PDA

مشاهده نسخه کامل : عجله دارم یه دی وی دی رام خوب!

softcenter
22-12-07, 01:33
سلام

من 8 ماه پیش یه dvd rom پایونیر خریدم االن چند ماه بود صدا های عجیب غریب میداد

تا االن که دیگه دی وی دی توش میذارم روی دی وی دی هام خط های دایره شکل میندازه و عملن خراب میکنه اونا رو میره پی کارش!:rofl:

الان من موندم چی بخرم...که بهترین دی وی دی رام تو بازار باشه...چون میخوام دی وی دی خش دار ها رو هم زورشو بزنه بخونه..

ال جی و سامسونگ رو شنیدم چرته....

ان ای سی هم همین طور..

لایتون رو میگن الان بد شده..چون تقلبیش زیاد شده...

ایسوس رو هم خیلی ها راضی نیستن و میگن تقلبی شده..خیلی ها هم میگن خوبه....

سونی رو هم که دیگه حرفشو نزن....مشخصه..

امپرکس رو نمیدونم اطلاعات ندارم..

پلکستور رو شنیدم رایتر هاش عالیه...ولی ایا دی وی دی رام هاشم عالیه؟ چون من رایتر نمیخوام بخرم...رایتر دارم...

خلاصه موندم چی بخرم.....پولش مهم نیست فقط بهترین دی وی دی رام بازار..چیه که سی دی های خش دار رو هم بخونه...

قبلن teac بود..االن دیگه نیست..ولی من یهدونه تو بازار رضا دیدم....تقلبیه؟یا هر چی تیک دیدم بخرم؟

میشه راهنمایی کنید؟ با دلیل البته..مرسی..من عجله هم دارم

Salar2007
22-12-07, 07:39
سلام

من 8 ماه پیش یه dvd rom پایونیر خریدم االن چند ماه بود صدا های عجیب غریب میداد

تا االن که دیگه دی وی دی توش میذارم روی دی وی دی هام خط های دایره شکل میندازه و عملن خراب میکنه اونا رو میره پی کارش!:rofl:

الان من موندم چی بخرم...که بهترین دی وی دی رام تو بازار باشه...چون میخوام دی وی دی خش دار ها رو هم زورشو بزنه بخونه..

ال جی و سامسونگ رو شنیدم چرته....

ان ای سی هم همین طور..

لایتون رو میگن الان بد شده..چون تقلبیش زیاد شده...

ایسوس رو هم خیلی ها راضی نیستن و میگن تقلبی شده..خیلی ها هم میگن خوبه....

سونی رو هم که دیگه حرفشو نزن....مشخصه..

امپرکس رو نمیدونم اطلاعات ندارم..

پلکستور رو شنیدم رایتر هاش عالیه...ولی ایا دی وی دی رام هاشم عالیه؟ چون من رایتر نمیخوام بخرم...رایتر دارم...

خلاصه موندم چی بخرم.....پولش مهم نیست فقط بهترین دی وی دی رام بازار..چیه که سی دی های خش دار رو هم بخونه...

قبلن teac بود..االن دیگه نیست..ولی من یهدونه تو بازار رضا دیدم....تقلبیه؟یا هر چی تیک دیدم بخرم؟

میشه راهنمایی کنید؟ با دلیل البته..مرسی..من عجله هم دارم

شما که فاتحه همه رو خوندی رفت:rofl:لایتون بد نیست میخوای مطمئن بشی با ضمانت معتبر بگیر خوب :wink:فکر نمی کنم وارد کننده معتبر هر اشغالی رو با گارانتی وارد بکنه شایدم بکنه!!! :1. (38): در مورد teac همممممم اگه گارانتی درست حسابی داشت بگیر تا اگه خراب شد بتونی یجا عارض بشی و پولت به فنا نره

اساتید هم که نیستن بابا بیاید جواب بدید تا سایتتون رو به فنا ندادم:1. (38):

MOHGOLD
22-12-07, 09:57
شما که فاتحه همه رو خوندی رفت:rofl:لایتون بد نیست میخوای مطمئن بشی با ضمانت معتبر بگیر خوب :wink:فکر نمی کنم وارد کننده معتبر هر اشغالی رو با گارانتی وارد بکنه شایدم بکنه!!! :1. (38): در مورد teac همممممم اگه گارانتی درست حسابی داشت بگیر تا اگه خراب شد بتونی یجا عارض بشی و پولت به فنا نره

