PDA

مشاهده نسخه کامل : مكس پين به روي پرده ي سينما مي رود!

M.A.V
30-11-07, 11:27
يك بازي كامپيوتري پرطرفدار ديگر،راه خود را سوي پرده بزرگ سينما پيدا مي كند.
«مكس پين»را جان مور كارگرداني مي كند .او كه دو سال قبل،اثر كلاسيك سينما«پرواز قونيكس»را دوباره سازي كرد،از طرفداران اين بازي كامپيوتري است.مارك والبرگ در نسخه سينمايي منژكس پين در نقش شخصيت اصلي مجرا بازي مي كند.مكس پين يك مامور ورزيده و ماهر پليس است كه به دروغ متهم به قتل يكي از همكارانش مي شود.چند تن از همكاران مكس پين كه با آدم هاي بد ماجرا همكاري مي كنند،بزاي او پاپوش دوخته اند.آنها با اين كار مي خواهند مكس پين را از سر راه خود بردارند تا بتوانند آزادانه به كارهاي خلاف خود ادامه بدهند.مكس پين فرار كرده و خودش را از ديد ماموران پنهان كرده،بايد بي گناهي خود را ثابت كند.اما قبل از آن بايد نقاب از چهره ي همكاران خلافكار خود بردارد.در اين مبارزه سخت،يكي از همكاران مكس پين به كمك او مي آيد.
مارك والبرگ سال ثبل براي«رفتگران»نامزد دريافت اسكار شد.در اين فيلم او نقش افسر عاليرتبه پليس زا بازي مي كند كه آدمي خوب و طرفدار قانون است.

sAsAn.K
30-11-07, 11:55
این از Hitman که فیلمش اومد اینم از Max Payne که قراره فیلمش بیاد .
به نظر من کار خیلی خوبی دارن می کنن کارگردانا که به فکر ساختن فیلم از روی بازی میفتن ، اکثرا موفق خواهند بود .

Quick
30-01-08, 16:33
آره گفتن احتمالا فیلم GOW (Gears of War) رو هم میسازن!

AMD>INTEL
30-01-08, 16:45
من عاشق مکس پین بودم . مردی که در توهماتش دنباله روزنه ای از نور بود. اگر هوشیار باشیم درس های زیادی به ما میدهد .