PDA

مشاهده نسخه کامل : انتقاد نسبت به سیستم جدید لیکنها

Persiastore
01-12-07, 12:08
سلام
من الان مدتی هستش که روی لینکها کلیک کنم متاسفانه یه صفحه میاد و میگه تا 3 ثانیه دیگه به لینک مربوطه منتقل میشوید و این سه ثانیه از موقعی شروع میشه که صفحه به طور کامل لود شده باشه که این باعث افزایش زمان و برای دوستانی که به خطوط پرسرعت دسترسی ندارند زمان خیلی طولانی شود و یا اینکه دیگه به علت دیر اومدن لینک ، اصلا دیگه منتظر نباشند و صفحه رو ببندند
با توجه به اینکه بنده در چندین انجمن عضو و همه هم vBulletin هستند هیچ کدوم این سیستم رو ندارند
دومین انتقاد بنده نسبت به تغییرات بسیا زیاد این انجمن میباشد که روزانه این تغییرات رو مشاهده میکنم که این کار باعث سردرگمی بیشتر کاربران میشه
یه نمونه بارز آنلاین و آفلاین بودن کاربر هستش که از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی ندارند

Shahryar
01-12-07, 14:46
سلام
من الان مدتی هستش که روی لینکها کلیک کنم متاسفانه یه صفحه میاد و میگه تا 3 ثانیه دیگه به لینک مربوطه منتقل میشوید و این سه ثانیه از موقعی شروع میشه که صفحه به طور کامل لود شده باشه که این باعث افزایش زمان و برای دوستانی که به خطوط پرسرعت دسترسی ندارند زمان خیلی طولانی شود و یا اینکه دیگه به علت دیر اومدن لینک ، اصلا دیگه منتظر نباشند و صفحه رو ببندند
با توجه به اینکه بنده در چندین انجمن عضو و همه هم vBulletin هستند هیچ کدوم این سیستم رو ندارند
دومین انتقاد بنده نسبت به تغییرات بسیا زیاد این انجمن میباشد که روزانه این تغییرات رو مشاهده میکنم که این کار باعث سردرگمی بیشتر کاربران میشه
یه نمونه بارز آنلاین و آفلاین بودن کاربر هستش که از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی ندارند

سلام آرش جان خوبي ؟

آرش جان اين سيستم به دلايلي انجام شده !‌ براي اينكه منتظر نشيد كافيه روي لينك سايت مورد نظر در صفحه باز شده كليك كنيد !

موفق باشيد
شهريار:love:

sAsAn.K
01-12-07, 14:50
منم مشکل دارم با این سیستم ولی خوب همونطور که شهریار گفت به دلایل خاصی این کار انجام شده .

Shahryar
01-12-07, 15:29
لطفا دوستان عزيز اون راهي را كه خدمتتون عرض كردم تست كنيد و خبرش را مبني بر راضي يا ناراضي بودنتون را بگيد .

ممنون
شهريار

Persiastore
01-12-07, 19:32
سلام آرش جان خوبي ؟

آرش جان اين سيستم به دلايلي انجام شده !‌ براي اينكه منتظر نشيد كافيه روي لينك سايت مورد نظر در صفحه باز شده كليك كنيد !

موفق باشيد
شهريار:love:
ممنون از جوابتون جناب شهریار عزیز
در مورد نشانگر های آنلاین و آفلاین به نظر شما یه خورده سخت نیست تفاوت اونها
یه مورد دیگه چند بار خدمتتون Pm دادم متاسفانه جواب ندادید
موفق باشید

Shahryar
01-12-07, 22:34
ممنون از جوابتون جناب شهریار عزیز
در مورد نشانگر های آنلاین و آفلاین به نظر شما یه خورده سخت نیست تفاوت اونها
یه مورد دیگه چند بار خدمتتون Pm دادم متاسفانه جواب ندادید
موفق باشید

چرا در حال كار روي آيكون هم هستم .

در مورد اون موضوع هم تا چند روز ديگه خدمتتون عارض ميشم .

قربانت شهريار:love: