PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد خرید mp3 player و mp4 player

myleila
29-10-07, 22:35
سلام دوستان ... من در مورد mp3 player و mp4 player هیچ اطلاعاتی ندارم میشه یه مارک خوب بهم معرفی کنید ... یه سوال هم دارم و اونم این که mp4 player میتونه mp3 هم پخش کنه ؟؟؟
در مورد مارک سونی هم اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه ممنون میشم ..
رنج قیمت بین 50 تا 60 ....

M A H R A D
31-10-07, 22:37
سلام دوست عزیز

بله MP4 Player ها فرمت MP3 هم پخش میکنند

با این بودجه من پیشنهادم اینه که یه MP3 بگیرید چون برای یه MP4 خوب باید بیشتر هزینه کنید

من نظرم روی کریتیو Zen Nano Plus 1GB هست که قیمتش حدود 50-55 تومن هست

با یه سرچ ساده میتونید اطلاعات زیادی در موردش کسب کنید

سپاس

Security
31-10-07, 22:40
100% با نظر استاد مهراد عزیز موافقم.

myleila
01-11-07, 09:31
سلام دوست عزیز

بله MP4 Player ها فرمت MP3 هم پخش میکنند

با این بودجه من پیشنهادم اینه که یه MP3 بگیرید چون برای یه MP4 خوب باید بیشتر هزینه کنید

من نظرم روی کریتیو Zen Nano Plus 1GB هست که قیمتش حدود 50-55 تومن هست

با یه سرچ ساده میتونید اطلاعات زیادی در موردش کسب کنید

سپاس
ممنون از اطلاعاتی که دادین .... در مورد مارک سونی چیزی نمیدونین ؟؟ ... آخه mp4 player سونی با حافظه ی 1 گیگا بایت و قیمت 66 تومان گیرم اومده ولی دوستام میگن که شرکت سونی در زمینه ی ساخت اینجور وسایل خیلی مطمئن نیست .. اگه یه راهنمایی بکنین ممنون میشم

M A H R A D
01-11-07, 14:25
ممنون از اطلاعاتی که دادین .... در مورد مارک سونی چیزی نمیدونین ؟؟ ... آخه mp4 player سونی با حافظه ی 1 گیگا بایت و قیمت 66 تومان گیرم اومده ولی دوستام میگن که شرکت سونی در زمینه ی ساخت اینجور وسایل خیلی مطمئن نیست .. اگه یه راهنمایی بکنین ممنون میشم
به احتمال قوی از سونی های ریمارک هست

گارانتی داره؟

Mehdi_Full
01-11-07, 20:37
بنده هم Creative MuVo TX FM 1GB پیشنهاد میدم

به نظر من شما حتما برند Creative رو انتخاب کن به این

علت که کار تخصصی این شرکت مولتی مدیا هست و واقعا

از نظر کیفیت نسبت به دیگر رقبا بسیار خوب کار کرده

قیمتش هم بین 55 تا 60 هزار تومان هست

البته اگر خواستید کریتیو بگیرید حتما سعی کنید که از نمایندگیها

و با گارانتی شاب و یا بدر بگیرید .:1. (23):

Only the registered members can see the link

myleila
01-11-07, 23:39
به احتمال قوی از سونی های ریمارک هست

گارانتی داره؟
گارانتی 1 ساله داره ولی نپرسیدم مال کدوم شرکت هست گارانتیش

M A H R A D
02-11-07, 10:03
گارانتی 1 ساله داره ولی نپرسیدم مال کدوم شرکت هست گارانتیش
اگه ممکنه مدل دقیقش رو بگید

MOHGOLD
03-11-07, 11:33

با سلام

همنجور که خودتون هم گفتید ، SONY در زمینه MP3 ,.... حرفی برای گفتن نداره در برابر رقبا و مشکلات خاص خودشون رو دارند

من هم با CREATIVE موافقم

من این مدل پیشنهاد میکنم

CREATIVE ZEN STONE PLUS 1GB & 2GB

1GB قیمتش 39 تومان
2GB قیمتش 68 تومان

MOHGOLD
03-11-07, 11:33

با سلام

همنجور که خودتون هم گفتید ، SONY در زمینه MP3 ,.... حرفی برای گفتن نداره ،در برابر رقبا و مشکلات خاص خودشون رو دارند سونیها و من اصلا پیشنهاد نمیکنم

من هم با CREATIVE موافقم

من این مدل پیشنهاد میکنم

CREATIVE ZEN STONE PLUS 1GB & 2GB

1GB قیمتش 39 تومان
2GB قیمتش 68 تومان

البته مدل 1GB صفحه نمایش نداره

M A H R A D
03-11-07, 14:34
من یه چیزی بگم که در این رنج قیمت، اکثر پلیرها خیلی بهم شباهت دارند (از نظر ویژگیهای فنی) پس انتخابتون بیشتر به سمت سلیقه و علاقه شخصی سوق پیدا میکنه

سپاس

myleila
04-11-07, 16:31
ممنون از دوستانی که منو راهنمایی کردن ... یه چنتا سوال دیگه دارم که اگه بتونید بهم جواب بدید ممنون میشم

1 . آیا همه ی mp3 player های مدل کریتیو رادیو دارند (مخصوصا این مدلی که عکسشو پایین گذاشتم ) ؟؟
2 . آیا همشون قابلیت استفاده به عنوان فلش مموری دارند؟
3 . کریتیو طرح قدیمی که عکسشو این پایین میزارم بهتره یا مدلهای جدید مثل zen stone و ... ؟؟

M A H R A D
04-11-07, 21:26
1. همشون نه ، ولی مدل مدنظر شما رادیو FM داره

2. بله

3. زیاد با هم فرقی ندارند، مدل Zen Stone خیلی کوچیک هست و این بستگی به نظر شما داره که چه مدلی رو می پسندید

سپاس

distance
06-11-07, 22:08
سلام کدوم مدل creative mp3 player قابلیت سرچ موزیک و قابلیت نشان دادن play list داره. چون با چند مدل که دست دوستان بود کار کردم بنظرم امد نداشتن این قابلیت یک ضعف حساب می شه چون مثلا دنبال یه اهنگ باشی باید یکی یکی اهنگ هارو رد کنی تا ایتم مورد نظرت پیدا کنی ممنون

MOHGOLD
26-11-07, 12:07
سلام کدوم مدل creative mp3 player قابلیت سرچ موزیک و قابلیت نشان دادن play list داره. چون با چند مدل که دست دوستان بود کار کردم بنظرم امد نداشتن این قابلیت یک ضعف حساب می شه چون مثلا دنبال یه اهنگ باشی باید یکی یکی اهنگ هارو رد کنی تا ایتم مورد نظرت پیدا کنی ممنون

دوست عزيز همه اين امكانات داره

:na: