PDA

مشاهده نسخه کامل : دیکشنری انگلیسی به فارسی برای موبایل

Shahryar
29-09-06, 20:03
و دیکشنری انگلیسی به انگلیسی برای مویایل با فرمت جاوا!
مدتها دنبال پیدا کردن یک دیکشنری مناسب بودم تا در مواقعی ضروری (که عینهو یک کشتی به گل نشسته) حیرون معنی اون کلمه نباشم. خوب بالاخره جوینده یابنده است. حالا ۲ تا دیکشنری خوب پیدا کردم که مطمئنم شما هم در صورت نصب راضی خواهید بود. هر دو دیکشنری با زبان برنامه نویسی جاوا نوشته شده و قابلیت نصب روی انواع گوشیهای موبایل که جاوا رو ساپورت می کنند دارد. خصوصاً سونی اریکسون که سیمبین نداره و اکثر برنامه های اون فقط با جاوا نوشته میشه.
۱ – دیکشنری انگلیسی به فارسی
این دیکشنری از سرعت و کارایی خوبی برخورداره و همچنین از قسمت option این برنامه می تونید طوری آن را تنظیم کنید که قابلیت ترجمه انگلیسی به انگلیسی هم داشته باشد و در ضمن اندازه فونت کلمه ها نیز قابل تنظیم است.
Only the registered members can see the link
فرمت برنامه : جاوا
حجم برنامه : ۲ مگابایت ( البته دقیقش ۲.۲۱ هست)
لینک دانلود (Only the registered members can see the link) ( جهت دانلود روی فایل راست کلیک کنید و Save Target as رو بزنید. در ضمن لينک دانلود مستقيم است، قابليت Resume دارد، Download Manager هارو پشتيبانی ميکند )
قابلیت نصب : تست شده روی گوشیهای نوکیا N۷۰ , ۳۲۳۰,۶۶۸۱ و در سونی اریکسون من روی K۷۵۰i بدون هیچ مشکلی نصب کردم و داره استفاده میکنم.
این برنامه رو اتفاقی در فروم Nsd.ir دیدم و همین جا از طرف خودم و همه دوستان از این سایت و اون دوستی که این برنامه رو در اون فروم معرفی کرده و همچنین آقای افضل که این برنامه رو نوشته تشکر می کنم.
منبع : 1 ایرانی
باتشکر شهریار:15:

X Ray
02-10-06, 20:19
ايوووول...مرسي شهريار جووون...
من با فرمت SIS داشتم ولي جاوا نداشتم...
بازم ممنونم...

mostafaeshghi
03-10-06, 00:04
و دیکشنری انگلیسی به انگلیسی برای مویایل با فرمت جاوا!
مدتها دنبال پیدا کردن یک دیکشنری مناسب بودم تا در مواقعی ضروری (که عینهو یک کشتی به گل نشسته) حیرون معنی اون کلمه نباشم. خوب بالاخره جوینده یابنده است. حالا ۲ تا دیکشنری خوب پیدا کردم که مطمئنم شما هم در صورت نصب راضی خواهید بود. هر دو دیکشنری با زبان برنامه نویسی جاوا نوشته شده و قابلیت نصب روی انواع گوشیهای موبایل که جاوا رو ساپورت می کنند دارد. خصوصاً سونی اریکسون که سیمبین نداره و اکثر برنامه های اون فقط با جاوا نوشته میشه.
۱ – دیکشنری انگلیسی به فارسی
این دیکشنری از سرعت و کارایی خوبی برخورداره و همچنین از قسمت option این برنامه می تونید طوری آن را تنظیم کنید که قابلیت ترجمه انگلیسی به انگلیسی هم داشته باشد و در ضمن اندازه فونت کلمه ها نیز قابل تنظیم است.
فرمت برنامه : جاوا
حجم برنامه : ۲ مگابایت ( البته دقیقش ۲.۲۱ هست)
لینک دانلود (Only the registered members can see the link) ( جهت دانلود روی فایل راست کلیک کنید و Save Target as رو بزنید. در ضمن لينک دانلود مستقيم است، قابليت Resume دارد، Download Manager هارو پشتيبانی ميکند )
قابلیت نصب : تست شده روی گوشیهای نوکیا N۷۰ , ۳۲۳۰,۶۶۸۱ و در سونی اریکسون من روی K۷۵۰i بدون هیچ مشکلی نصب کردم و داره استفاده میکنم.
این برنامه رو اتفاقی در فروم Nsd.ir دیدم و همین جا از طرف خودم و همه دوستان از این سایت و اون دوستی که این برنامه رو در اون فروم معرفی کرده و همچنین آقای افضل که این برنامه رو نوشته تشکر می کنم.
منبع : 1 ایرانی
باتشکر شهریار:15:

ببخشید شما نوشتید 2 تا دیکشنری خوب پیدا کردید ولی فقط یکیش را معرفی کردید!؟!؟!؟ :24:

Armin-N
03-10-06, 00:48
مرسی شهریار جان

delamtangete
28-12-08, 18:08

لینک کار نمی کنه

farhad_khodaee
29-12-08, 09:11
باسلام

راهنماي فارسي k750 و ديكشنري را نتوانستم down load كنم

D J V A H I D
29-12-08, 09:21
آقا از اینجا دانلود کنید ... لینک سالمه ...! :1. (40):

ديکشنري PMD-v2 براي موبايل

نسخه جدید از دیکشنری انگلیسی به فارسی PMD که با گنجاندن 50000 لغت در خود به یکی از پرطرفدار ترین واژه نامه های انگلیسی به فارسی تبدیل شده است.در این نسخه از واژه نامه مزیت صفحه کلید Qwerty برای گوشی های صفحه لمسی فراهم شده است که کار با برنامه را آسان تر می نماید.این نرم افزار با فرمت جاوا منتشر شده و قابل نصب بر روی اکثر گوشی ها میباشد.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)