PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست در مورد نحوه شبكه كردن چند كامپيوتر در يك كافي نت

ahoora2007
20-10-07, 18:05
با درود
مي خواستم اطلاعات كاملي در مورد :

1- نحوه كابل كشي
2- نحوه اتصال به سوئيچ يا hub
3- چه ويندوزي بايد روي سيستمها نصب شود از جمله سرور و بقيه
4- نحوه شبكه كردن پس از اتصال آنها

به من بدهيد...
كابل مورد استفاده من belden و سوئيچ هم d-link ميباشد...

mtbirir
02-12-07, 17:17
سلام
یه سوییچ میخواهی همون dlink خوبه کابل هم همون belden خوبه سوکتها رو تایپ b پانچ کن به سو ییچ وصل کن این میشه سخت افزاری واسه نرم افزاری هم به همه ip دستی بده work group هم تعریف کن باید همه کامپیوتر ها رو بتونی تو شبکه ببینی برای گیم نت نرم افزار گیم پورت رو رو سرور نصب کن برای کافی نت میتونی از easy cafe استفاده کنی تو سرور و کلاینت ها ip ها رو ست کن اگه یه ذره مشتی خواستی winrout رو نصب کن که کاره کش رو انجام بده اگه کارت زیاده وپهنای باندت بالاست باید از لینوکس وکش سرور وسرور اکانتینگ استفاده کنی

saeed25
16-12-07, 20:43
سلام
یه سوییچ میخواهی همون dlink خوبه کابل هم همون belden خوبه سوکتها رو تایپ b پانچ کن به سو ییچ وصل کن این میشه سخت افزاری واسه نرم افزاری هم به همه ip دستی بده work group هم تعریف کن باید همه کامپیوتر ها رو بتونی تو شبکه ببینی برای گیم نت نرم افزار گیم پورت رو رو سرور نصب کن برای کافی نت میتونی از easy cafe استفاده کنی تو سرور و کلاینت ها ip ها رو ست کن اگه یه ذره مشتی خواستی winrout رو نصب کن که کاره کش رو انجام بده اگه کارت زیاده وپهنای باندت بالاست باید از لینوکس وکش سرور وسرور اکانتینگ استفاده کنی
دوست عزیز خیلی محتصر توضیح دادید اگه میشه یکم بحث رو باز ترش کنید:give_rose:
با تشکر

mtbirir
22-01-08, 12:22
یه نرم افزار هست تا 5 یوزر رایگان هستش اما واسه کافی نت 15 یوزره ارزونه کافیه سیستم رو بوت کنی و سی دی نصب رو بزاری خودش سرور و اکانتینگ رو نصب میکنه شما هم فقط کافیه سیستم هارو با کابل به سوییچ وصل کنی سرور به کلاینت ها خودش Ip میده و کلاینت ها توسط Vpn به سرور اینترنت وصل میشوند هیچ تنظیمی هم لازم نیست چون خودش Default تنظیمه ضمنا میتونی سرعت و اکانت و سایتهای کاربران رو هم کنترل کنی
اگه مشکلی هست بپرسید تا جواب بدم

PCminister
22-01-08, 20:22
من در خونه یک همچین چیزی راه انداختم بین کامپیوتر خودم و برادرم.
در مورد به اشتراک گذاری اینترنت مشکلی ندارم اما برای بازی کردن فقط تا حالا تونستیم در generals:zero hour و stronghold که هردو بازیهای قدیمی هستند با هم بازی کنیم. برای بازی کردن c&c3 باید چه کار کنیم؟
(البته ببخشید که یکم از موضوع تاپیک دور بود):1. (26):

mtbirir
22-01-08, 22:21
وقتی پینگ بگیری و اینترنت داشته باشی و حتی یه بازی تحت شبکه هم بیاره یعنی شبکه ok اما در مورد بازی c&c3 شرمنده بازی بیلمیرم