PDA

مشاهده نسخه کامل : هاست خوب و ارزان

maxis
29-10-07, 21:10
هاست خوبی که دارای امکانات کافی و قیمت مناسب باشه معرفی کنین.:merci:

Shahryar
30-10-07, 18:09
پيشنهاد من اگه قيمت براتون اصلا مهم نيست : HostIran.Net هست .

دوم irPowerWeb.CoM

اگه قيمت ها بالاست DataHost.ir هم خوب داره كار ميكنه ...

و اگه ديتاسنتر ايراني ميخواهيد IranAWC.Net خوبه ...

موفق باشيد
شهريار

darvish1900
31-10-07, 18:47
هاست خوب و ارزان با امکانات زیاد می خوای فقط برو اینجا 6 ماه دارم کار میکنم آخ نگفته

Only the registered members can see the link

hOjjAt_PcNeTwOrK
01-11-07, 21:58
نه عزیزم
هاست ارزان با پشتیبانی خوب میخوای فقط بیا اینجا:
shetabrayan.ir

سرورش هم تو کانادا هست!

hOjjAt_PcNeTwOrK
01-11-07, 22:47
پيشنهاد من اگه قيمت براتون اصلا مهم نيست : HostIran.Net هست .

دوم irPowerWeb.CoM

اگه قيمت ها بالاست DataHost.ir هم خوب داره كار ميكنه ...

و اگه ديتاسنتر ايراني ميخواهيد IranAWC.Net خوبه ...

موفق باشيد
شهريار

اینا خیلی گرونن که
شما یه سر به shetabrayan.ir بزن ببین!
قیمت یعنی این!

Galaxy
02-11-07, 21:47
اینا خیلی گرونن که
شما یه سر به shetabrayan.ir بزن ببین!
قیمت یعنی این!

آقا حجت ديدم اين سايتي كه لينك داديد را اين اصلا در حد اون هايي كه بچه ها گفتند نيست و از لحاظ هاي مختلف چك كردم خيلي قوي نيست .

جديده نه ؟

اين هم خوبه :‌ iranhost.com

Emperatour
02-11-07, 21:51
حجت داري هاستتو ميكني تو پاچه مردم؟ برو تو بازارچه پسر خوب. افرين Only the registered members can see the link

Babak
03-11-07, 22:43
اين چهارتا هم بد نيستن. مطمئن هم هستن با قيمتهاي مناسب:

ParsGibit.com (Only the registered members can see the link)
HannoverIT.com (Only the registered members can see the link)
HostSilver.com (Only the registered members can see the link)
ROJIT.com (Only the registered members can see the link)

MKH
03-11-07, 23:17
نه عزیزم
هاست ارزان با پشتیبانی خوب میخوای فقط بیا اینجا:
shetabrayan.ir

سرورش هم تو کانادا هست!

آره جونه خودت حجت خان
یه نصیحت برادرانه:
از این کلاه بر دارها هاست نخرید
من ازشون خریدم برای هفت پشتم بسه
و الان هم اصلا می خوام برم از یه جای دیگه بگیرم با این که اصلا پولمو پس ندادن
اینا کلاه بر دارن
اینا هم دلیلاش:
1-نه حجت و نه داداشش سطح علمی برای این کار رو دارن
2-ساپورتشون 0
3-سرور هاشون در به داغون
4-از 2 ماه پیش به من میگفتن خودمون سرور داریم می خریم هفته دیگه بالا می یاد و ... ولی هنوز خبری نیست
5-....

دوستان من نمی خوام اونا رو خراب کنم فقط می خوام شما پولتونو تو چاه نندازین.

Shahryar
04-11-07, 16:41
Mkh عزيز شما حق انتقاد داريد فقط لطف كنيد در لحن گفتمان يكم تجديد نظر كنيد .

Shahryar
04-11-07, 16:46
اما اگه بخواين يك انتخاب خوب داشته باشيد مهم تر از قيمت هاست اگه دوست داريد واقعا سايت بزنيد به اين ها توجه كنيد به ترتيب اولويت :

1- UpTime
2- پشتيباني ( مهم ترين فاكتور !‌)‌
- پشتيباني براي رفع اشكال ، سوالات و ...
- بك آپ گيري روزانه و هفتگي خوب بر روي سرور هاي معتبر

3- سرعت !
4- امنيت
5- تجربه اون هاستينگ

اگه هم ميتونيد هاست خارجي تهيه كنيد از BlueHost.CoM بخريد كه همه دوستان مي دونند كه چي هست !

نكته : در حال حاضر از هاستينگ هايي كه سرور هايشان در آمريكاست خريد نكنيد زيرا با يك گزارش به ديتاسنتر اون ها موظف هستند ظرف 48 ساعت شما را اخراج كنند . براي همين گزينه اول از نظر من كاناداست .

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

m-sh
24-12-07, 02:33
منم شدیدا بلوهاست را توصیه می کنم ( در صورتی که به دنبال یه هاست مناسب با قیمت مناسب و پشتیبانی و کیفیت عالی هستید )

یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های هاستینگ در دنیا که در حال حاضر از بیش از 430 هزار سایت میزبانی می کنه

ما پس از تلاش های بسیار توسط همکارمون در آمریکا موفق شدیم نمایندگی رسمی این شرکت در ایران را کسب کنیم و همان قیمت سایت اصلی در خدمت هموطنان عزیزمون باشیم :
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

هدف ما از ارائه این خدمات رفع مشکل ایرانیان عزیزی است که دارای کارت اعتباری نبوده و برای تامین فضای سایت خود دچار مشکل می باشند ، زیرا متاسفانه قیمت و کیفیت هاست هایی که توسط شرکت های ایرانی ارائه می شود با کیفیت و قیمت جهانی آن تفاوت بسیار چشمگیری دارد.

( کلیه خرید های ما توسط همکارمون در آمریکا انجام می شه و به همین دلیل هیچ اسمی هم از ایران در کار نیست و یحث تحریم به طور کامل منتفی هست )

نظر برخی از مشتریان ما :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

در صورت وجود هرگونه سوال یا تمایل به آشنایی با مشتریان قبلی ما از طریق ایمیل info(at)skyhost(dot)ir با ما تماس بگیرید

Galaxy
24-12-07, 14:27
منم شدیدا بلوهاست را توصیه می کنم ( در صورتی که به دنبال یه هاست مناسب با قیمت مناسب و پشتیبانی و کیفیت عالی هستید )

یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های هاستینگ در دنیا که در حال حاضر از بیش از 430 هزار سایت میزبانی می کنه

ما پس از تلاش های بسیار توسط همکارمون در آمریکا موفق شدیم نمایندگی رسمی این شرکت در ایران را کسب کنیم و همان قیمت سایت اصلی در خدمت هموطنان عزیزمون باشیم :

هدف ما از ارائه این خدمات رفع مشکل ایرانیان عزیزی است که دارای کارت اعتباری نبوده و برای تامین فضای سایت خود دچار مشکل می باشند ، زیرا متاسفانه قیمت و کیفیت هاست هایی که توسط شرکت های ایرانی ارائه می شود با کیفیت و قیمت جهانی آن تفاوت بسیار چشمگیری دارد.

( کلیه خرید های ما توسط همکارمون در آمریکا انجام می شه و به همین دلیل هیچ اسمی هم از ایران در کار نیست و یحث تحریم به طور کامل منتفی هست )

نظر برخی از مشتریان ما :

در صورت وجود هرگونه سوال یا تمایل به آشنایی با مشتریان قبلی ما از طریق ایمیل info(at)skyhost(dot)ir با ما تماس بگیرید

