PDA

مشاهده نسخه کامل : پیام‌رسان موبایل

05-12-07, 10:25
پیام‌رسان موبایل

Only the registered members can see the linkاز روز اولی که ایرانسل گرفتم مدام در فکر راه‌اندازی یک پیام رسان یا همان Messenger بر روی گوشی بودم ولی تقریبا هر کدام از برنامه‌ها را تست میکردم جواب نمیگرفتم. تا اینکه دیروز اتفاقی با سایت پالرینگو (Only the registered members can see the link) آشنا شدم که یک سایت تازه تاسیس هست و هنوز در مرحله‌ی بتاست.
این سایت یک مسنجر برای گوشی‌های تلفن همراه عرضه کرده که برای دو پلتفرم Windows Mobile و Symbian عرضه شده است. این اولین نرم‌افزاری بود که کاملا صحیح کار میکرد. در زیر وش کار نرم‌افزار و چند مزیت آن را خواهم گفت.
ابتدا به سایت پالرینگو (Only the registered members can see the link) فته و اقدام به ثبت‌نام کنید، پس از طی مراحل ساده‌ی ثبت‌نام یک ایمیل تاییدیه برای شما خواهد آمد که باید بر روی لینک درون ایمیل کلیک کنید تا آدرس ایمیل شما تایید شود. سپس برحسب نیاز برنامه‌ی مخصوص پلتفرم خود را دانلود کرده و روی گوشی نصب کنید. حالا با اجرای برنامه وارد حساب کاربری خود شوید و از لیست یکی از انواع مسنجرها را انتخاب کنید و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب خود شده و لذت ببرید!
این برنامه هنوز در مرحله‌ی بتاست و یک برنامه‌ی بسیار جوان به حساب می‌آید.
از مزایای برنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

پشتیبانی از مسنجرهای مختلف مثل لایو مسنجر، یاهو مسنجر، گوگل/جابر مسنجر، گادو-گادو مسنجر، ICQ مسنجر و AOL مسنجر
قابلیت وارد شدن همزمان به چند حساب کاربری در مسنجرهای مختلف
داشتن گروه‌هایی در زمینه‌های مختلف و قابلیت ایجاد گروه برای هر فرد
قابلیت ارسال صدا و عکس
سرعت پیام‌رسانی عالی
و …این برنامه را روی هر دو پلتفرم موبایل سیمبین و ویندوز موبایل امتحان کردم و جواب عالی گرفتم پس از نصب برنامه هراسی نداشته باشید. در ضمن این برنامه نسخه‌ی ویندوز هم دارد که میتوان از آن روی PC ستفاده کرد. نسخه‌ی پلتفرم موبایل جاوای این برنامه هم به زودی منتشر میشود و هنوز برای استفاده آماده نیست.
حتما این برنامه را نصب کنید و لذت ببرید! من که واقعا از بیان هیجان استفاده و امکانات این برنامه عاجزم!
برای اضافه شدن هر چه سریعتر ایران به انجمن‌های کاربران به اینجا (Only the registered members can see the link %2Fshowthread.php%3Fp%3D714) رفته و درخواست خود را مطرح نمایید.