اساتید هم که نیستن بابا بیاید جواب بدید تا سایتتون رو به فنا ندادم:1. (38):

با سلام

دوست عزیز شما همه برندها رو تقریبا تجزیه تحلیل کردی

یک واقیعتی که هست ، در حال حاضر طول عمر ODD کم شده و مثل قبل نیست و نباید مثل توقع داشته باشید که یک Odd سال عمر کنه و یا بیشتر

ولی خوب به نظر من در حال حاضر انتخاب با Pioneer و بعدش Asus هستش

موفق باشید

Emperatour
22-12-07, 14:49
لايتون با گارانتي سازگار فكنم بود. من حدود 20 تايي خريدم . عين بنز كار ميكنه چند ماهه.

Persiastore
22-12-07, 21:55
لايتون با گارانتي سازگار فكنم بود. من حدود 20 تايي خريدم . عين بنز كار ميكنه چند ماهه.
بنده تا حالا 10 تا لایتون گرفتم
ولی همشون بعد از دو سه ماه درشون گیر میکنه بلا استثناء
قابل درست شدن هستش ولی پلمب گارانتی نمیزاره

softcenter
22-12-07, 22:49
خب تا اینجا هم از لایتون خوب گفتن و هم بد..... و من در مورد لایتون به شک افتادم...

ببینید بحث اصلی من در باره اینه که کدومشون دی وی دی یا سی دی خش دار رو

بهتر میخونه...آخه بعضی هاشون اصلن زور هم نمیزنن..و سعی هم نمیکنن..تا یک خط رو سی دی باشه گیر میکنه ...

در مورد پایونیر هم که یکی از دوستان اشاره کرد..من الان پایونیر دارم و توضیح دادم که چه بلایی سر سی دی هام میاره...قبولدارم که نباید کل برند رو زیر سوال ببرم...ولی به نظرم
پایونیر اصل تو ایران نیست!..و اگه هم باشه و اینا واقعن اصل باشه...که امتحانشو برای من پس داد..

در مورد پلکستور یکم صحبت میکنید؟

softcenter
22-12-07, 22:51
در مورد اچ پی و ایسوس هم یکی بیشتر راهنمایی کنید.... ایسوس واقعا الان برند عالی محسوب میشه؟

Persiastore
22-12-07, 22:54
در مورد اچ پی و ایسوس هم یکی بیشتر راهنمایی کنید.... ایسوس واقعا الان برند عالی محسوب میشه؟
asus بد نیست ولی گارانتی خوبی نداره

softcenter
22-12-07, 22:57
راستی من در یک مقاله تخصصی خوندم که ساتا بودن دی وی دی رام یا رایتر هیچ ربطی توی سرعت و کیفیت رید و رایتش نداره..

و فقط مربوط به مادربورد شما میشه که..نوشته بود بعضی از مادربورد ها پورت Ide شون کمه... و شما میتونید با خریدن ساتا اونو به ساتا وصل کنیدوووویه همچین چیزی گفته بود دقیق یادم نیست...ولی گفته بود هیچ تاثیری توی سرعت ندار... هارد که نیست!

softcenter
22-12-07, 22:58
از نام بردن برند هایی که بد نیست..و ای خوبه...لطفن نگید!

من بهترین رو میخوام...عالی ترین..ازلحاظ read

MOHAMMAD1
22-12-07, 23:08
suzuki هم خوبه ها

sAsAn.K
22-12-07, 23:11
من سوزوکی دارم اصلا راضی نیستم .
سایر دوستامم همین طور ، اونا هم راضی نیست ، Read بسیار ضعیفی داره .
من نظرم روی Lite-On هست .
بعدشم HP .

softcenter
22-12-07, 23:21
بعدشم HP .

مرسی تا اینجا بازم به لایتون فکر کردم...

اونایی که وارد هستن میشه بگن چه جوری لایتون اصل رو بشناسم؟

یعنی اگه گارانتیش معتبر بود یعنی اصله اصله؟

میشه یک هم راجع به پلکستور صحبت کنید؟

فعلن لایتون رو دوستان پیشنهاد میدن به جز یه نفر که گفت خریده درش گیر میکنه!