بنده يك زماني پيشنهاد دادم به شهريار جان كه پي سي نتورك و شهر سخت افزار و كليه مجموعه سايت ها را بيارند روي BlueHost اما دليلي آوردند كه قانع كننده هست حالا شما خوبه نظرتون را بگيد . هاست هاي خارجي درسته ساپورت بسيار عالي دارند اما Share به معناي واقعي هستند و پلن هاي اختصاصي ندارند اما توي ايران درسته همه ميگند شير هست اما از نظر Resource امكانات خيلي بيشتري نسبت به بلو هاست يا اكثر هاستينگ هاي خارجي ميدند چون سرور هاي خلوتي دارند . براي مثال يك مدت كه پيش كه الكسا pcnetwork هفتاد هزار بود من اين پيشنهاد را دادم كه شهريار با ساپورت بلوهاست صحبت كرد گفت ما نميتونيم شما را هاست كنيم . پس ميشه بگيد به چه كاري مياد اين هاستينگ يا اين همه فضا ؟!‌ترافيكش هم تقريبا به كار نمياد به همون دليلي كه گفتم چون وقتي ترافيك مصرف ميشه منابع هم مصرف ميشه مثل رم و سي پي يو .

m-sh
24-12-07, 19:23
بله حرف شما درست هست این هاست ها اشتراکی هستند

ولی می تونم بگم بلوهاست بیشترین منابع سرور را در اختیار شما قرار می ده! شما در هر 60 ثانیه می تونید تا 40 ثانیه از cpu سرور استفاده کنید ... یعنی بیشتر از 65 % از منابع سرور
بلوهاست این مقدار را تضمین می کنه و فکر می کنم اعتبارش هم به قدری باشه که بشه به حرفش اعتماد کرد

می تونم بگم اگه سایتی روی بلوهاست جواب نده تقریبا دیگه تنها راه استفاده از سرور اختصاصی با هزینه ماهانه 100 تا 300 دلار در ماه هست

شما به راحتی با همین منابع سرور می تونید از فضا و پهنای باندتون استفاده کنید

به طور مثال سایت های زیر هر دو روی یه هاست از بلوهاست هستند و با اینکه هر دو ترافیک نسبتا زیادی هم دارند بدون مشکل داره جواب میده :

Only the registered members can see the link ( در حال حاضر از بیش از 50 هزار عکس میزبانی می کنه و روزانه حدود 15 گیگابایت پهنای باند مصرف داره )
Only the registered members can see the link ( آرشیو بیش از 60 گیگابایت Mp3 که روزانه نزدیک 50 گیگابایت پهنای باند مصرف داره )

یا انجمن دانشجو که ترافیک نسبتا خوبی داره :

یا انجمن :

بازم نمونه خواستید بفرمائید تا معرفی کنم

اگه هر سوال یا ابهامی هم بود در خدمتیم ;)

vbigdeli
26-12-07, 06:14
کلیه خرید های ما توسط همکارمون در آمریکا انجام می شه و به همین دلیل هیچ اسمی هم از ایران در کار نیست و یحث تحریم به طور کامل منتفی هست

واقعا که حکایت این هاست فروشها،شبیه این باقالی و بلبلی فروشا شده.... لول،تازگیا هم اونایی که وی پی ان میدن،میگن با گرفتن سرویس از ما،شهروند آمریکایی میشین لول(SSN هم میدن تازه!!!)

اینو به هر بی سواد که مکتب رفته بگی می فهمه که وقتی router های یک شرکت داره از یک کشور هیت میگیره و content فارسی هم داره،حالا گیرم که طرفت امریکا باشه یا افغانستان،وقتی که همه چیزه طرف پریده،چه ارزشی داره؟! مگه ایرانی ها هم پی پال یا کردیت کارد دارن که بتونن پرداخت کنن و بشن مشتری ایرانی؟!

من خودم واست یادمه که قرار بود هاست بگیرم،همون موقع می گفتی که بهتره هاست را با شماره تلفن ایرانی وریفای کنیم!! آکانت پی پال از هند و شماره تلفن از ایران!!

vbigdeli
26-12-07, 06:23
بلو هاست و هاست گیتور و .... همشون واسه ایرانی جماعت غیر قابل اطمینانه،این m-sh اگه 3 ماهه داره هاست میده،من 5 ساله که با این جماعت اینترنتی نشست و برخاست دارم .... هاست گیتور هم ی زمون تبلیغش زیاد بود! بعدش یهو سایت بعضی هارو بی سروصدا الله اکبر کرد! طرف هم سه سوت جیم زد! حالا اینجاست که واقعا پولی که میشه chargeback کرد،با ارزش میشه یا محتویات سایت!

