PDA

مشاهده نسخه کامل : بالا بردن سرعت اینترنت و دانلود ( تست شده )

Bahador
02-12-06, 03:12
تا حالا شده از سرعت پایین اینترنت و دانلود ناراضی باشید ؟ مسلما جواب اکثر کاربرایی که از Dial Up استفاده میکنند "بله" هست.این توضیحات در مورد ویندوز XP هستند و بر روی سیستم عامل ایکس پی تست شده اند.
استارت منو را کلیک کنید بعد کنترل پنل را باز کنید در پنجره کنترل پنل روی ایکون Phone and Modem Options کلیک کنید تا پنجره مربوطه باز شود در این پنجره به سربرگ Modems رفته و مودم خود را انتخاب کنید دقت کنید که اگر در این پنجره چند گزینه دارید و نوع مودم خود را هم نمیدونید ببینید کدام گزینه با Com3 معرفی شده همان گزینه را انتخاب کنید بعد کلید Properties را بزنید تا پنجره مربوط به مودمتان باز شود در این پنجره به سربرگ Advanced بروید و در کادر Extra initialization commands عبارت AT&FX را با حروف بزرگ تایپ کنید سپس پنجره های باز شده را ok کنید .
تا اینجا مربوط به سرعت اینترنت بود ادامه مطلب مربوط میشه به سرعت دانلود .
برای بالا بردن سرعت دانلود ابتدا استارت منو را باز کرده سپس بر روی کنترل پنل کلیک کنید تا پنجره کنترل پنل باز شود در این پنجره بر روی ایکون Display کلیک کنید تا پنجره Display Properties باز شود سپس در این پنجره به سربرگ Desktop رفته و کلید Customize Desktop را بزنید تا پنجره Desktop Items باز شود در این پنجره به سربرگ Web رفته و کلید Properties را بزنید تا پنجره My Current Home Page Properties باز شود در این پنجره به سربرگ Download بروید و گزینه Limit hard-disk usage for this page to را فعال کرده و مقدار عددی آن را از 500 به 5000 تغییر دهید .
حالا به اینترنت وصل شوید و سرعت اینترنت خود را امتحان کنید.

Quick
02-12-06, 09:32
سلام رفیق
جالبه ولی بگو ببینم میشه برای ADSL هم ازش استفاده کرد؟

mostafaeshghi
02-12-06, 23:08
این روش کاملا غلط و اشتباه است و فقط وفقط به صورت مجازی عدد کانکشن را زیاد میکنه و هیچ تاثیر واقعی بر سرعت نداره. تازه سود نداشتنش به کنار. به احتمال 30-40 درصد هم ممکنه که مودم بسوزه و من اینجا از دوستان خواهش میکنم که این کاررا نکنند که مومشون بسوزه بیافته گردن شهر سخت افزار. گزارشاتی رسیده که مودم تا حالا سوخته

Emperatour
03-12-06, 00:17
بابا نترسون بچه هارو. تاثير هم نداشته باشه نميسوزونه

Shahryar
03-12-06, 14:00
عزیز مودم به هیچ وجه نمی سوزه چون اصلا ربطی به سوختن مودم نداره ...
ولی تاثیری هم نداره !
قربانت شهریار

mostafaeshghi
04-12-06, 19:13
بابا نترسون بچه هارو. تاثير هم نداشته باشه نميسوزونه

از ما گفتن از شما نشنیدن فردا زد و مودمتون سوخت نگید نگفتند. ولی مطمئن باشید که احتمالش هر چند ناچیز وجود داره.

X Ray
05-12-06, 13:08
به نظر شما آیا این روش تاثیری داره؟!!!

Shahryar
05-12-06, 14:55
عزیزم میشه بگی چرا باید بسوزه؟

mostafaeshghi
06-12-06, 12:06
والا من تخصصی ندارم ولی تو پی سی ورلد داشتیم افرادی را که تخصص داشتند و توضیح دادند ما هم طبق وظیفه نقل کردیم برای شما.

Emperatour
06-12-06, 15:48
پيسي ورلد هم شد سايت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هم تخصص دارم از نطر خودم و تايد نميكنم

mostafaeshghi
07-12-06, 01:28
پيسي ورلد هم شد سايت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هم تخصص دارم از نطر خودم و تايد نميكنم

بحث را سیاسیش نکن!؟!؟!؟ (شوخی)

ولی خداییش باید قبول کنیم که پی 30ورلد از افرا متخصص و حرفه ای زیادی بهره میبرد ولی این ما بودیم که قدرشون را ندانستیم.

در ضمن میخواستم بدونم دقیقا تخصص شما چیه و با چه دلیل و برهانی با مهر عدم تایید این موضوع را رد کردید.