Emperatour
22-12-07, 23:52
گارانتي اصليش سازگار ارقام هست فكنم. بازم اساتيد بهتر ميدونن

WORYA_SH
23-12-07, 00:05
دوست عزیز بصورت مدام از dvd استفاده نکن بیشتر از Image استفاده کن تا این مشکل برات پیش نیاد .
مدل پیشنهادی من لایتون هستش.
موفق باشی.

MOHAMMAD1
23-12-07, 01:00
بعدشم HP .

مطمئنین بده؟:1. (2):
من که یک سال دارم استفاده میکنم هیچ مشکلی نداشتم (هنوز نشده یه dvd رو نخونه)
خیلی هم ازش کار کشیدم ولی مثل روز اولشه
تعجب میکنم این حرفو زدین
راستی نظرتون درباره گیگابایت چیه ؟ قیمتش که خیلی بالاست

softcenter
23-12-07, 01:22
مطمئنین بده؟:1. (2):
من که یک سال دارم استفاده میکنم هیچ مشکلی نداشتم (هنوز نشده یه dvd رو نخونه)
خیلی هم ازش کار کشیدم ولی مثل روز اولشه
تعجب میکنم این حرفو زدین
راستی نظرتون درباره گیگابایت چیه ؟ قیمتش که خیلی بالاست

گیگا بایت برند خوبیه...امتحانشو توی مادربورد و کارت گرافیک پس داده و یکی از غول های این دو قطعه محسوب میشه....

ولی دلیل نمیشه درایو های نوریشم خوب باشه!

من که نشنیدم کسی از درایو هاش خیلی تعریف کنه....قیمت بالاش هم به خاطر اسم بندشه!همین!

البته من خودم نداشتم....ولی برندی که شما توی سایت های سخت افزاری توی قسمت درایو های نوری اسمی ازش نبینی معلومه که فقط خواسته بگه منم هستم!

دوستان هنوز کسی از پلکستور چیزی نگفته...

پلکستور بهتره یا لایتون؟

sAsAn.K
23-12-07, 10:15
یبه محمد جان مطمئنم ، جایی که ازش سوزوکی رو خریدم اونم دیگه سوزوکی نمیاره !
در مورد مشکلات گیر کردن در و اینا باید بگم در حال حاضر تمام دی وی دی رایتر های موجود تو ایران این مشکلات رو دارن ، پس برو سراغ بهترین یعنی Lite-On .

WORYA_SH
23-12-07, 10:31
دوستان به این صورت مقایسه کردن خیلی اشتباه هستش چون هر کدوم از این مارکها مدلهای مختلفی داره که یکی خوبه یکی بد .

در حال حاظر اکثرا با کیفیت مطلوبی ارایه نمی شند پیشتهاد می کنم برای read dvd حتما از image استفاده بشه .

مدلهای پیشنهادی :

1) LITEON 16x

2) MSI 16x

موفق باشی.

HIRBOD
23-12-07, 10:37
سلام
من ا لان 2 سال suzuki دارم جدا راضی هستم تا حالا یادم نیست dvd رو نخونده باشه شما چرا...
ما تو مدرسه سامسونگ هم داریم ای بدک نیست!!

MOHAMMAD1
23-12-07, 12:02
سلام
من ا لان 2 سال suzuki دارم جدا راضی هستم تا حالا یادم نیست dvd رو نخونده باشه شما چرا...
ما تو مدرسه سامسونگ هم داریم ای بدک نیست!!

درسته سوزیکی واقعا عالیه نمیدونم چرا بعضی یکی ازمدل ها رو میخرن براشون خوب در نمیاد فکر میکنند همه ی مدل ها اشغالند
در مورد گیگابایت هم که softcenter فرمودند الکی گرونه باید بگم الان یکی از بهترین dvd writer های بازار گیگابایت هست

Persiastore
23-12-07, 12:44
در مورد لایتون
رید خوبی داره - خیلی سریع میخونه
گارانتی هم همونطور که دوستمون گفتش سازگار ارقام هستش
قیمت 19 تومن
دو مدل هم در بازار هستش :
16p1s
16d1p
مدل اول دارای جعبه آبی پررنگ هستش و به نظر من از مدل دوم بهتره
چون مدل دوم یک خورده صداش بلنده
ولی مدل اول صدای کمتری داره
در سایت لایتون مدل 1p جدیدتر از مدل 1s نوشته
ولی در بعضی از سایتها اصلا خبری از مدل 1p نیست و فقط و فقط مدل 1s وجود داره

در مورد سوزوکی- آخه برندی که معلوم نیست توسط چه شرکتی ساخته شده چه اعتمادی میشه کرد ؟؟؟؟
لایتون که بزرگترین سازنده اپتیکال درایور هستش درایورهایی که ایران میاد اینطوری هستش حالا چه برسه به سوزوکی
همین امروز dvdrw لایتونم خراب شد و دارم میبرمش گارانتی

softcenter
23-12-07, 12:48
دوستان از لایتون تعریف کردن....من یه چیزی هم بگم برای من صدای کم هم مهم هست.....

