PDA

مشاهده نسخه کامل : آموزش : امكان ثبت نام سريع + به صورت فارسي !

Shahryar
28-10-07, 16:57
سلام دوستان عزيز يكي از قابليت خوب براي vBulletin توانايي ايجاد قسمتي در بالاي انجمن براي ثبت نام سريع است كه مشخصات را از كابر ميگيرد و سريعا او را عضو انجمن مي كند .

براي اينكار هم مي توانيد از هك استفاده كنيد هم از يك سري كد كه من كد ها را پيشنهاد مي كنم و فارسيش هم كردم .

براي اضافه كردن به قسمت Admin CP رفته سپس به قسمت قالب ها و Templates ها به روي Navigation/Breadcrumb Templates برويد و آن را Expand (‌باز كنيد ) كنيد . سپس روي navbar كليك كنيد و در آخر اين قسمت اين كد ها را اضافه كنيد :‌

<!-- Start Quick Register --><if condition="$show['guest']"><table class="tborder" cellpadding="6" cellspacing="1" border="0" width="100%" align="center">
<thead>
<tr>
<td class="tcat" colspan="6"><div align="center"><b>ثبت نام سريع</b></div></td>
</tr>
<tr>
<td class="alt1" colspan="6"> <div align="center">
<span class="smallfont"><script type="text/javascript" src="$vboptions[bburl]/clientscript/vbulletin_md5.js"></script>
<script type="text/javascript">
function verify_passwords(password1, password2)
{
// do various checks, this will save people noticing mistakes on next page
if (password1.value == '' || password2.value == '')
{
alert('Fill out both password fields');
return false;
}
else if (password1.value != password2.value)
{
alert('Entered passwords do not match');
return false;
}
else
{
md5hash(password1, document.forms.register.password_md5);
md5hash(password2, document.forms.register.passwordconfirm_md5);
return true;
}
return false;
}
</script>
<form action="$vboptions[bburl]/register.php" name="register" method="post" onsubmit="return verify_passwords(password, passwordconfirm);">
<input type="hidden" name="s" value="" />
<input type="hidden" name="do" value="addmember" />
<input type="hidden" name="url" value="$url" />
<input type="hidden" name="agree" value="" />
<input type="hidden" name="password_md5" />
<input type="hidden" name="passwordconfirm_md5" />
نام كاربري‌:‌
<input type="text" class="bginput" name="username" maxlength="15" value="" style="width:70px" />
پسورد :
<input type="password" class="bginput" name="password" maxlength="15" value="" style="width:70px" />
تاييد پسورد :
<input type="password" class="bginput" name="passwordconfirm" maxlength="15" value="" style="width:70px" />
ايميل‌:
<input type="text" class="bginput" name="email" maxlength="50" value="" style="width:70px" />
تاييد ايميل‌ :
<input type="text" class="bginput" name="emailconfirm" maxlength="50" value="" style="width:70px" />
<br><input name="agree" id="cb_rules_agree" value="1" type="checkbox"><strong> با قوانين انجمن موافق هستم <a href="$vboptions[bburl]/register.php?">
<input type="submit" class="button" value="ثبت نام" accesskey="s" />
</span></form>
</div></td>
</tr>
</thead>
</table><br></if>
<!-- End Quick Register -->

به همين سادگي !

اميدوارم لذت برده باشيد ...
شهريار:love:

aminzadeh
03-11-07, 18:19
من کد را وارد کردم ولی یه چیز عجیب با موزیلا کار می کنه ولی در اکسپلورر اصلا نمیاد ؟

Shahryar
03-11-07, 19:40
من کد را وارد کردم ولی یه چیز عجیب با موزیلا کار می کنه ولی در اکسپلورر اصلا نمیاد ؟

من الان انجمن را به عنوان مهمان در IE ، فايرفاكس و آپرا تست كردم مشكلي نداشت مطمئن بشيد در مورد درست قرار دادن كد ها ...

قربانت شهريار:great:

Galaxy
03-11-07, 20:21
من هم چك كردم درست بود

smahdis
18-12-07, 11:11
آقا ميشه يه توضيح بدي اين جايي كه شما ميگي كجاست؟ من كه نفهميدم اين كد رو كجا بايد بذارم.

ميشه يك عكس بذاري؟! خواهش ميكنم چون لازم دارم.

اگر هكش رو داري بده فكر كنم اون راحت تر باشه.

sAsAn.K
18-12-07, 12:18
دوست عزیز عصویت شما رو به انجمنهای تخصصی PCNetwork ( شبکه کامپیوتر ایرانیان ) تبریک عرض می کنم .

شهریار جان در پست اول کامل توضیح دادن .

KING
18-12-07, 22:45
دوست عزیز لطفا" در بخش
جستجو در قالب >>> سرچ کنید navbar سپس لیست که باز میشه navbar را انتخاب کنید و در انتهای پنجره کد بالا رو کپی کنید و در اخر گذینه ذخیره را بزنید به همین سادگی
موفق باشید

smahdis
21-12-07, 08:56
ممنون.
يك سئوال ديگه هم داشتم و اون اينكه چطوري مثل تالارهاي خودتون، وقتي كسي ثبت نام ميكنه، ديگه سريع ثبت نام بشه. چون من الان كه ثبت نام ميكنم، دوباره همون صفحه قوانين مياد و دوباره همون فرم هاي طولاني رو پر كرد.

ميخوام مثل تالار شما، وقتي كسي مشخصات رو وارد كرد ديگه ثبت نام شده باشه و اون صفحه نياد.

smahdis
21-12-07, 20:52
چي شد چي كار كنم؟! هان؟

KING
23-12-07, 13:02
دوست عزیز ثبت نام سریع هم با این کد میشه و هم با پلاگین
متاسفانه در حال حاضر نمیتونیم پلاگین بزاریم تو فروم

Keih@n.G
03-05-08, 16:06
من این کار رو کردم ولی باز هم اتفاقی نیوفتاد یک کمکی بکنید :great:

ویرایش : اومد ولی یک مشکل داره :1. (28): وقتی ثبت نام سریع میکنید دوباره میره تو همون ثبت نام قدیمی ه

خواهشآ کمک کنید :1. (40):

Keih@n.G
05-05-08, 13:31
آموزش نوعی دیگر از ثبت نام سریع :give_rose:

فایل ضمیمه رو دانلود بکنیدو UPLOAD کنید و در قسمت navbar در انتهای همه کد ها این کدر رار قرار بدین

پ.ن. نحوه رسیدن به ناوبار در پست اول تاپیک توضیح داده شده است :great:

$quick_register

برای دریافت پلآگین پ.خ. بدین