Shahryar
26-12-07, 14:13
بله حرف شما درست هست این هاست ها اشتراکی هستند

ولی می تونم بگم بلوهاست بیشترین منابع سرور را در اختیار شما قرار می ده! شما در هر 60 ثانیه می تونید تا 40 ثانیه از cpu سرور استفاده کنید ... یعنی بیشتر از 65 % از منابع سرور
بلوهاست این مقدار را تضمین می کنه و فکر می کنم اعتبارش هم به قدری باشه که بشه به حرفش اعتماد کرد

می تونم بگم اگه سایتی روی بلوهاست جواب نده تقریبا دیگه تنها راه استفاده از سرور اختصاصی با هزینه ماهانه 100 تا 300 دلار در ماه هست

شما به راحتی با همین منابع سرور می تونید از فضا و پهنای باندتون استفاده کنید

به طور مثال سایت های زیر هر دو روی یه هاست از بلوهاست هستند و با اینکه هر دو ترافیک نسبتا زیادی هم دارند بدون مشکل داره جواب میده :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) ( در حال حاضر از بیش از 50 هزار عکس میزبانی می کنه و روزانه حدود 15 گیگابایت پهنای باند مصرف داره )
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) ( آرشیو بیش از 60 گیگابایت Mp3 که روزانه نزدیک 50 گیگابایت پهنای باند مصرف داره )

یا انجمن دانشجو که ترافیک نسبتا خوبی داره :

یا انجمن :

بازم نمونه خواستید بفرمائید تا معرفی کنم

اگه هر سوال یا ابهامی هم بود در خدمتیم ;)

دوست عزيزم والا من خودم با ساپورت بلوهاست صحبت كردم گفت شما بايد با از اكانت هاي اختصاصي استفاده كنيد كه بلوهاست ارائه نميده . مطمئنيد كه سايت ميلاد جان ( دانشجو دات آي آر ) را بلوهاست روي هاست شير گذاشته ؟!

m-sh
26-12-07, 22:50
واقعا که حکایت این هاست فروشها،شبیه این باقالی و بلبلی فروشا شده.... لول،تازگیا هم اونایی که وی پی ان میدن،میگن با گرفتن سرویس از ما،شهروند آمریکایی میشین لول(SSN هم میدن تازه!!!)

اینو به هر بی سواد که مکتب رفته بگی می فهمه که وقتی router های یک شرکت داره از یک کشور هیت میگیره و content فارسی هم داره،حالا گیرم که طرفت امریکا باشه یا افغانستان،وقتی که همه چیزه طرف پریده،چه ارزشی داره؟! مگه ایرانی ها هم پی پال یا کردیت کارد دارن که بتونن پرداخت کنن و بشن مشتری ایرانی؟!

من خودم واست یادمه که قرار بود هاست بگیرم،همون موقع می گفتی که بهتره هاست را با شماره تلفن ایرانی وریفای کنیم!! آکانت پی پال از هند و شماره تلفن از ایران!!
آره قربونت! چه لطفی کردی نتونستی با اون همه ادعات یه هاست را verify کنی برای ما

همون اتفاق هم جرقه فعالیت جدید ما شد

دوستانی هم که شک دارند ما خرید هامون توسط همکارمون در آمریکا انجام می شه می توننند با من تماس بگیرند اطلاعات بیشتر از ایشون را در اختیارشون قرار می دم :)

m-sh
26-12-07, 22:53
دوست عزيزم والا من خودم با ساپورت بلوهاست صحبت كردم گفت شما بايد با از اكانت هاي اختصاصي استفاده كنيد كه بلوهاست ارائه نميده . مطمئنيد كه سايت ميلاد جان ( دانشجو دات آي آر ) را بلوهاست روي هاست شير گذاشته ؟!
بله قربان!
سایت جناب پور رجب روی بلوهاست هست

هاستشون هم توسط خود ما از بلوهاست خریداری شده

اگه دوست دارید می تونید با خودشون صحبت کنید ;)

darvish1900
13-01-08, 17:04
در مورد سایتهایی که مهدی معرفی کرده باید بگم من تحقیق کردم به درستی همه بر روی بلوهاست هست.
این ای پی دانشجو
69.89.31.132
این هم مال سایت موزیکی که معرفی کرده و یابت بالایی.
69.89.31.176

