PDA

مشاهده نسخه کامل : تشخیص مطالب خوانده شده در هر انجمن برای هرفرد(مثل لینک های google)

khelghati
03-12-07, 11:50
با سلام
با توجه به تنوع مطالب در هر انجمنی و تسریع دراستفاده از تعدد مطالب ، بهتر است مطالب پس از هر بار نمایش برای هر کاربر ، در نمایش مجدد مطالب از رنگی متفاوت برای فونت استفاده گردد، تا کاربر آگاهی در لیست مطالب مختلف داشته باشد و به صورت تکراری وارد انجمن ها نشود.مگر با آگاهی خویش.

Shahryar
03-12-07, 16:22
با سلام
با توجه به تنوع مطالب در هر انجمنی و تسریع دراستفاده از تعدد مطالب ، بهتر است مطالب پس از هر بار نمایش برای هر کاربر ، در نمایش مجدد مطالب از رنگی متفاوت برای فونت استفاده گردد، تا کاربر آگاهی در لیست مطالب مختلف داشته باشد و به صورت تکراری وارد انجمن ها نشود.مگر با آگاهی خویش.

همچين اتفاقي ميوفته در انجمن ها براي مثال شما به اينجا بريد :

Only the registered members can see the link

موضوعاتي كه نخوانده باشيد رنگ سرمه اي و قديمي ها و خوانده شده ها با رنگ آبي نمايش داده ميشه .

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

khelghati
04-12-07, 13:11
همچين اتفاقي ميوفته در انجمن ها براي مثال شما به اينجا بريد :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link umdisplay.php%3Ff%3D9)

موضوعاتي كه نخوانده باشيد رنگ سرمه اي و قديمي ها و خوانده شده ها با رنگ آبي نمايش داده ميشه .

موفق باشيد
شهريار:give_rose:
با سلام
لطفا به جای ادرس صفحه می توانید با منو کمکم کنید. چون حفظ کردن صفحات منطقی نمی باشد،من در یکی دیگر از سوالاتم نیز پاسخی با ادرس صفحه از شما دریافت کردم.

Shahryar
04-12-07, 14:40
با سلام
لطفا به جای ادرس صفحه می توانید با منو کمکم کنید. چون حفظ کردن صفحات منطقی نمی باشد،من در یکی دیگر از سوالاتم نیز پاسخی با ادرس صفحه از شما دریافت کردم.

دوست عزيزم اين يك مثال بود !‌ ببينيد اين كه مشخص كنه موضوعات و پست هاي جديد در تاپيك ها به وسيله رنگ اتوماتيك هست و طراحي شده است و من براي مثال به شما اين لينك را دادم وگرنه شما به هر انجمن يا زير مجموعه اي كه دوست داريد بريد اون رنگ هايي كه خدمتتون عرض كردم براي موضوعات را در صورتي كه موضوع جديد باشه خواهيد ديد .

موفق باشيد
شهريار:love: