PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي خريد گوشي فقط در اين قسمت

Emperatour
04-12-06, 16:32
راهنمايي براي خريد گوشي فقط در اين قسمت انجام ميگيرد

sAsAn.K
04-12-06, 20:23
Emperatour جان تا 150 تومن که امکانات Sony Ericsson z530 رو داشته باشه چی هست ؟!؟

Emperatour
04-12-06, 20:51
K510 و L7 هم ميتوني بگيري

Emperatour
04-12-06, 21:04
امكاناتي كه انتظلر داري رو بگو تا بهتر راهنمايي كنيم

sAsAn.K
04-12-06, 21:09
یلوتوث ، پخش MP3 با کیفیت خوب و صدای خوب ، مموری اسلات ، دوربین فیلم و عکس برداری.

Emperatour
04-12-06, 21:25
من باشم يا L7 ميخرم يا Z530 ميخرم. K510 اسلات رم نداره متاسفانه

Emperatour
04-12-06, 21:31
مزایا: دوربین ، قابلیت ضبط فیلم، قابلیت پخش فیلم و موسیقی، کارت حافظه microSD، بلوتوث، جاوا، ارسال MMS

معایب: عدم وجود درگاه مادون قرمز
۹۶ گرم
تعداد رنگ ۲۶۲۱۴۴ رنگ
نوع کارت حافظه microSD TransFlash، قابل افزایش حداکثر تا ۱ گیگابایت
حافظه داخلی ۱۱ مگابایت
Only the registered members can see the link

Emperatour
04-12-06, 21:34
صفحه نمایش ۲۶۲۱۴۴ رنگ، دوربین ۱٫۳ مگاپیکسل با قابلیت فیلمبرداری، پخش فیلم و موسیقی، ۲۸ مگابایت حافظه داخلی، پشتیبانی بلوتوث
معایب: عدم امکان افزایش حافظه، به همراه نداشتن رادیو

sAsAn.K
05-12-06, 10:28
Emperatur جان Z520 و Z530 رو هم یه توضیحات اینجوری براشون بده.
ضمنا قیمت ها رو هم اگه بتونی بدی خوبه البته قیمت W300i رو هم بده :D.

Emperatour
05-12-06, 16:49
قيمت حدودي دارم. K510 حدود 145 تومان. Z530 هم بايد حدود 150 باشه و w300 هم دوروبر 200 تومان هست

Emperatour
05-12-06, 16:52
مزایا: صفحه نمایش ۲۶۲۱۴۴ رنگ، صفحه نمایش خارجی، دوربین وی‌جی‌ای با قابلیت فیلمبرداری، پخش موسیقی به همراه Mega Bass، حافظه داخلی ۲۰ مگابایت، بلوتوث، رادیو اف‌ام

معایب: عدم استفاده از سیستم‌عامل Symbian، کیفیت پایین دوربین
تنوع رنگ مشکی، سفید موج‌دار(پوشش‌های Style-Up قابل تعویض)
نوع کارت حافظه Memory Stick Micro-M2
کارت حافظه همراه ۲۵۶ مگابایت
حافظه داخلی ۲۰ مگابایت
پخش موسیقی AAC, MP3، نرم افزار Walkman media player به همراه Mega Bass
پخش فیلم بله
دریافت فیلم خیر
رادیوی اف‌ام بله، به همراه RDS
ساعت بله
زنگ هشدار بله
پیش‌بینی کلمه T9
پخش با صدای بلند بله
فرمان صوتی
ضبط صدا بله
بازی بله
دریافت و نصب بازی بله

تبادل اطلاعات ارسال پیام SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
مرورگر اینترنت XHTML, HTML-NetFront
مرورگر WAP WAP 2.0
بلوتوث بله
درگاه مادون قرمز بله
درگاه USB بله، نسخه ۲٫۰
GPRS کلاس ۱۰
HSCSD بله
EDGE کلاس ۱۰
شبکه بیسیم خیر
Push to talk خیر
سرعت انتقال حداکثر ۲۳۶٫۸ کیلوبیت در ثانیه
انطباق با کامپیوتر بله
چاپ مستقیم خیر

زنگ نوع پلی‌فونیک (۴۰ کانال)، AAC, MP3
تنظیمات دریافت و ساخت ملودی
لرزاننده بله

باتری نوع Li-Po 900 mAh
حالت انتظار حداکثر ۴۰۰ ساعت
حالت مکالمه حداکثر ۹ ساعت و ۳۰ دقیقه

Emperatour
05-12-06, 16:53
مزایا: طراحی زیبا، دوربین وی‌جی‌ای با قابلیت فیلمبرداری، صفحه نمایش ۶۵۵۳۶ رنگ، ۲۸ مگابایت حافظه داخلی و قابلیت افزایش کارت حافظه M2 ، پخش فیلم و موسیقی، بلوتوث، پشتیبانی جاوا

معایب: کیفیت پایین دوربین، به همراه نداشتن رادیو
ابعاد ۲۴ * ۴۷ * ۹۰ میلی‌متر
وزن ۹۳ گرم
تنوع رنگ مشکی، خاکستری، قرمز (پوشش‌های Style-Up)

نمایش نوع UBC
وضوح ۱۶۰ *‌ ۱۲۸ پیکسل
تعداد رنگ ۶۵۵۳۶ رنگ
ابعاد صفحه ۳۵ * ۲۸ میلی‌متر
صفحه نمایش خارجی تک‌رنگ با وضوح ۸۰ * ۱۰۱ پیکسل
زبان فارسی

دوربین کیفیت عکس VGA
ابعاد عکس حداکثر ۴۸۰ * ۶۴۰ پیکسل
فیلمبرداری بله
ابعاد فیلم حداکثر ۱۴۴ * ۱۷۶ پیکسل
مدت فیلمبرداری
تماس تصویری خیر
فوکوس اتوماتیک خیر
فلاش خیر

ذخیره‌سازی دفترچه تلفن ۱۰۰۰ شماره، ۲۰ مشخصه برای هر مورد به همراه تصویر
ذخیره تماس‌ها بله
نوع کارت حافظه Memory Stick Micro-M2
کارت حافظه همراه خیر
حافظه داخلی ۲۸ مگابایت

ویژگی‌ها مدیریت اطلاعات شخصی تقویم، دفترچه تلفن، وظایف آتی، مدیریت پرونده‌ها، ماشین حساب و ...
جاوا MIDP 2.0
پخش موسیقی AAC, MP3
پخش فیلم بله
دریافت فیلم خیر
رادیوی اف‌ام خیر
ساعت بله
زنگ هشدار بله
پیش‌بینی کلمه T9
پخش با صدای بلند بله
فرمان صوتی
ضبط صدا بله
بازی Neopets, PuzzleSlider, QuadraPop
دریافت و نصب بازی بله

تبادل اطلاعات ارسال پیام SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
مرورگر اینترنت xHTML, HTML-NetFront
مرورگر WAP WAP 2.0
بلوتوث بله
درگاه مادون قرمز بله
درگاه USB بله، نسخه ۲٫۰
GPRS کلاس ۱۰
HSCSD بله
EDGE خیر
شبکه بیسیم خیر
Push to talk خیر
سرعت انتقال حداکثر ۴۸ کیلوبیت در ثانیه
انطباق با کامپیوتر بله
چاپ مستقیم خیر

زنگ نوع پلی‌فونیک (۴۰ کانال)، MP3
تنظیمات دریافت و ساخت ملودی
لرزاننده بله

باتری نوع Li-Ion (BST-33) 900 mAh
حالت انتظار حداکثر ۴۰۰ ساعت
حالت مکالمه حداکثر ۹ ساعت

sAsAn.K
05-12-06, 21:30
ممنون لطف کردی.

Mehdi_Full
05-12-06, 22:23
سعید جان با این ال7 کار کردی یا نه ؟
اگه کار کردی از کیفیت و بلندی صداش و بقیه چیزاش یه مقدار بگو
ممنون

Emperatour
06-12-06, 10:16
ما تو خونمون l6 داريم كه مدل پايينتر از l7 هست. ولي صداشو بشنوي باورت نميشه. خيلي شفافه. l7 هم سينا كار كرد ميگه عاليه.

Emperatour
06-12-06, 10:20
تنها ضعف موتورولا آنتن بخورده ضعيفشه . البته اونقدرم ضعيف نيستا.
در كل من باشم L7 ميخرم يا z530 (تا 150 تومان)

sAsAn.K
06-12-06, 22:39
والا من که خواهرم V3i داره اصلا صدای خوبی نداره !.

Emperatour
07-12-06, 00:50
نكنه داري با w900‌مقايسش ميكني؟؟؟‌ والا خواهر منم l6‌داره ولي بسيار بسيار بسيار عاليه نسبت به قيمتش. و l7 هم كه مدل بالاترشه

Emperatour
05-01-07, 14:49
دوستان ،

برای اینکه از تجربیات همدیگر استفاده کنیم، این ترد رو برای دادن و گرفتن مشاوره افتتاح می کنم
در صورتی که مایل هستید مشاوره ای در یافت کنید ، با ارائه اطلاعات زیر درخواست تون رو مطرح کنید:
1.بودجه خرید تون رو بنویسید
2.دستگاه هایی که مد نظر تون هست رو بنویسید ، تا بر اساس آنها به شما پیشنهاد بشه
3.مطالب این ترد رو بخوانید ، یا با جستجو ، از نظرات دوستان ، قبل از پست زدن در مورد دستگاه مد نظرتان آگاهی کسب کنید
4. میزان آشنایی تون رو با پاکت پی سی ها بنویسید

دوستان دیگر هم ، می تونن نظرات شون رو اینجا بنویسن ، که مثلاً فلان دستگاه الان بهتره خریدش، یا بهمان دستگاه الان ارزون شده، و از این حرف ها.

Emperatour
29-01-07, 19:52
دوستمون سوال پرسیدن:

سلام

من می خوام گوشی بخرم ولی واقعا نمی تونم از بین W950 و M600 انتخاب کنم. یه نفر بگه کدوم بهتره؟؟ من با توجه به حافظه ، صدای زنگ و قلم داشتن ( صفحه لمسی ) این دو تا رو انتخاب کردم ( از تفاوت قیمتشون هم خبر دارم ) حالا کدوم رو بردارم بهتره ؟؟؟ یه چیزی بگید که کلاً از فکر یکیش بیام بیرون !!!... می دونید فکر میکنم اگه M600 بگیرم و بخوام براش رم 512 یا 1G بگیرم همون قیمت W950 میشه ( با 4G حافظه !!!) حالا چیکار کنم؟؟؟
این دوتا از نظر بلوتوث چقدر با هم فرق دارن؟؟؟ کدوم قویتره؟؟؟ و اینکه پخش M 600 چه فرمتهایی رو پشتیبانی میکنه؟؟؟
صدای زنگشون واقعاً با هم چقد فرق داره؟؟؟اصلاً فرقی داره ( از نظر بلندی صدا)
عرض کنم خدمتتون که از نظر بلوتوس فرقی ندارن و هردو ورژن 2 دارند. از نظر قدرت نرم افزاری فرقی ندارند و هردو سیمبیان uiq3 دارند. بنابراین مشکل فرمت حل شدنیه . هر فرمتی هم که نخوند با نرم افزار قابل رفعه. اما خود گوشیها فرق زیادی ندارند از این نظر.
صداشون هم من m600 رو شنیدم و با کیفیت بود اما یخورده ضعیفه. حالا w950 ر. نشنیدم. شما یک چیز هم دزنظر بگیر که w950 4 گیگ رم داره اما بصورت هارده و خیلی آسیب پذیرتر از رم معمولی هست. درکل من بودم M600 میخریدم . چون تنها ضعفش نسبت به w950 نداشتن 4 گیگ رم هست و ممکنه(اطمینان ندارم) ضعیفتر بودن اسپیکر باشه.

Emperatour
29-01-07, 19:55
اگر قیمت جدید ازین این دوتا داری بگو که ببینیم چنده. دوباره تجدید نظر کنیم

MOHGOLD
02-05-07, 14:27
سلام
سعید جان
یک گوشی خوب با امکانات کامل با قیمت 400-300 هزار تومان معرفی کن
ضمنا یک گوشی Hp به نام HP iPAQ rx1950 فکر میکنم حدود 200 باشه نظرت چیه ؟
یکی که به نظرت Hp برند خوبی یا نه ؟یا خودت پیشنهاد کن ؟
ممنون
موفق باشید

Emperatour
02-05-07, 17:20
گوشی میخای یا پی دی ای؟ اگر گوشی میخای بیا اینجا بپرس

Emperatour
02-05-07, 17:28
در مورد اچ پی من بعید میدونم 200 باشه. فکنم 370 80 باشه. دو سه تا اشکال بزرگ هم داره. سیپیو کمی ضغیف که بدرد کارهای عادی میخوره. رم داخلی کم. نداشتن بلوتوس. من باشم نمیگیرم با این اوصاف. تازه نان فون بودن و نان کم هم هست.

MOHGOLD
03-05-07, 11:33
در مورد اچ پی من بعید میدونم 200 باشه. فکنم 370 80 باشه. دو سه تا اشکال بزرگ هم داره. سیپیو کمی ضغیف که بدرد کارهای عادی میخوره. رم داخلی کم. نداشتن بلوتوس. من باشم نمیگیرم با این اوصاف. تازه نان فون بودن و نان کم هم هست.

سلام
ممنون سعید جان
من مشکلاتش رو میدونم ولی قیمت حدود 239 در سایت HP هستش
آیا سعید جان این مدل تو ایران آمده ونظرت کلا در مورد Hp چیه ؟ و قیمتش چنده؟
البته گرچند HTC وٍِDELLو... ابر پاکت پیسی هستند و من از اونا بیشتر خوشم میاد ولی مانی هم تاثر زیادی میزاره
مدلی یا برندی که با قیمت 300 یا بالاتر پیشنهاد کن
ضمنا آیا نان پون هست مدل فوق (سیم کارت نمی خره)
راهی هست که تشخیص بدیم فون ادیتشن هست یا نان فون ادتشن (بغیر از عکس )
ممنونم
موفق باشید

Emperatour
13-05-07, 21:06
سلام
ممنون سعید جان
من مشکلاتش رو میدونم ولی قیمت حدود 239 در سایت HP هستش
آیا سعید جان این مدل تو ایران آمده ونظرت کلا در مورد Hp چیه ؟ و قیمتش چنده؟
البته گرچند HTC وٍِDELLو... ابر پاکت پیسی هستند و من از اونا بیشتر خوشم میاد ولی مانی هم تاثر زیادی میزاره
مدلی یا برندی که با قیمت 300 یا بالاتر پیشنهاد کن
ضمنا آیا نان پون هست مدل فوق (سیم کارت نمی خره)
راهی هست که تشخیص بدیم فون ادیتشن هست یا نان فون ادتشن (بغیر از عکس )
ممنونم
موفق باشید

اچ پي مارك بعدي نيست اما پيش htc جوجس. يو برند خيلي تعصب ندارم و نداشته باش. اين مدل رو من الان ندين اما ممكنه بتوني پيدا كني از رمضاني و پارت اسيا. نان فون هست.راه تشخيص هم ديدن مشخصات در سايتهايي مثل Only the registered members can see the link و pdadb.netبرو و ببيني gsm ساپورته يا نه.
در مورد پيشنهاد هم حداكثر بودجه. كارهايي كه ميخاي بكني. فون بودن و.. را بنويس.

