PDA

مشاهده نسخه کامل : راه اندازی یک انجمن جدید

bache
26-11-07, 10:36
با سلام و سپاس و عرض تبريك به اين سايت بي نظير و تمامي فعالاني كه باني اين سايت بودن
انجمن هاي مفيد و پر محتوايي در اين سايت وجود داره ولي به نظر بنده حقير جاي يك انجمن در اين سايت خوب خاليه ...
من پيشنهاد مي كنم انجمني به نام انجمن موفقیت راه اندازي بشه ، هدف از ایجاد این انجمن تقویت اعتماد به نفس و ایجاد نگرش مثبت در افراده که حتی می تونه در کسانی که در انجمن های دیگه فعالیت دارن مفید باشه !!
بهتون اطمینان میدم که این انجمن جای خودشو در سایت باز می کنه،
اگه من رو هم قابل بدونين مي تونم اين انجمن رو مديريت كنم و بهتون قول مي دم كه اين انجمن رو به حد انجمن هاي خوب، فعال و پرطرفدار سايت برسونم !!
با تشكر از مديران سايت .
بي صبرانه منتظره جوابتون هستم

Shahryar
26-11-07, 14:17
با سلام و سپاس و عرض تبريك به اين سايت بي نظير و تمامي فعالاني كه باني اين سايت بودن
انجمن هاي مفيد و پر محتوايي در اين سايت وجود داره ولي به نظر بنده حقير جاي يك انجمن در اين سايت خوب خاليه ...
من پيشنهاد مي كنم انجمني به نام انجمن موفقیت راه اندازي بشه ، هدف از ایجاد این انجمن تقویت اعتماد به نفس و ایجاد نگرش مثبت در افراده که حتی می تونه در کسانی که در انجمن های دیگه فعالیت دارن مفید باشه !!
بهتون اطمینان میدم که این انجمن جای خودشو در سایت باز می کنه،
اگه من رو هم قابل بدونين مي تونم اين انجمن رو مديريت كنم و بهتون قول مي دم كه اين انجمن رو به حد انجمن هاي خوب، فعال و پرطرفدار سايت برسونم !!
با تشكر از مديران سايت .
بي صبرانه منتظره جوابتون هستم

سلام دوست عزيز ، خوب هستيد ؟

اگه ميشه يكم بيشتر و كامل تر توضيح بديد ...

ممنون
شهريار:great:

bache
01-12-07, 10:42
با سلام به شهريار عزيز...
اين انجمن مي تواند در برگيرنده مطالب زير باشد :
- متنهاي كوتاه و بلند عبرت آموز ، مقاله با موضوعات مرتبط با موفقيت
- طالع بيني، فال و ....
- ارسال لينك كتابهاي الكترونيكي مرتبط با موضوع انجمن
- ايجاد هدف و انگيزه براي رسيدن به آرمانها و خواسته ها با استفاده از تكنيكهاي موفقيت
- ارسال موضوعات مرتبط با برقراري روابط موفق در محيط كار، خانواده، ازدواج، دوستان و ...
- و ايجاد تاپيكهاي مرتبط با موضوع موفقيت، بحث، گفتگو و تبادل نظر و ...
و در نهايت مشاوره و ارتباط با افراد موفق، كارشناسان روابط اجتماعي، روانشناسان و صاحب نظران كه توسط اينجانب و همكاري دوستان صورت خواهد گرفت .

با تشكر فراوان از مدير محترم سايت pcnetwork

Shahryar
01-12-07, 15:27
با سلام به شهريار عزيز...
اين انجمن مي تواند در برگيرنده مطالب زير باشد :
- متنهاي كوتاه و بلند عبرت آموز ، مقاله با موضوعات مرتبط با موفقيت
- طالع بيني، فال و ....
- ارسال لينك كتابهاي الكترونيكي مرتبط با موضوع انجمن
- ايجاد هدف و انگيزه براي رسيدن به آرمانها و خواسته ها با استفاده از تكنيكهاي موفقيت
- ارسال موضوعات مرتبط با برقراري روابط موفق در محيط كار، خانواده، ازدواج، دوستان و ...
- و ايجاد تاپيكهاي مرتبط با موضوع موفقيت، بحث، گفتگو و تبادل نظر و ...
و در نهايت مشاوره و ارتباط با افراد موفق، كارشناسان روابط اجتماعي، روانشناسان و صاحب نظران كه توسط اينجانب و همكاري دوستان صورت خواهد گرفت .

با تشكر فراوان از مدير محترم سايت pcnetwork

دوست عزيزم ممنون بابت پيشنهادتون ...

ببينيد اين يك طرح جديد هست و طرح جديد نياز به بررسي و بازبيني داره .

براي همين شما تاپيك ها و ... مربوطه كه ميگيد را در انجمن گفتگوي آزاد راه اندازي كنيد بعد از مدتي كه از فعاليت اين تاپيك ها بگذره مشخص ميشه كارايي اين انجمن و اگر خوب باشه ، مشكلي نيست و اضافه ميشه .

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

khelghati
02-12-07, 14:22
با سلام
دوست عزیز با توجه به تنوع سایت موفقیت و طالع بینی و...و با توجه به نام این سایت (شبکه کامپیوتر ایرانیان) اگر این سایت حدالمقدور تخصصی بماند ، بهتر می باشد.

bache
02-12-07, 15:03
با سلام
دوست عزیز با توجه به تنوع سایت موفقیت و طالع بینی و...و با توجه به نام این سایت (شبکه کامپیوتر ایرانیان) اگر این سایت حدالمقدور تخصصی بماند ، بهتر می باشد.

دوست خوبم با نظر شما كاملاً موافقم، ولي گرفتن اين تصميمات به عهده مديريت سايته...من و شما فقط مي تونيم نظر بديم بقيش ديگه به نظر مدير بستگي داره، همونطور كه شهريار جان گفتن بايد يه انجمن بازدهيه خودشو نشون بده تا به طور كامل راه اندازي بشه...
بازم از شما ممنونم كه اينقدر با دقت پيگيري ميكنيد :wink: