PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل مادربرد ازراک با اپیتیکال درایورهای nec

Persiastore
03-11-07, 18:44
سلام به همه دوستان
مشکل من اینه که زمانی که یه dvdrw شرکت nec رو به مین ازراک مدل 775dual - 880pro وصل میکنم نمیتونه به صورت مستقیم dvd و یا سی دی رایت کنه ولی اگر از روی هارد بخوام چیزی رایت کنم مشکل نداره -اما اگر ایمیج بگیرم روی هارد و بعد بخوام رایت کنم بازم نمیشه و من با سی دی رایتر nec هم همین مشکل وجود داشتش و نمیشه رایت کرد
من با dvdrw فراسو و لایتون امتحان کردم مشکلی نداشت و حتی درایورهای nec رو هم به سیستم های دیگه وصل کردم مشکل نداشت ولی روی این سیستم مشکل دارن
بایوس مین هم آپدیت شده - ویندوز عوض شده
قبلا یه کومبو nec روی این سیستم بوده که خوب کار میکرده و رایت میکرده ولی خراب شده و در گارانتی با dvdrw عوض شده ولی از زمان گرافتن dvdrw این مشکل به وجود اومده
ممنون میشم کمک کنید
این نکته هم یادآور بشم که به سایتش مراجعه کردم برای فریم ولی اصلا بخش پشتیبانی نداره برای دادن فریم :
Only the registered members can see the link

Persiastore
03-11-07, 18:58
فقط در مورد مین این نکته رو مد نظر بشم که
مدتی هستش این مین در موقعی که سیستم زیاد روشن میمونه و یا کار سنگین انجام میدی اسپیکر شروع میکنه به صدای خش خش دادن و باید سیستم رو ریست کنی تا درست بشه به نظر شما این دو مشکل از مین هستش
بایوسش هم آپدیت کردم - ویندوز عوض کردم فرقی نکرد
اینم لینک مشخصات :
یکسال هم گارانتی داره

M A H R A D
04-11-07, 21:07
روی اون یکی پورت Ide هم امتحان کنید

Persiastore
05-11-07, 09:23
روی اون یکی پورت Ide هم امتحان کنید
ممنون
ولی من تا حالا اینطوری تست کردم
یه سی دی رایتر nec انداختم که آی دی بود ولی همین مشکل داشت
dvdrw optiarc انداختم که محصول مشترک سونی و nec هستش که این رایتر ساتا هستش باز هم مشکل داشت
dvdrw farassoo و لایتون انداختم بدون مشکل کار میکنند در صورتی که لایتونه ساتا بود و فراسو هم ide بودش
پس فکر نکنم اشکال از ساتا و ide باشه
به نظر شما مشکل کجاست اگر مین هستش گارانتی قبول میکنه (سازگار )

M A H R A D
05-11-07, 20:42
اول بصورت تلفنی مشکلتون رو بهشون بگید ( به گارانتی ) اگه قبول کردند ببرید گارانتی

rayanak
13-01-08, 22:52
فقط در مورد مین این نکته رو مد نظر بشم که

مدتی هستش این مین در موقعی که سیستم زیاد روشن میمونه و یا کار سنگین انجام میدی اسپیکر شروع میکنه به صدای خش خش دادن و باید سیستم رو ریست کنی تا درست بشه به نظر شما این دو مشکل از مین هستش
بایوسش هم آپدیت کردم - ویندوز عوض کردم فرقی نکرد
اینم لینک مشخصات :
یکسال هم گارانتی داره

در مورد اين مدل براي برطرف شدن صداي خش خش كارت صوتي هم بايد بايوس رو اپديت كني و هم بايد داريور جديد كارت صوتي را از سايتش دانلود كني مطمن باش كه مشكلت برطرف مي شه.

AMD>INTEL
13-01-08, 22:58
اگر تمام راه ها رو امتحان کردی . یک کارت ساتا اگر رایترت ساتا هست . بگیر و امتحان کن . 100% مشکلت حل میشه این روش کاملا تست شده هست .