Emperatour
13-05-07, 21:11
ارزانترين پيشنهاد هم ميتونه Qtel S200 يا مدل مشبه imate Jamin يا huadnday a200 هستند. كه در اين بين سرعت دستگاه 200 مگاهرتز هست و نميتوني انتظار اجراي برنامه ها و بازيهاي سنگين رو بصورت روون داشته باشي. صداي ا200 بهتره و دوربين بدتر و قيافه بدت و سرعت و پرفورمنس بالاتر. دركل سيپيو زير 400 توصيه نميكنم اگه ميخاي اذيت نشي

راستي قيمت ا200 حدود 390 بايد باشه

MOHGOLD
14-05-07, 09:52
سلام ممنون از راهنمايت
راستي اين رمضاني و پارت آسيا كجاست ؟
لطف كن توضيح بده
ممنونم

Emperatour
14-05-07, 11:03
رمضاني كه پاسا‍ژ علادين كه وارد ميشي 7 8 تا مغازه ميري جلوتر سمت راست .(رسانا موبايل)
پارت اسيا هم مجتمع پايتخت هست. فكنم طبقه دوم بود. همون وارد كه بشي راهرو راستي هم يكي هست. ميبيني خودت

vahidsafavi
27-06-07, 23:05
ببخشید دوستان شما نمیدونید از کجا میشه آیفون رو تهیه کرد؟ لطفن اگه میدونید به من هم بگید ممنون میشم

Emperatour
28-06-07, 08:45
جوابتو دادم اون تاپیک. فعلا نمیتونی

Emperatour
01-07-07, 11:29
یکی از دوستان )centralpc) میخاستند گوشی بگیرند تو رنج 200.
در مورد ال7 گوشی بدی نیست اما تمام موتورولاها معایب مشترکی مثل کیفیت کمتر دوربین در برابر رقبا و سرعت کمتر و ضعف در اجرای برنامه های جاوا دارند اما همشون صفحه عالی و زیبایی دارند. v3i رو نگیر به نظر من که قدیمیه و ضعیف. v3X گزینه بدی نیست نسبتا . اما گزینه دیگر هم میتونه Samsung D900 باشه با قیمت 250 تومان و دوربین فوق العاده و امکانات خوب و صفحه عالی و عیبشم کمبود تم و ضعف در جاوا هست. w810 سونی گزینه دیگری هست با 240 تومان که کامله اونهم . w700 هم 190 تومانه که خیلی میارزه تو اون رنج زیر 200

hamid07
30-08-07, 07:34
دوستان سلام
میخوام یک گوشی تا حدود 300 تومان بخرم دوستان میشه کمی راهنمایم کنید

Pooya007
30-08-07, 11:56
دوستان سلام
میخوام یک گوشی تا حدود 300 تومان بخرم دوستان میشه کمی راهنمایم کنید
چه امکاناتی تو گوشی مورد نیازتون هست؟
دوربین خوب،پخش موزیک قوی،تاشو یا کشویی یا ساده بودن،سیستم عامل داشته باشه یا نه و ....؟

hamid07
30-08-07, 17:14
چه امکاناتی تو گوشی مورد نیازتون هست؟
دوربین خوب،پخش موزیک قوی،تاشو یا کشویی یا ساده بودن،سیستم عامل داشته باشه یا نه و ....؟
کیفیت صداش و دوربینش خوب باشه
ساده یا کشویی یا تاشو فرقی نداره
رو هم رفته از نظر کیفی خوب باشه زیاد کمیت واسم مهم نیست

Pooya007
31-08-07, 00:36
کیفیت صداش و دوربینش خوب باشه
ساده یا کشویی یا تاشو فرقی نداره
رو هم رفته از نظر کیفی خوب باشه زیاد کمیت واسم مهم نیست
منظور از دوربین خوب با چه رزولیشینی میخوای؟ تو رده 2 مگاپیکسلی P990 ّهترین کیفیت عکس رو داره با قیمت 280 تومن ،صفحه تاچ اسکرین و بزرگ و کیبورد کامل و سیمبین UIQ3 از مزایاشه در مقابل معایبی هم داره مثلا" تعداد برنامه برای این سیستم عامل خیلی کمه و کیفیت پخش آهنگ تو هدفون عالی نیست و میشه گفت خوبه

تو رده 3.2 مگاپیکسلیP1,K800,K810,N73 انتخابای خوبی هستن ولی قیمت P1 فعلا" خیلی بالاست و صذفه خرید نداره K800,810 هم دوربین بسیار با کیفیتی دارند ولی عدم وجود سیستم عامل سیمبین و پخش آهنگ ضعیف معایب همده این گوشی هاست

بهترین گوشی که میتونی با این قیمت داشته باشی N73 me میتونه باشه که با دوربین قوی و کیفیت پخش آهنگ عالی و کارت مموری 1 گیگ و سیستم عامل سیمبین 9.1 احتیاجات تو رو تا مدت زیادی به خوبی میتونه برطرف کنه

البته برای خرید مدل ME باید 60-70 به بودجه ات اضافه کنی که مطمئنا" ارزشش رو خواهد داشت در غیر اینصورت میتونی مدل معمولی N73 با قیمت تقریبی 350 رو بگیری

اگر از لحاظ بودجه مشکل داشته باشی باید بری سراغ مدلهای پایینتر که 5700 به شدت پیشنهاد میشه با قیمت 260 که البته کیفیت دوربین جالبی نداره

hamid07
31-08-07, 07:56
منظور از دوربین خوب با چه رزولیشینی میخوای؟ تو رده 2 مگاپیکسلی P990 ّهترین کیفیت عکس رو داره با قیمت 280 تومن ،صفحه تاچ اسکرین و بزرگ و کیبورد کامل و سیمبین UIQ3 از مزایاشه در مقابل معایبی هم داره مثلا" تعداد برنامه برای این سیستم عامل خیلی کمه و کیفیت پخش آهنگ تو هدفون عالی نیست و میشه گفت خوبه

تو رده 3.2 مگاپیکسلیP1,K800,K810,N73 انتخابای خوبی هستن ولی قیمت P1 فعلا" خیلی بالاست و صذفه خرید نداره K800,810 هم دوربین بسیار با کیفیتی دارند ولی عدم وجود سیستم عامل سیمبین و پخش آهنگ ضعیف معایب همده این گوشی هاست

بهترین گوشی که میتونی با این قیمت داشته باشی N73 me میتونه باشه که با دوربین قوی و کیفیت پخش آهنگ عالی و کارت مموری 1 گیگ و سیستم عامل سیمبین 9.1 احتیاجات تو رو تا مدت زیادی به خوبی میتونه برطرف کنه

البته برای خرید مدل ME باید 60-70 به بودجه ات اضافه کنی که مطمئنا" ارزشش رو خواهد داشت در غیر اینصورت میتونی مدل معمولی N73 با قیمت تقریبی 350 رو بگیری

