PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد تبدیل فایل تصویری برای پخش در دی وی دی پلیر؟؟

distance
07-12-07, 16:45
سلام خدمت همگی من یک فایل تصویری با فرمت AVI می خواستم تبدیل کنم تا بتونم در دستگاه dvd player با این مشخصات اجرا کنم: مشخصات دستگاه: panasonic: DVD - S29 Disc formats: DVD-Video, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-RAM, VCD, CD, CD-R/RW, MP3, WMA, HighMAT, JPEG من امدم با video convertor این فایل به این مشخصات تبدیل کردم: DVD PAL Compatible (MPEG2, 4000Kbps,25fps,720*576 حالا این دستگاه با این خروجی که من تبدیل کردم قابل اجراست چون می خوام برای یکی از دوستان پست کنم نمی خوام برگشت بخوره! ممنون راستی موقع رایت حداکثر با چه سرعتی می تونم رایت کنم که قابل پخش در دستگاه باشه

Emperatour
07-12-07, 19:44
فكر ميكنم اگر با نرو رايت كنيد خودش اگر نياز باشه تبديل ميكنه. سرعت هم بالاي 8 نزاريد

distance
07-12-07, 21:43
فكر ميكنم اگر با نرو رايت كنيد خودش اگر نياز باشه تبديل ميكنه. سرعت هم بالاي 8 نزاريد

سلام من فکر کنم اشتباه کانورت کردم اول باید avi به vob تبدیل کنم بعد با نرو در قسمت burn video disk برم انجا سه گزینه داره cd svcd و dvd. و قسمت dvd انتخاب کنم چون در این قسمت 3 فرمت بیشتر ساپورت نمی کنه vob ,.... دقیق نمی دونم حالا اینکارو می کنم می فرستم ولی شک دارم رو دستگاه اجرا کنه! راستی این دستگاهی که مشخصاتش دادم divx ساپورت می کنه! باز اگه تجربه ای دارید به ما هم بگید ممنون