میخوام ببینم اخرین مدل لایتون در بازار که صداش هم کم باشه چیه....1s?

و باز هم در مورد پلکستور کسی چیزی نمیگه!

softcenter
23-12-07, 12:49
کی گفته گیگا بایت بهترین دی وی دی رایتر رو داره عزیز من...خواب دیدی؟

ابته بحث ما رایتر نیست....

دوستان خواهشن در مورد پلکستور هم بگن

پلکستور از لایتون بهتر نیست؟

MOHAMMAD1
23-12-07, 15:38
کی گفته گیگا بایت بهترین دی وی دی رایتر رو داره عزیز من...خواب دیدی؟

نگفتم بهترین گفتم یکی از بهترین
حتما بازم میخوای بگی نیست
در ضمن شما که میخوای اینقدر خوب باشه چرا PLEXTOR (Only the registered members can see the link) نمیگیری؟
مطمئن باش از همه بهتره اصلا قیمتاشو یه نگا بکن خودت میفهمی

Chelsea-Fc
23-12-07, 16:18
جناب softcenter شما اگر قیمتش واست مهم نیست حتما" پلکستور بگیر...
بعد از اون لایت اون.
سونی هم به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه....

من خودم لایت اون گرفتم(دی وی دی رایتر) LH-20A1H (Only the registered members can see the link) با گارانتی یک ساله سازگار .
جالبه که روی جعبه جنس زده که ساخت چینه!
فعلا" 1 هفته هست دارم ازش استفاده میکنم و موردی نداشته
.....
دوستان.
کسی میدونه اصل لایت اون ساخت کجاست؟؟
.....

Salar2007
23-12-07, 16:28
نگفتم بهترین گفتم یکی از بهترین
حتما بازم میخوای بگی نیست
در ضمن شما که میخوای اینقدر خوب باشه چرا PLEXTOR (Only the registered members can see the link) نمیگیری؟
مطمئن باش از همه بهتره اصلا قیمتاشو یه نگا بکن خودت میفهمی

جناب محمد قیمت که ملاک نمیشه برادر هرچیزی اسم در کنه قیمتش میره بالا من شخصا پلکستور و قبول دارم اما لایتون رو ترجیح میدم.

دوست من lite - on همون مدل دومیه که دوستمون گفت بگیر صداش هم کمه نمیگم بقیه بدن اما این لایتون مارک معتبری هست گارانتی خوبی هم داره نمیگم چون خودم لایتون دارم لایتون بهترینه من تو میون اون همه مارک بازار لایتون رو ترجیح دادم.
تو پیشنهاد دوستان لایتون هم هست و به اتفاق همه قبولش دارن پس با گارانتی سازگار بگیرش خودت رو خلاص کن:wink:

ضمنا لایتون رو مثل اکثر برند های داخل ایران چین میزنه

softcenter
23-12-07, 17:27
پس شد لایتون مدل s1?

جدید تر از s1 که کم صدا باشه نیست؟

در ضمن 16 x هست؟ یا 18؟

softcenter
23-12-07, 17:29
برندی نیست که چینی نباشه؟البته غیر ال جی و سامسونگ که فکر کنم کره ای هستن

M A H R A D
23-12-07, 17:33
دوستان خواهشا بحث تخصصی کنید نه اینکه من اینو داشتم بده ، اونو داشتم خوبه ، فلانی DVD نمیخونه و ...

به این نکته هم توجه کنید که اکثر درایوها OEM کارخانه هایی مثل LiteOn هستند

در مورد گیگا هم باید عرض کنم که DVD Writer این مدل، در یکی از ریویوها امتیاز 4.5 از 5 رو دریافت کرده بود که Excellent هست

حرف آخرم هم اینه که بهتره روی مدل بحث بشه نه روی برند

سپاس

softcenter
23-12-07, 17:34
دوستان اینجا رو ببینید:

این مدلش که ساتا هست تو ایران هست؟

Only the registered members can see the link

Persiastore
23-12-07, 18:57
دوستان اینجا رو ببینید:

این مدلش که ساتا هست تو ایران هست؟

نه توی ایران نیومده
ساتا فقط سوزوکی و ایسوز هستش البته توی ایران

Persiastore
23-12-07, 19:03
پس شد لایتون مدل s1?