اگر از لحاظ بودجه مشکل داشته باشی باید بری سراغ مدلهای پایینتر که 5700 به شدت پیشنهاد میشه با قیمت 260 که البته کیفیت دوربین جالبی نداره
مرسی از راهنمایی شما
نظرتون ئر مورد w850 چی است ؟ اینم تو همین رنج هستش

Pooya007
31-08-07, 13:18
مرسی از راهنمایی شما
نظرتون ئر مورد w850 چی است ؟ اینم تو همین رنج هستش
آخرین قیمتی که از 850 دارم 330 تومنه که اگه فقط دنبال موسیقی باشی ارزش داره چون دوربینش 2 مگاپیکسله ولی در رده قوی ها نیست(با عدم وجود اتوفوکوس) سیستم عامل جاوا و کمبود برنامه بعد مدتی میتونه یکنواخت بشه
ولی در عوض کیفیت پخش آهنگ خوبی هم از اسپیکر و هم از هدفون داره

Security
19-09-07, 09:25
سلام خدمت اساتید بخش موبایل . یه سوال داشتم و میخواستم همه بدون تعصب نسبت به گوشی خاصی جواب بدند !!!

من برای یکی از رفقا میخوام گوشی بگیرم تا حد 150000 هزار تومان ( البته دست دوم ) به نظر شما چه گوشی رو بگیریم.

بعضی به من سونی اریکسون رو پیشنهاد میکنند مثل W700 یا W800 که دست دو شو میشه با همین قیمت ها خرید .

بعضی ها سامسونگ D900 رو پیشنهاد میکنند که الان یه تمیزش رو 120000 هزار تومان سراغ دارم و بعضی ها هم نوکیا رو . . .

برای این دوست ما بیشتر کیفیت صدا و بلندی آن اهمیت داره و انیکه گوشی رم خور باشه . و زیاد به دوربین و موارد دیگه توجهی

نداره . بیشتر هم از گوشی های کشویی شبیه D500 یا W850 خوشش میاد . ( حالا اگر هم نشد خیالی نیست ) به نظر شما به

سمت کدوم از این نوع گوشی ها بره بازم ذکر کنم میخواد دست دوم برداره چون پولش نمیرسه بیشتر بزاره . میخواستم بنده رو تا

حد امکان راهنمایی کنید.

با تشکر Security

Security
20-09-07, 15:45
رفقا کسی جواب ما رو نمیده !!! ؟ !!!

makintash
20-09-07, 17:43
سلام خدمت اساتید بخش موبایل . یه سوال داشتم و میخواستم همه بدون تعصب نسبت به گوشی خاصی جواب بدند !!!

من برای یکی از رفقا میخوام گوشی بگیرم تا حد 150000 هزار تومان ( البته دست دوم ) به نظر شما چه گوشی رو بگیریم.

بعضی به من سونی اریکسون رو پیشنهاد میکنند مثل W700 یا W800 که دست دو شو میشه با همین قیمت ها خرید .

بعضی ها سامسونگ D900 رو پیشنهاد میکنند که الان یه تمیزش رو 120000 هزار تومان سراغ دارم و بعضی ها هم نوکیا رو . . .

برای این دوست ما بیشتر کیفیت صدا و بلندی آن اهمیت داره و انیکه گوشی رم خور باشه . و زیاد به دوربین و موارد دیگه توجهی

نداره . بیشتر هم از گوشی های کشویی شبیه D500 یا W850 خوشش میاد . ( حالا اگر هم نشد خیالی نیست ) به نظر شما به

سمت کدوم از این نوع گوشی ها بره بازم ذکر کنم میخواد دست دوم برداره چون پولش نمیرسه بیشتر بزاره . میخواستم بنده رو تا

حد امکان راهنمایی کنید.

با تشکر Security
اگه کشوی بودن برای دوستتون ملاکه بهتره d800 بگیرید در غیر این صورت بهترین گزینه همون w700i, امکانات خوبی را نسبت به قیمتش داره و البته صدای بلند و شفافی داره !

Security
21-09-07, 17:43
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز .
رفقا منتظر راهنمایی دیگه شما هستم.

Mehdi_Full
21-09-07, 19:32

حد امکان راهنمایی کنید.

با تشکر Security

سلام سعید جان

عرضم به خدمت شما که با این بودجه و همینطور نوع کشویی که شما در نظر داری

میتونی سامسونگ مدل E250 بخری البته آکبند با قیمت حدود 130 تا 140 هزار تومان

که با توجه به قیمت امکانات خوبی هم داره و البته باید یه مموری هم باسش بخری که

با مموری همون 150 تومن در میاد .

در ضمن در رنگهای مختلف هم تو بازار موجوده

مشخصات کامل

اینم عکسش

anar
08-01-08, 14:49
بچه ها اگه مي شه كمكم كنيد
من يه گوشي ميخوام كه امكانات فيلمبرداري و عكس گرفتن را داشته باشه
قشنگم باشه صدا و ... هم خوب باشه
البته باقيمت كمي كه من الان دارم يعني حدود 60- 70 تومان
مدلهاي نوكيا اگر سراغ دارين بگيم ممنون ميشم
چون هيج جا جواب درستي نمي دن
البته اگر دست دوم هم باشه ايرادي نداره
به نظر شما مي شه اصلا با اين قيمت گوشي خوب خريد يا نـــــــــــــــــه؟
ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــون

anar
08-01-08, 14:53
البته اگر سوني باشه كه خيلي بهتره!!

Emperatour
08-01-08, 20:19
با اين قيمت نو كه بعيد ميدونم. حداقلش بايد بودجه رو تا 80 90 تومان بالا ببريد كه مدلهاي ارزون قيمت مثل Sony Ericsson K220 و K320 امثالش رو انتخاب كنيد كه انتظار زيادي از كيفيت بالاي عكس و حافظه زياد نداشته باشيد.

Mehdi_Full
08-01-08, 21:30
پست بالا کاملا تایید میشه

K220 و K320 بهترین انتخاب شماست البته هزینه ای که شما میخواهید بکنید یک مقدار کم هست
و با این هزینه نباید انتظار زیادی از گوشی داشته باشید

اما با اضافه کردن حدود 20 هزارتومان به پول خودتون دو گزینه بالا بسیار خوب هستند

anar
10-01-08, 08:48
اگ گوشي كشويي بخوام
و همان وارد بالا
با 90 تومان مي شه
به درد بخور باشه
اصلا يه گوشي خوب رو بگين با قيمت مناسب چي هست الان

Emperatour
11-01-08, 11:59
كاملا بستگي به انتظار شما داره. بگيد حداقل چي ميخاييد و در چه حدي و حداكثر بودجتون چقدره.آيا حافظه زياد نياز داريد؟ ايا قراره هروز عكس بگيريد و( چاپ گنيد؟) و..

anar
12-01-08, 09:00
اگر همون 90 بگيريم
يه گوشي نسبتا معمولي
حافظه نه زياد نه كم
اين گوشي را براي فيلم عكس نميخوام ولي اين امكانات را داشته باشه بهتر كيفيت عكس هم خوب باشه خيلي خوبه

376
20-01-08, 22:52
من میخواهم یک گوشی با مشخصات زیر خریداری کنم:
1- گوشی سریهای سونی اریکسون.
2- قیمت زیر 100
3- بلوتوث دار.
4- دوربین دار (1 مگاپیکسل به بالا).
5- کیفیت صدای عالی.
6- مموری داشته باشد. (با قابلیت افزایش)

Emperatour
21-01-08, 00:48
با این پول نمیشه چنین چیزی خرید.

meha
22-01-08, 15:02
با این پول نمیشه چنین چیزی خرید.

تایید می شود یکم دیگه پولتو زیاد کنی می تونی k750 بخری!

KING
22-01-08, 19:41
من میخواهم یک گوشی با مشخصات زیر خریداری کنم:
1- گوشی سریهای سونی اریکسون.
2- قیمت زیر 100
3- بلوتوث دار.
4- دوربین دار (1 مگاپیکسل به بالا).
5- کیفیت صدای عالی.
6- مموری داشته باشد. (با قابلیت افزایش)
یکم دیگه هم بزار روش یه گوشی چینی با تمام امکانات میخری
حتی تی وی دار
ولی اگه سوخت دیگه باید بندازیش دور به سختی قطعاتش یافت مشه:wink:

Emperatour
22-01-08, 20:17
گوشیهای چینی انقدر مشکل دارند که به هیچکس توصیه نمیکنم. کا750 هم خیلی تکراری و قدیمی شده. بجاش کا550 میشه خرید به قیمت 165 حدودا

anar
29-01-08, 08:05
من يه گوشي مي خوام براي پدرم
كه نوشته هاي اون بزرك باشه يعني قابليت بزرگ شدن نوشته ها را داشته باشه چون چشماش خوب نمي بينه
قيمت مناسب يعني 90-80
ترجيحا سوني يا نوكيا
به نظر شما چنين گوشي هست
بزرگ نشون دادن نوشته ها برام خيلي مهمه
ممنون اگه جواب بدين

Emperatour
29-01-08, 19:38
گوشیهای سامسونگ به نسبت حروف دررشت تری دارند ولی بعید میدونم بشه روی فونت گوشی بزرگنمایی انجام داد. شایدم بشه. e250 سامسونگ رو قیمت بگیر ببین به بودجت میخوره یا نه.قبل خریدم نگاه کن بین اندازه ای که میخای هست حروفش

PCminister
29-01-08, 20:04
من e250 دارم. باید بگم نسبت به قیمتش واقعا گوشی خوبی هست.

Emperatour
29-01-08, 20:17
فونتاش درشت هست برا این بنده خدا؟

PCminister
29-01-08, 20:21
فونتش خوبه اما قابلیتی برای بزرگ کردن فونت نداره اگر منظورتون این باشه.

bill geits
02-02-08, 20:08
سلام من میخوام یک گوشی بخرم ... برندش مهم نیست ... فقط میخوام خوشگل باشه ... فقط همین ... تا 250 تومن می تونم بدم ... دوستان چی رو معرفی می کنن

PCminister
02-02-08, 20:29
آقا من با عرض عذرخواهی عرض میکنم که E250 قابلیت بزرگ کردن فونت را دارد اما فقط برای نوشتن شماره تلفن ولی نه برای منوهاش.

بازم معذرت میخوام.

با تشکر.

Mehdi_Full
02-02-08, 20:44
سلام من میخوام یک گوشی بخرم ... برندش مهم نیست ... فقط میخوام خوشگل باشه ... فقط همین ... تا 250 تومن می تونم بدم ... دوستان چی رو معرفی می کنن

W580
W660

هر دو از سونی اریکسون :1. (23):

PCminister
02-02-08, 20:51
با w580 موافقم 100%. میتونه به جای زنگ فیلم پخش کنه. البته من خودم هیچوقت تا حالا بیشتر از 150 پول موبایل ندادم. اما احتمالا این اولین موبایلی خواهد بود که منو وادار به شکستن طلسم میکنه.:great:

Emperatour
03-02-08, 01:01
U600 نظر منه. و 6120 و w610

bill geits
06-02-08, 12:37
w580 گرفتم ... 243 تومن ...

bill geits
06-02-08, 12:38
به نظرتون سفیدش بهتره یا طوسی ؟ من طوسیش رو گرفتم ... قابش هست که سفیدش کنم ؟ واسه تنوع البته

Stream
11-02-08, 17:49
گوشي درست و حسابي كه دو تا سيم كارت بخوره چي هست؟ از اين چيني هاي درپيت نمي خوام ها :cool: فكر كنم سامسونگ يك مدل داره، درسته؟

Emperatour
11-02-08, 18:08
D880 سامسونگ گمونم موجود باشه تو بازار

Emperatour
11-02-08, 18:15
به نظرتون سفیدش بهتره یا طوسی ؟ من طوسیش رو گرفتم ... قابش هست که سفیدش کنم ؟ واسه تنوع البته
خوب سلیقه هست. احتمال خیلی زیاد قابش هم هست.

babak10000
22-04-08, 06:31
سلام من با 350 تومان چه گوشیی بخرم که Lcd با کیفیت و صدای بلند داشته باشه ,دوربین هم مهم نیست فقط دو مورد اول را داشته باشه.در ضمن سونی اریکسون باشه

anar
17-05-08, 17:43
به نظر شماگوشی نوکیا5200خوبه یانه ؟

anar
17-05-08, 19:56
به نظر شما گوشی سامسونگ e600 یا درست نمی دونم D600که الان دست دومش 130 تومانه ‌خوبه یا نه
می گن نوش 300 تومان بوده
نوکیا 3500 چی می ارزه بهتر از سامسونگه
به نظر شما چی کار کنم اگه ممکنه بگین

mojtaba_n87
19-05-08, 19:21
من نوکیا رو ترجیح می دم.البته سلیقه ایه.سامسونگ هم مارک خوبیه.

saeed25
08-06-08, 12:48
با دروود
آیا گوشی با برند بلوتوث "bluetouth" گوشی خوبی است؟

Emperatour
08-06-08, 15:00
اگر منظورت ازین مضخرفای چینی هست من یکی دستم نمیگیرم. نه گارانتی درس حسابی داره نه اعتبار نه عمر مفید خوب

shadow of fear
06-07-08, 16:56
سلام دوستان
من میخوام گوشی n78 بخرم
میدونم گوشیه خوبیه ولی یه سوال واسم باقی مونده اونم اینه که آیا این گوشی فنلاندیش تو ایران نیست؟ یعنی فقط چینیه ؟ اگه اینجوریه که معمولا گوشی های چینی زیاد عمر نمیکنن و قیمتشونم پایینه
ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدین

Emperatour
06-07-08, 18:12
چینی درجه 1 هم داریم البته. شرکتی مثل نوکیا اعتبار خودشو خراب نمیکنه. مطمئن باش نظارت شدیدی روی تولیداتش داره و دلیل تولیدش تو چین ارزون بودن کارگر و خدمات هست

Overclocker
26-07-08, 21:02
سلام
قراره که من یک گوشی بگیرم و میخوام که دارای سیستم عامل ویندوز موبایل یا سیمبیان باشه !

و فقط سامسونگ !

و حداکثر قیمت آن 350 باشه و حداقل دوربین 3.2 داشته باشه و در ایران موجود باشه !

با تشکر.:11():

ashkan.h
21-09-10, 23:02
Empratur جان.قصد خرید n 85 رو دارم،شنیدم بعضی وقتا هنگ میگنه.در کل نظرت دربارش چیه؟در کل یه نوکیا میخوام که امکاناتش کامل باشه،قیمتشم مهم نیست.
با سپاس

mohamad70
22-09-10, 11:50
اگه از گوشی لمسی خوشت نمیاد و حتما هم نوکیا مد نظرتونه N86 گزینه بهتریه
قیمت 400000
دوربین 8MP
پردازندش هم ARM 11 434 mhz
صفحه نمایشش مثل N85
از پردازنده N85 سریع تره و عمرا مشکل هنگ داشته باشه
کشویی هم هست و در واقع مدل ارتقا یافته N85 هست

ولی با همین هزینه می تونید گوشی های بهتری از برند های دیگه بگیرید:cool:

ashkan.h
22-09-10, 14:30
اگه چیزی توو این مایه ها مدنظرته لطفا واسم با مشخصاتش نام ببر.
ممنون عزیز :give_rose:

mohamad70
22-09-10, 15:57
اگه چیزی توو این مایه ها مدنظرته لطفا واسم با مشخصاتش نام ببر.
ممنون عزیز :give_rose:

شما دقیقا بگید چه انتظاراتی از گوشی دارید تا بتونم دقیق تر راهنمایی تون کنم ؟:love:
قیافه
صفحه نمایش توپ
لمسی
دوربین
سرعت
باتری
قیمت
کدوم اینا براتون اهمیت داره

mehrdad_ab
23-09-10, 14:58
با سلام ؛
یه گوشی ارزون بین 150 تا 200 که از لحاظ دوام مناسب باشه رو چی صلاح میدونید ؟

ashkan.h
23-09-10, 17:29
1.ظاهر گوشی
2.سرعت
3.صفحه نمایش
نمیخوام لمسی باشه،دوربین در حد معمول(3mp).
کلا نوکیا و سونی اریکسونو قبول دارم.ولی میخوام نظر شمارو بدونم.هرچی باشه شما استاد مایید :yes:
:love:

n86هم ظاهرا توو پایتخت 400 تومنه.اینجا (اهواز) بیشتر میفروشن!
قیمتشم توو همین مایه ها باشه.بیشتر همین 3 گزینه ی بالا مدنظرمه.

mohamad70
24-09-10, 09:19
دوست عزیز الان گوشی های تو این قیمت بیشتر لمسی هستن البته بعضی هاشون علاوه بر لمسی keyboard هم دارن مثل Sony Ericsson Vivaz pro و n97 mini
ولی خب با توجه با فاکتورهایی که گفتید n86 بهترین گزینه چون صفحه نمایش OLED داره که روشنایی خیلی بهتری نسبت به TFT داره ظاهرش هم که احتمالا دیدید خیلی خوبه
پردازندش هم برای این گوشی خیلی خوبه ( در نظر داشته باشید که n97 هم از همین پردازنده استفاده میکنه در شرایطی که صفحه خیلی بزرگتر و رزلوشن بالاتری داره !!)
ولی خب دوربینش 8 مگا هست ( چه میشه کرد همه فاکتورها با هم پیشرفت می کنن)

در ضمن می تونید یه سری به این سایت هم بزنید Only the registered members can see the link

mehrdad_ab
24-09-10, 12:18
نظرتون راجب 5233 Nokia چیه ؟

ashkan.h
24-09-10, 15:17
ممنون محمد عزیز.مفید بود.
موفق باشی :give_rose:

roozbehkhan
30-09-10, 10:22
Emperatour جان تا 150 تومن که امکانات Sony Ericsson z530 رو داشته باشه چی هست ؟!؟

با این قیمت خیلی چیزای دیگه میتونی بخری مثلا w595 ;i uhgdi

mehrdad_ab
01-10-10, 15:05
یکی نبود به من یه گوشی معرفی کنه؟

mohamad70
01-10-10, 22:34
یکی نبود به من یه گوشی معرفی کنه؟

شما دنبال چه جور گوشی هستید ؟؟ :yes::yes::yes:
فاکتورهای مهمتون رو ذکر کنید

mehrdad_ab
02-10-10, 13:50
شما دنبال چه جور گوشی هستید ؟؟ :yes::yes::yes:
فاکتورهای مهمتون رو ذکر کنید
صفحه لمسی نوکیا و سامسونگ چشمم رو گرفته 5233 و s5233 سامسونگ
مشخصاتی این گوشی ها دارن نیازهامو برآورد میکنه اما چیزی که زیاد روش حساسم دوام گوشیه ، یعنی اگه یه بار از دستم بیفته دیگه میره باد هوا ولی توی بعضی مدل های نوکیا یا اریکسون دوام بالاتری نسبت به زیباییش هست . موندم چی بخرم خلاصه
هم زیبایی می خوام و هم امکاناتی در حد همین 5233 ، بیشتر از این برام لازم نیست . رنج قیمتم تو بالا گفتم حدود 150 تا 200

mohamad70
03-10-10, 19:46
صفحه لمسی نوکیا و سامسونگ چشمم رو گرفته 5233 و s5233 سامسونگ
مشخصاتی این گوشی ها دارن نیازهامو برآورد میکنه اما چیزی که زیاد روش حساسم دوام گوشیه ، یعنی اگه یه بار از دستم بیفته دیگه میره باد هوا ولی توی بعضی مدل های نوکیا یا اریکسون دوام بالاتری نسبت به زیباییش هست . موندم چی بخرم خلاصه
هم زیبایی می خوام و هم امکاناتی در حد همین 5233 ، بیشتر از این برام لازم نیست . رنج قیمتم تو بالا گفتم حدود 150 تا 200

بین این 2 تا گوشی که گفتید 5233 نوکیا از لحاظ کارایی خیلی بهتره و الان شرکت هایی مثل سامسونگ تو رنج قیمت بالا
از نوکیا جلوترن و تو این رنج قیمت ها نوکیا بهترین گزینه است

در مورد دوام هم نمیشه گفت این گوشی دوامش خوبه اون یکی نه در ضمن گوشی های لمسی نسبت به ضربه حساس ترن !:yes: و نمیشه توقع داشت بیفته روی اسفالت و هیچیش نشه :wink:
( ولی به شخصه تعداد زیادی گوشی نوکیا که باهاشون سروکار داشتم از لحاظ دوام واقعا فوق العاده بودن یه n82 داشتم از 1.5 متری افتاد رو آسفالت هیچیش نشد !:love: )
در مورد برندی مثل سامسونگ خیلی برخورد نداشتم و در مورد دوامشون هم نظری ندارم :1. (27):

در کل تو این قیمت 5233 نوکیا بهترین گزینه است
5230 نوکیا هم بد نیست

mehrdad_ab
05-10-10, 16:02
بین این 2 تا گوشی که گفتید 5233 نوکیا از لحاظ کارایی خیلی بهتره و الان شرکت هایی مثل سامسونگ تو رنج قیمت بالا
از نوکیا جلوترن و تو این رنج قیمت ها نوکیا بهترین گزینه است

در مورد دوام هم نمیشه گفت این گوشی دوامش خوبه اون یکی نه در ضمن گوشی های لمسی نسبت به ضربه حساس ترن !:yes: و نمیشه توقع داشت بیفته روی اسفالت و هیچیش نشه :wink:
( ولی به شخصه تعداد زیادی گوشی نوکیا که باهاشون سروکار داشتم از لحاظ دوام واقعا فوق العاده بودن یه n82 داشتم از 1.5 متری افتاد رو آسفالت هیچیش نشد !:love: )
در مورد برندی مثل سامسونگ خیلی برخورد نداشتم و در مورد دوامشون هم نظری ندارم :1. (27):