Emperatour
07-12-06, 11:02
من شوخي كردم. تخصص ندارم و دانشجويي بيش نيستم. اما اينكه ميسوزونه هم غير منطقي هست

Emperatour
07-12-06, 11:03
در ضمن p30‌قدر مارو ندونست و با مديريت مضخرفش همرو فراري داد. بچه هاي گلي مثل امير. سينا . شهرياز و ... كه حرفه اي هستند

Shahryar
07-12-06, 17:49
دوستان عزیز من کاری به هیچ جا ندارم اگه دلیلی هست بگین تا من تحلیلش کنم چون از نظر سخت افزار من دارم میگم که دلیلی ندارکه بسوزه ..
احتمال زیاد توی پی سی با اورکلاک اشتباه گرفتند با اینکه این فقط یک کد هست و تغییر اعداد..
باتشکر شهریار

mostafaeshghi
08-12-06, 22:01
دوستان عزیز من کاری به هیچ جا ندارم اگه دلیلی هست بگین تا من تحلیلش کنم چون از نظر سخت افزار من دارم میگم که دلیلی ندارکه بسوزه ..
احتمال زیاد توی پی سی با اورکلاک اشتباه گرفتند با اینکه این فقط یک کد هست و تغییر اعداد..
باتشکر شهریار

مگه مودم را هم میشه اورکلاک کرد؟!؟!؟!؟!؟!؟ :24:

بب غیر از این صحبت کلا بیخیال این بحث بشیم چون کار داره به جاهای باریک میکشه. :21:

30naa
08-12-06, 22:36
آیا شما میدونستید تنها 2% آمار خرابی قطعات مربوط میشه به اور؟؟؟ پس انقد شایعه پراکنی نکنید و پشت سر اور حرف نزنید

X Ray
09-12-06, 08:26
کسی تا حالا این روش رو تست کرده؟جواب داده؟من که فکر نمی کنم جواب بده...
با تشکر
بهنام

X Ray
09-12-06, 08:29
آیا شما میدونستید تنها 2% آمار خرابی قطعات مربوط میشه به اور؟؟؟ پس انقد شایعه پراکنی نکنید و پشت سر اور حرف نزنید

خیلی اصلآ نمی دونن اور چی هست...:15:
خیلی ها هم می دونن و می ترسن که قطعه شون بسوزه بنابراین کم اور می کنن..:177:
اونهایی هم که واردن تا خرخره اور می کنن ولی خنک کننده می زارن تا سیستمشون دود نشه...!:8:
بنابراین خیلی درصدش کم میشه...
با تشکر
بهنام:14::83:

Shahryar
09-12-06, 16:15

سلام سینا جان عزیز ؟ چرا سر زده اومدی ؟ دوستان عزیز سینا جان یکی از بچه ها خیلی عالی و با سواد هستند و یکی استاد های بنده هم محسوب میشند ...
ولی سینا جان با اجازت باید بگم که من فقط از پی سی ورد نقل قول کردم و اصلا حرفی در مورد خرابی و ... در مورد اور نکردم و باید بگم درسته درصش کمه ...

قربانت شهریار:26:

mostafaeshghi
09-12-06, 17:15
کسی تا حالا این روش رو تست کرده؟جواب داده؟من که فکر نمی کنم جواب بده...
با تشکر
بهنام

تست کردیم ولی نتیجه این بود که فقط وفقط به صورت مجازی عدد کانکشن وصل شدن به اینترنت را زیاد میکرد و کلا جنبه ی تزئینی داره (:21)
با این حساب بحث سر اینه که در ضورتی که اصلا سود نداره آیا ضرری هم داره یا نه؟

ضمنا کسی جواب سوال منو نداد (( آیا مودم هم اورکلاک میشه؟!؟!؟!؟)) :24:

اگر جواب مثبت است بعد از اورکلاک چه تغییری میکنه؟

30naa
09-12-06, 20:36

سلام سینا جان عزیز ؟ چرا سر زده اومدی ؟ دوستان عزیز سینا جان یکی از بچه ها خیلی عالی و با سواد هستند و یکی استاد های بنده هم محسوب میشند ...
ولی سینا جان با اجازت باید بگم که من فقط از پی سی ورد نقل قول کردم و اصلا حرفی در مورد خرابی و ... در مورد اور نکردم و باید بگم درسته درصش کمه ...

قربانت شهریار:26:

شکست نفسی می کنی شما لطف داری نسبت به من:177:
ولی یه چیزی در مورد این روش هست، من خودم یه زمانی این کارو بعنوان تفریح انجام میدادم:21:. ولی بعد از مدتی متوجه شده انجام این کار باعث میشه سیستم گاهی همینجوری هنگ کنه، هیچ دلیلی هم نداره ولی
من اینو با گوشت و پوستم احساس کردم، شما هم تست کنید