برای چک کردنش هم میتنید به اینجا برید
اما در مورد خرید از بلوهاست . اینجوری که معلمومه بعد از ثبت سفارش از طرف بلوهاست باشما تماس می گیرن . پس باید یک نفر در اونجا باشه.
البته من با این جور هاستها چند روز آشنا شدم و خیلی دارم دربارش تحقیق میکنم.
اگر میزان مصرف سی پی یو که مهدی میگه درست باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد. که به زودی ته و توش رو در میارم. در مورد خرید هاست از ایشون طبق تحقیقی هم که کردم در سریعتر زمان ممکن هاست رو تحویل داده.

Shahryar
13-01-08, 22:00
در مورد سایتهایی که مهدی معرفی کرده باید بگم من تحقیق کردم به درستی همه بر روی بلوهاست هست.
این ای پی دانشجو
69.89.31.132
این هم مال سایت موزیکی که معرفی کرده و یابت بالایی.
69.89.31.176

برای چک کردنش هم میتنید به اینجا برید
اما در مورد خرید از بلوهاست . اینجوری که معلمومه بعد از ثبت سفارش از طرف بلوهاست باشما تماس می گیرن . پس باید یک نفر در اونجا باشه.
البته من با این جور هاستها چند روز آشنا شدم و خیلی دارم دربارش تحقیق میکنم.
اگر میزان مصرف سی پی یو که مهدی میگه درست باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد. که به زودی ته و توش رو در میارم. در مورد خرید هاست از ایشون طبق تحقیقی هم که کردم در سریعتر زمان ممکن هاست رو تحویل داده.

دوست عزيز بنده تحقيقات لازم را كه انجام دادم هيچ با ميلاد و ... هم صحبت كردم مثل سروري كه الان در اختيار سايت هست نيست كه خيلي چيزه طبعيه كه هاستينگ شير اين شكلي نباشه . اما در مورد هاستينگ بايد بگم كه در صورتي وضع مالي سايت هاي ما درست بشه در خدمت BlueHost به عنوان هاستينگ دوم استفاده خواهيم كرد ( يعني اصل سايت ها اينجاست اما بعضي از بخش ها را از روي اون اكانت لود ميكنيم ) .

موفق باشيد

KING
14-01-08, 00:18
حالا که بحث کیفیت و قیمت سرور شد بزار یدونه هم ما معرفی کنیم

سرور در کانادا Only the registered members can see the link

بکاپ گیری هر 24 ساعت 3 بکاپ پشتیبانی 24 ساعته

قیمت ها عالی با پهنای باند باور نکردنی

L100

MB100 Space
• 8 GB Transfer
• Free Daily Backup
• Unlimited FTP Accounts
• Unlimited Email Accounts
• Unlimited MySQL Databases

13500تومان

L200

200MB Space
• 14GB Transfer
• Free Daily Backup
• Unlimited FTP Accounts

18500 تومان

L500

500MB Space
• 25 GB Transfer
• Free Daily Backup
• Unlimited FTP Accounts

35000 تومان

L1000

• 1 GB Space
• 50 GB Transfer
• Free Daily Backup
• Unlimited FTP Accounts

60000 تومان

2GB

• 2 GB Space
• 70 GB Transfer
• Free Daily Backup
• Unlimited FTP Accounts

99000 تومان همراه با ثبت دومین دلخواه شما

m-sh
18-01-08, 00:48
دوست عزيز بنده تحقيقات لازم را كه انجام دادم هيچ با ميلاد و ... هم صحبت كردم مثل سروري كه الان در اختيار سايت هست نيست كه خيلي چيزه طبعيه كه هاستينگ شير اين شكلي نباشه . اما در مورد هاستينگ بايد بگم كه در صورتي وضع مالي سايت هاي ما درست بشه در خدمت BlueHost به عنوان هاستينگ دوم استفاده خواهيم كرد ( يعني اصل سايت ها اينجاست اما بعضي از بخش ها را از روي اون اكانت لود ميكنيم ) .

موفق باشيد
خیلی خوبه

در خدمتیم ;)