در کل تو این قیمت 5233 نوکیا بهترین گزینه است
5230 نوکیا هم بد نیست

خیلی ممنون که پاسخ دادی عزیز

ashki1373
10-10-10, 21:09
سلام
میخواستم ببینم ارزون ترین گوشی لمسی که صفحش بزرگ باشه چیه؟ و قیمتش چنده؟

mohamad70
11-10-10, 19:35
سلام
میخواستم ببینم ارزون ترین گوشی لمسی که صفحش بزرگ باشه چیه؟ و قیمتش چنده؟

از نوکیا 5233
150000 تومن
صفحش 3.2 اینچه

mehrdad_ab
19-10-10, 11:16
از نوکیا 5233
150000 تومن
صفحش 3.2 اینچه
5233 رو دیروز با ضمانت اصلی نوکیا گرفتم ، خیلی گرونتر شده 178 تومن ، از لحاظ امکانات از سامسونگ 5233 پایینتر ولی از لحاظ زیبایی ، کیفیت و گارانتی که همه چیز گوشی محسوب میشه بهترینه ( تو رنج قیمت خودش )

prong
01-12-10, 21:58
یه گگوشی تو رنج قیمت 450 به من معرفی کنید.ترجیحا ویندوز موبایل.همه چی کامل.زیاد هم بزرگ نباشه
مرسی

mohamad70
02-12-10, 10:50
HTC HD mini بد نیست

مشخصات : Only the registered members can see the link

little11princess
19-04-11, 12:20
سلام
يه htc خوب مي خوام دوربين 5 يا بالاتر اگه هست رم حداقل بالاي 8

D J V A H I D
19-04-11, 13:10
سلام
يه htc خوب مي خوام دوربين 5 يا بالاتر اگه هست رم حداقل بالاي 8

عزیز چقدر بودجه داری و انتظاراتت چیه ؟

afra1275
21-06-11, 15:29
سلام!
بودجم300.000تومن و انتظاراتم:باتری.دوربین.نرم افزار.زود قدیمی نشه.باحال.جدید...............!

hani-momen
29-07-11, 01:58
سلام و خسته نباشید/یک گوشی دو سیمکارت اصلی میخواستم تا صدتومن.و میخوام این گوشی:1/دوربین نداشته باشه
2/دوام باتریش عالی باشه
3/هردو سیمکارت همزمان فعال باشه
4/رم خور باشه/اینترنت و بلوتوث هم داشته باشه
خودم مدل lg a155 رو انتخاب کردم شما چه پیشنهادهایی دارین؟با تشکر

P A R H A M
29-07-11, 09:08
سلام و خسته نباشید/یک گوشی دو سیمکارت اصلی میخواستم تا صدتومن.و میخوام این گوشی:1/دوربین نداشته باشه
2/دوام باتریش عالی باشه
3/هردو سیمکارت همزمان فعال باشه
4/رم خور باشه/اینترنت و بلوتوث هم داشته باشه
خودم مدل lg a155 رو انتخاب کردم شما چه پیشنهادهایی دارین؟با تشکر

درود

با توجه به خواست و کارایی شما و پولی که میخواهید هزینه کنید من پیشنهاد میکنم کارکرده ی گوشی نو کیا E71 رو بگیرید که میشه تو قیمت حدود 110-115 هزار تومان تهیه کرد.(چند فقط پیش یکی از آشناهامون گرفت 120 که خداییش مشکلی هم نداشت)
ایتطور که شنیدم E71 تک سیم کارتش هم موجود است

تقریبا خواسته های شما رو داره با این تفاوت که دوربین هم داره.
دو تا سیمکارت همزمان فعال داره.
رم رو ساپورت کنه
2تا باتری داره که بهترین کیفیت ها رو شامل میشه باتریش 1500میلی آمپره که شارژ خوب نگه میداره
اینترنت با بلوتوث هم داره

من خودم کلا برند LG رو پیشنهاد نمیکنم مگر اینکه چند مدل جدیدش که داده بیرون که اونا هم زیاد نمیشه روش حساب کرد.

موفق و شاد باشی

bill geits
29-07-11, 12:09
به من یه گوشی تا نهایت 150 معرفی کنید. من خودم نظرم روی سامسونگ s5233 هس.
برام مهمه که تا حدی بتونم روش نرم افزار نصب کنم

P A R H A M
29-07-11, 12:22
به من یه گوشی تا نهایت 150 معرفی کنید. من خودم نظرم روی سامسونگ s5233 هس.
برام مهمه که تا حدی بتونم روش نرم افزار نصب کنم

درود

نظری که خودتون دارین گوشی خوبیه

ولی تو این قیمت Nokia 5233 را پیشنهاد میکنم و تو قیمت خودش گوشی خوبیه

از یک لحاظ دیگه هم شما نرم افزار میخواین نصب کنین Nokia 5233 سیستم عاملش Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 هست و نرم افزار های خوبی میشه روش نصب کرد

کیفیت تصویر 5233 نسبت به سامسونگ s5233 بالاتر هست

رزولوشن 5233 : 640x360 پيکسل
رزولوشن s5233 : 400x240 پيکسل

برتریه s5233 نسبت به 5233 دوربینشه

موفق و شاد باشید

hani-momen
04-08-11, 00:25
با تشکر/ولی به دلیل مسایلی نمیخوام گوشیم لنزدار باشه/
پیشنهاد دیگه ای دارین؟

bill geits
10-08-11, 08:53
ممنون
من برام صفحه نمایشش اهمیت زیادی داره که خودتون هم فرمودید. 5233 به نظر می رسه که سرتر باشه. هم چنین توی نصب نرم افزار به خاطره داشتن سیستم عامل وضعیت بهتری داره. دوربین هم اصلا برای من مهم نیس و اهمیتی نداره که 2 باشه یا 3.2
فقط دو تا مطلب:
یکی اینکه 5233 سامسونگ فایل های پاورپوینت، ورد، اکسل و پی دی اف رو باز می کنه اما نوکیا نه! این قضیه خیلی برای من مهمه... می تونم با نصب نرم افزار این مشکل رو روی نوکیا حل کنم؟
و دوم اینکه خواهرم 5233 سامسونگ رو دو سالی هس که داره و راضیه ... صداش تو هدفون خیلی بلند و عالیه ... نوکیا 5233 صداش چطوره؟ چون من خیلی موزیک با هدفون گوش می دم و این مطلب واسم خیلی مهمه

lucifer47
13-12-12, 19:22
با عرض سلام من میخواستم ی گوشی بخرم از برند سامسونگ توسایتا گشتم galaxy s duos رو مناسب دیدم اما نیاز به گوشی دو سیم کارته ندارم الان بین اون و desire x گیر کردم ولی از چند نفر پرسیدم میگن برند htc مناسب نیس سامسونگ بهتره و کمتر خراب میشه از طرفی desire x دوربین مکالمه و قطب نما نداره اما cpu و گرافیک و صفحه نمایش بهتری داره لطفا در تصمیم گیری کمکم کنید.باتشکرات قبلی

SmzAmir
22-08-13, 14:18
سلام
من می خواستم با 800 تومن یه گوشی خوب بخرم همه ی امکانات رو داشته باشه با سیستم عامل اندروید

لطفا من رو راهنمایی کنید؟

jk7i54o
13-12-13, 11:46
Sony Ericsson XPERIA X2 (Only the registered members can see the link)
اين گوشي هست كه من ميخوام بگيرم
به نظرتون خوبه؟ضرر نميكنم؟

mahdi1995
13-12-13, 14:16
Sony Ericsson XPERIA X2 (Only the registered members can see the link)
اين گوشي هست كه من ميخوام بگيرم
به نظرتون خوبه؟ضرر نميكنم؟
این گوشی خیلی قدیمیه (اصلا Sony Ericsson منقرض شده!:lol:) بهتره گوشی روز بخرین.