جدید تر از s1 که کم صدا باشه نیست؟

در ضمن 16 x هست؟ یا 18؟
در مورد مدل فکر میکنم همین رو گیر بیارید

لینک مشخصات :

softcenter
23-12-07, 19:18
این که p1 هست!

خود دوستان گفتن s1 بگیر صداش کمتره! خب s1 هم تو سایت لایتون فقط اون ساتا هست!

Persiastore
23-12-07, 20:15
این که p1 هست!

خود دوستان گفتن s1 بگیر صداش کمتره! خب s1 هم تو سایت لایتون فقط اون ساتا هست!
دوستان که خودم گفتم :1. (38):
بعد من این مدل رو گفتم در تجربه من نشون داده صدای کمتری داره 16p1s
مدلی که دو تا ازش گرفتم 16d1p که یه خورده صدای بلندتری داشت
بهتره دیگه بحث رو ادامه ندید چون همه چیز دیگه روشنه
اگر بازم اطلاعات بیشتر میخواید میتوند در سایت زیر اطلاعات مورد نظرتون رو پیدا کنید :
موفق باشی:11():

softcenter
23-12-07, 20:38
ممون که این مدل رو و کلن لایتون رو پیشنهاد دادید....اما منظورت از این که دیگه بحث رو ادامه ندید و همه چی روشنه رو نفهمیدم!

شما میگی لایتون درست...

ولی خیلی ها هنوز نظر ندادن...و من فعلن روی لایتون نظر دارم...نظر بقیه هم محترمه....

ولی من هنوز تا یه چیز رو نفهمم بحث برام تموم شده نیست..

این که لایتون بهتر دی وی دی خش دار رو میخونه یا پلکستور!

MOHAMMAD1
23-12-07, 20:54
ولی خیلی دارین سخت گیری میکنین ها اونم برا یه dvd rom
فکر کنم شما اگه بخواهین کل سیستمو ارتقا بدین باید کل فروم رو پست بدین:wink:

softcenter
23-12-07, 23:05
نه عزیز مساله اینه که من تجربه بهم ثابت شده برای خرید یه وسیله دیجیتالی باید کلی تححقیق کنم تا بعدن پشیمون نشم...

من برای خرید pmp (دستگاه قابل حمل) 5 ماه تمام تحقیق کردم ..نرفتم زرتی چیزی که به گوشم خورده بود رو بخرم....

هفته نامه های تخصصی ...مجلات...سایت های خارجی...فروم های خارجی..فروم های ایرانی....مقالات...پرس و جو....

خلاصه اینکه من الان برای خریدن یه ماوس هم کلی تحقیق خواهم کرد....چون یه بار این کارو نکردم و الان مثل ....پشیمونم!

softcenter
23-12-07, 23:08
من الان در ایت تاپیک برام یه سوال ایجاد شد که پلکستور بهتره یالایتون..و کسی با دلیل جواب نداده...

من اول تاپیک گفتم که با دلیل صحبت کنیم....نه اینکه بیاید بگید من دو هفتس مثلن لایتون خریدم تا حالا که خوب بوده و عین بنز کار میکنه.....شما سخت نگیر!

نه این نشد مشاوره خرید....البته مثال زدم لایتون رو....من دوست داشتم بیان از تجربیاتشون بگن..که البته چنید نفر این کارو کردن و ازشون ممنونم....

الانم خیلی دوست دارم اگه کسی واقعا در مورد برتری لایتون نسبت به پلکستور یا برعکس اطلاعات داره بیاد بگه...

Persiastore
24-12-07, 09:45
من الان در ایت تاپیک برام یه سوال ایجاد شد که پلکستور بهتره یالایتون..و کسی با دلیل جواب نداده...

من اول تاپیک گفتم که با دلیل صحبت کنیم....نه اینکه بیاید بگید من دو هفتس مثلن لایتون خریدم تا حالا که خوب بوده و عین بنز کار میکنه.....شما سخت نگیر!

