم باید یوزر نیم رو گک کنید و هم پسورد رو ...

بازم شرمنده

sAsAn.K
10-01-08, 11:17
من قسمت Database رو درست بلد نیستم وگرنه حتما کمکت کرده بودم .

CENTRALPC
11-01-08, 07:32
Mobin.R جان من چجوری به جای استفاده از 2 شرط متوالی از 1 شرط کامل در 1 دستور استفاده کنیم هرکاری میکنم ارور میگیره.:1. (28)::1. (28):

MoBiN.R
11-01-08, 10:20
CentralPC جان با تحقیقی که من روی پروژت کردم شما نمیتونی از 2 شرط استفاده کنی و حرفمو پس میگیرم .. یعنی متد FindFirst این قدرت رو نداره ... تنها راه شما استفاده از SQL هست

CENTRALPC
11-01-08, 14:28
CentralPC جان با تحقیقی که من روی پروژت کردم شما نمیتونی از 2 شرط استفاده کنی و حرفمو پس میگیرم .. یعنی متد FindFirst این قدرت رو نداره ... تنها راه شما استفاده از SQL هست

Mobin.R جان یه کاریش بکن توروخدا تا امشب فقط وقت دارم دیگه هیچ وقتی نمونده من خیلی روش کار کردم دیگه اعصابم از دستش ریخته به هم مخم دیگه جواب نمیده.:1. (28):

MoBiN.R
11-01-08, 15:08
والا منم وقت کافی اگر داشتم واست مینوشتم . ولی اگر بخوای با استفاده از Sql بنویسی باید یه تغییراتی توی پروژت بدی و تمامی روش هایی که استفاده کردی رو باید تغییر بدی ..

من هفته بعد وقتم آزاد میشه .. اگه میتونی منتظر باشی واست می نویسم

CENTRALPC
11-01-08, 15:30
Mobin.R جان یکی از دوستان تو پرشین تولز مشکل برنامه رو رفع کرد والان داره به خوبی کار میکنه
آقا یه دنیا ازت ممنون بابت این چند روز

MoBiN.R
11-01-08, 18:21
خواهش میکنم .. من که کاری نکردم