SmzAmir
24-12-13, 13:45
سلام دوستان

من قصد خرید گوشی تا سقف 700 تومان هستم. لطفا من رو راهنمایی کنید. هیچ دیدی نسبت به این که کدوم مدل یا برند بهتره ندارم (!)
:merci:

فقط این مدل رو یکی از دوستام داره راضیه. LG Optimus L7 II Dual P715 (Only the registered members can see the link)

mohsen7077
24-12-13, 18:53
سلام
اینا بدک نیستن:
huawei:مدل های g700 و g600
sony:اکسپریا L و M
LG optimus l9 اونم خوبه:great:

ali mostwanted
23-03-14, 12:25
سلام دوستان.2تا سوال داشتم:
1.بعد عید(اواسط فروردین)زمان مناسبی برای خرید گوشی هستش؟
2.بین گوشی s3mini و ace2 و ace3 و xperia L کدوم یکی بهتره؟(لطفا اگه این گوشی ها رو دارین تجربه ی استفاده و یا دلیل برتری هر کدوم رو بگید)ممنون

dll
21-04-14, 16:54
سلام دوستان .راهنمایی برای خرید گوشی تا600 تومان میخواستم کسی میتونه کمک کنه؟برند و سیستم عامل هم برام فرقی نداره

AMD>INTEL
21-04-14, 17:30
huwaei Ascend G600
قیمت 575
Huawei Ascend G600 - Full phone specifications (Only the registered members can see the link)

STUXNET
22-04-14, 08:09
سلام
Htc Desire 500 فوق العادست
2 huawi G610 اونم بدك نيست

dr pc
24-04-14, 18:09
سلام
لطفا بفرمایید که به نظر شما باترفلای اس بهتر یا g flex lg ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
قبلا جی 2 و نوت 3 داشتم از سونی هم خوشم نمیاد
htc one هم برام کوچیک و داشتم

STUXNET
26-04-14, 08:09
چراسمت Nexus نميري فوق العادست؟

AMD>INTEL
26-04-14, 09:58
ASUS PadFone 2 - 16GB هم فکر کنم مناسب باشه .

aramrahgozar
26-04-14, 21:21
سلام
بچه ها من اولین پستم توی این فروم هست خوشحال میشم از راهنماییتون استفاده کنم.
من سه مدل گوشی میخوام با قیمتهای 500 ، 800 ، 1500 تومان
در مورد 500 تومانی میخوام وایبر حتما روش نصب بشه ، هنگ نکنه ، حداقل 4 اینچ باشه ، کیفیت تصویرش خیلی خوب باشه ، دوربینش مهم نیست.
در مورد 800 و 1500 تومانی چیزی باشه که لااقل 3 سال کار کنه.
سپاس

VAhid_El
26-04-14, 21:28
500 >>>> Nokia X ( البته کمی ارزونتر از 500 میشه)
800 >>>> Xperia V ( شاید یکم بیشتر از این باشه قیمتش)
1500 >>> Samsung Galaxy Note 3 N9005 16GB (به سختی پیدا میشه ولی ارزششو داره) یا Samsung Galaxy S4 یا LG G2

pink4
06-05-14, 14:59
سلام
بچه ها من اولین پستم توی این فروم هست خوشحال میشم از راهنماییتون استفاده کنم.
من سه مدل گوشی میخوام با قیمتهای 500 ، 800 ، 1500 تومان
در مورد 500 تومانی میخوام وایبر حتما روش نصب بشه ، هنگ نکنه ، حداقل 4 اینچ باشه ، کیفیت تصویرش خیلی خوب باشه ، دوربینش مهم نیست.
در مورد 800 و 1500 تومانی چیزی باشه که لااقل 3 سال کار کنه.
سپاس

نگفتید چه سیستم عاملی مد نظرتونه اما با توجه به اینکه میخواین وایبر داشته باشین حتما اندروید بگیرین که بی دردسر بتونین برنامه های مختلف رو روش نصب کنین
در مورد گوشی 1500 ، htc one رو بهتون معرفی میکنم هم از نظر ظاهری و مقاومت بدنه اش خوبه هم تا اندروید 4.4.2 ارتقا پیدا میکنه
گوشی های دیگه ای که میخواین بگیرین رو حتما دقت کنین پردازش نسبتا قوی باشه که برای وایبر براتون مشکلی پیش نیاره
چون نسخه های جدید وایبر روی گوشی های ضغیف کند عمل میکنه .

مهدی مسی
24-07-14, 03:38
با سلام.دوستان عزیز تا قیمت 450 هزار تومان شما چه مدل گوشی را برای خرید پیشنهاد می کنید؟

الان گوشی هواوی G610 بدون گارانتی حدود 430 هزار تومان در شهر ما وهمچنین در تهران می فروشند..آیا به نظر شما این مدل از نظر سخت افزار وکیفیت ساخت وامکانات و کم بودن مشکلات خوب است بخرم یا نه؟؟
به جز این مدل شما چه مدلی پیشنهاد می کنید؟؟

haj_farbod
23-08-14, 11:25
سلام و درود

چه مدل گوشی رو تا سقف قیمت 700 تومن پیشنهاد میدید ؟!؟

میخوام سرکار باهاش بازی کنم و کیفیت تصویرش هم عالی باشه - زود هم شارژ تموم نکنه

ممنون

STUXNET
24-08-14, 07:39
سلام دوستان به نظرتون ویندوز فون چجوریاست؟

Cyberlife
17-10-14, 22:25
بهترین گزینه های اندرویدی در رنج قیمت 400 تا 500 چیه ؟

از لحاظ CPU و GPU، کیفیت و ابعاد صفحه نمایش و دوربین

میزان نگهداری شارژ، طراحی خوب و خوش دست بودن و

سایر امکانات

AMD>INTEL
17-10-14, 22:32
Huawei Ascend G525 Dual SIM
مشخصات کلی:دو سیم کارته - وزن : 155 گرم
پردازنده:Qualcomm MSM8225Q Snapdragon Chipset Quad-Core CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی - سایز صفحه نمایش: 4.5 اینچ - دارای رزولوشن 960 × 540 - تراکم پیکسلی: 245 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:5.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - دوربین مکالمه ویدئویی
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.1 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - باتری 1700 میلی آمپر ساعتی
-----------------
با 500 هم میشه اینو خرید
Samsung I8190 Galaxy S III mini
مشخصات کلی:یک سیم کارته - وزن : 111.5 گرم - طراحی مناسب بانوان
پردازنده:NovaThor U8420 Chip Dual Core CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع Super AMOLED - سایز صفحه نمایش: 4 اینچ - دارای رزولوشن 480 × 800 - تراکم پیکسلی: 233 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 8192 مگابایت - حافظه رم 1024 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - 4G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:5.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش - دوربین مکالمه ویدئویی
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.1 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - قطب نما - باتری 1500 میلی آمپر ساعتی

M A H R A D
20-10-14, 13:31
با توجه به اینکه تالار جداگانه‌ای برای مشاوره خرید گوشی داریم، این تاپیک قفل میشه.

از این به بعد کاربران عزیز با ایجاد تاپیک جداگانه ای در همین انجمن خرید گوشی (Only the registered members can see the link)، می‌تونن مشاوره بگیرن.

سپاس