نه این نشد مشاوره خرید....البته مثال زدم لایتون رو....من دوست داشتم بیان از تجربیاتشون بگن..که البته چنید نفر این کارو کردن و ازشون ممنونم....

الانم خیلی دوست دارم اگه کسی واقعا در مورد برتری لایتون نسبت به پلکستور یا برعکس اطلاعات داره بیاد بگه...
خوب دوست عزیز
اگر کسی با پلکستور کار کرده بود میگفت و شما رو راهنمایی میکرد
بنده خودم نه تا حالا خریدم و نه کار کردم
موفق باشی:great:

Emperatour
24-12-07, 09:55
من خودم پلكستور مدل Px-130a دارم رو دستگاهم و نميدونم تو بازار باشه يا نه. ولي مثل بنز كار ميكنه. صداش خيلي كمه. توي خوندن هم مشكل خاصي نداشته و دي وي دي نبوده كه نخونه و دستكاه ديگه اي بخونه. لايتون هم 20 تا خريدم براي يه جايي كه هنوز عين بنز كار ميكنه براشون ولي به نظرم پلكستور من نرم تر هست يكم تو باز و بسته شدن و صدا. ولي قدرت خوندن هردوشون من كاملا راضي هستم.

M A H R A D
24-12-07, 11:53

شما هم مدل Liteon و هم مدل پلکستور رو بدید تا یه مقایسه داشته باشیم

softcenter
24-12-07, 17:54
والا من نمیدونم کدوم مدل لایتون و پلکستور توی بازار ایران هست که بخوام مقایسه کنم...

ولی اگه پلکستور نرم تر باشه در باز و بسته شدن. نسبت به لایتون ..و میزان سرعت و دقت هر دو شون یکی باشه...

خب پلکستور میخرم....مگه این که اختلاف قیمتشون خیلی زیاد باشه...

از دوستان کسی میدونه آخرین مدل دی وی دی رام پلکستور چیه؟توی ایران!

من رفتم توی سایت شرکت سریر که گارانتی میکنه...یه مدل از پلکستور رو بیشتر نزده بود!

اما نکته خیلی جالب اینه که من رفتم بازار رضا هیچ مغازه ای پلکستور نداست! حتی اونی که سر درش پلکستور بود! قضیه چیه؟

من خیلی دوست دارم این دو برند اینجا مقایسه بشن حتی توی مدل هاشون..

Persiastore
24-12-07, 21:08
والا من نمیدونم کدوم مدل لایتون و پلکستور توی بازار ایران هست که بخوام مقایسه کنم...

ولی اگه پلکستور نرم تر باشه در باز و بسته شدن. نسبت به لایتون ..و میزان سرعت و دقت هر دو شون یکی باشه...

خب پلکستور میخرم....مگه این که اختلاف قیمتشون خیلی زیاد باشه...

از دوستان کسی میدونه آخرین مدل دی وی دی رام پلکستور چیه؟توی ایران!

من رفتم توی سایت شرکت سریر که گارانتی میکنه...یه مدل از پلکستور رو بیشتر نزده بود!

اما نکته خیلی جالب اینه که من رفتم بازار رضا هیچ مغازه ای پلکستور نداست! حتی اونی که سر درش پلکستور بود! قضیه چیه؟

من خیلی دوست دارم این دو برند اینجا مقایسه بشن حتی توی مدل هاشون..
در سایت رایان صبا من رفتم هیچ کدوم در موجودی نبود
لایتون در بازار کمه دیگه چه برسه به پلکستور
ولی بازار ایران و پارسیان هم بگرد

KING
24-12-07, 21:32
سلام شادمهر جان خوبید
حقیقتش خودم با tdk کار کردم خیلی عالی جواب داده
بین پلکستور و لایتون بنده نظرم پلکستور هستش یه مدت کوتای باهاش کار کردم راضی کننده بود ولی با لایتون کار نکردم
یادت باشه اینو هم در نظر بگیری یه سری از مارک ها مثلا" رایترش خوبه ولی دی وی دی رام و رایترش خوب نیست
موفق باشی

softcenter
25-12-07, 17:51
tdk هست تو بازار؟ منم شنیدم خیلی خوبه!

AMD>INTEL
08-01-08, 23:03
قیمت پلکستور خیلی بالاتر هست . لایتون از نظر کلی و از نظر پولی که بابتش میپردازید بهترین هست . یکی از بهترین شرکت ها که دومین شرکت تولید کننده هست .