PDA

مشاهده نسخه کامل : اجرا کردن بازی های PS2 بر روی PC

X Ray
03-12-06, 20:16
سلام...
این کار رو چطوری باید انجام بدم؟

با تشکر
بهنام:83:

X Ray
08-12-06, 16:04
لطفآ یکی جواب بده...
خیلی واجبه...
ممنون

mostafaeshghi
08-12-06, 21:53
لطفآ یکی جواب بده...
خیلی واجبه...
ممنون

واجب بودن و از این جرفها نیست. من خودم در به در دنبال یه همچین چیزی بودم. فقط وفقط بیهبرنامه وجود داره که دنگ و فنگش خیلی زیاده و واقعا نمیارزه به بازی کردن.

برای راهنماییت میتونم بهت بگم که بری تو پی 30 ورلد (البته اگر قضیه سیاسی و تبلیغی نباشه :21:) تو قسمت بازیها توضیح داده ولی من که سر در نیاوردم. ضمنا جهت اطلاع فعلا فوروم تعطیله.

X Ray
09-12-06, 07:53
یکی از دوستام داره خیلی راحت این بازی ها رو با کامپیتور اجرا می کنه...!!!
لطفآ یکی کمک کنه........!!

mostafaeshghi
09-12-06, 17:30
یکی از دوستام داره خیلی راحت این بازی ها رو با کامپیتور اجرا می کنه...!!!
لطفآ یکی کمک کنه........!!

اگر واقعا دوستتون این کار را میکنه خب ازشون بپرسید به ما هم بگید که دربه در دنبالشیم.

در ضمن فوروم پی سی ورلد باز شد.

X Ray
10-12-06, 13:04
اسمش رو گفت...
فکر کنم PCX...یه چیزی تو همین مایه ها بود...
دوست کلاس زبانم بود...!!!!فعلآ که نمی بینمش...!
با تشکر
بهنام

mostafaeshghi
10-12-06, 14:43
اسمش رو گفت...
با تشکر
بهنام

بله دقیقا درست میفرمایید. شما یه کم صبر کنید شاید من مطالب خوب و مهم دنگ و فنگ را از اونن تاپیک با ذکر منبع میارم اینجا که همه استفاده کنند.

X Ray
10-12-06, 15:17
اسمش رو گفت...
با تشکر
بهنام

بله دقیقا درست میفرمایید. شما یه کم صبر کنید شاید من مطالب خوب و مهم دنگ و فنگ را از اونن تاپیک با ذکر منبع میارم اینجا که همه استفاده کنند.

مرسی مصطفی جان...
منتظرم...
با تشکر
بهنام:83:

Olesius
22-11-08, 20:43
اینم بحث جالبیه...!!!:1. (38):

دوستان هنوز نمی شه Ps2 روی Pc به راحتی بازی کرد یا برنامه های مرتبط با این موضوع تونستن به کارایی لازم برسن؟؟؟

تا اونجا که من می دونم درایو مجازی واسه این کار ضروریه...؟؟؟

اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم منم سعی می کنم بگردم شاید چیزی پیدا کردم...:party:

Master
23-11-08, 07:09
سلام اگر مشکلی دارید حتما به لینک زیر (Only the registered members can see the link) برید که تمام توضیحات در مورد شبیه ساز پلی استیشن 2 (pcsx2 )توش هست Only the registered members can see the link
من خودم با شبیه ساز پلی استیشن 2 (pcsx2 )بازیهای Final fantasyXII,Bloody roar3 ,tekken5 ,4و.... رو بازی میکنم البته توی این دوتا تاپیک زیر:
pcsx2 9.5 307 & new plugins new sound &pad (Only the registered members can see the link)
چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2 (Only the registered members can see the link)

(Only the registered members can see the link)