PDA

مشاهده نسخه کامل : 2 مشکل جديد سر راه Assassin's Creed

Quick
22-10-07, 15:36
2 مشکل جديد سر راه Assassin's Creed
خبرايی نگران کننده منتشر شده
مبنی بر اينکه Patrice Desilets يعنی خالق و کارگردان اين بازی در استوديو Ubioft Montreal با Pro-G مصاحبه اي رو انجام داده
که 2 مشکل جديد که يکيش مربوط به PS3 هست و ديگری X360 فاش کرده

اون اينجوری ميگه که ورژن PS3 بازی به همان خوبی ورژن XBOX360 هست او گفته ما توی E3 امسال بازی رو نسخه PS3 به نمايش در اورديم و با همه مسائل که وجود داره بازی اساساً هيچ تفاوتی با PS3 نداره و امّا حالا اونها دچار مشکل شدند اونها برای قرار دادن حجم بازی روی يک DVD برای XBOX360 چا مشکل هستند
اونها دارن 5 زبان برای بازی ميزارند و تمام اطلاعات بازی رو روی 8 گيگ بايد جا بدند که از اين لحاظ روی Blu-ray راحت تر عمل ميکنند و ميگن 1 - 0 به نفع Sony
امّا مشکل اونها برای PS3 چيزی جز Memory نيست که او ميگه Memory اختلاف داره و ما چگونه ميتونيم اين مشکل تفاوت داشتن Memory دو دستگاه رو از بين ببريم
حالا اون از Sony و Microsoft کمک ميخواد برای اينکه بتونند هر 2 نسخه رو مشابه بسازند و کم و کاستی نباشه
پس 1 - 1 ، حالا بايد ببينيم که باز هم برای XBOX360 از همان راه DVD های بيشتر استفاده خواهد شد
يا سازندگان بازی با همکاری ماکروسافت راه ديگری رو طی خواهند کرد تا هيچ سخنی برای هواداران اين بازی روی 2 کنسول باقی نمونه
شايد هم اينها بهانه ايست برای .. ؟! بايد ببينيم در ادامه چه خواهد شد!
با ما و آپديت های بعدی همراه باشيد ..

Only the registered members can see the link

Trance
22-10-07, 16:51
بازی رو می تونن توی دوتا dvd یا سه تا بزنن.مسئله قیمتش هم توی کشور های دیگه شما هر چند تا dvd بگیری قیمت یکی ولی توی ایران برای هر dvd فکر کنم هر کدام یک قیمت داشته باشه:wink::1. (38): ولی کمبو د حافظه(رم)رو چیکار می شه کرد.:1. (37):

hOjjAt_PcNeTwOrK
22-10-07, 18:56
سیستم مورد نیاز اساسین کرید چنده ؟ برای پیسی

Quick
22-10-07, 19:01
آخه واسه ایکس باکس چطور رو دو تا دیویدی!؟
چطور میخوایم بازی کنیم؟

Quick
22-10-07, 19:02
سیستم مورد نیاز اساسین کرید چنده ؟ برای پیسی

گرافیکی که من دیدم میگه خیلی سیستم خوبی میخواد!

Trance
22-10-07, 19:54
خیلی راحت مراحل بازی رو تقسیم بندی میکنند.مثلا تا قسمت 6 توی یک dvd و قسمت بعدی توی dvd بعدی.یکی از بازی ایکس باکس همینطوری بود فکر کنم بلو دراگون بود توی دوتا dvd .