PDA

مشاهده نسخه کامل : توجه :‌ تغييرات جديد انجمن !

Shahryar
17-10-07, 22:57
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تك تك دوستان صميمي انجمن پي سي نتورك ...

دوستان عزيز همان گونه كه اطلاع داريد زماني كه قالب قبلي آماده شد و روي كار آمد برخي از دوستان نظري مبني بر روشن بودن و ... داشتند كه بر آن شديم ضمن آن قالب يك قالب ديگر با ظاهري تيره تر طراحي كنيم و در فكر آن بوديم تا امروز كه بايد بگم قالب دوم هم طراحي شد ! اين قالب شايد بيشتر از 5 روز وقت گرفت (‌5 روز كامل‌!‌)‌ و امكانات و پلاگين ها هم در حد نياز به اون اضافه شده . ولي نكته اي كه بايد بگم اينه كه اين قالب سنگين تر هست و براي همين به صورت پيشفرض انجمن استفاده نميشه و دوستاني كه مي خواهند قالب جديد را استفاده يا مشاهده كنند در منوي پايين انجمن در جايي كه نوشته شدن PC Network No 1.0 كليك كنند و PC Network No 2.0 را انتخاب نمايند .

نكته دوم :‌ اضافه شدن آخرين ارسال هاي انجمن است كه چندي پيش قولش را داده بوديم و در پايين انجمن به شكلي جديد آماده كار شده ...

اميدوارم از تغييرات حاصل شده لذت ببريد با توجه به لوگو و آيكون هاي اختصاصي قالب جديد .

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

KING
17-10-07, 23:38
بسيار عاليه شهريار جان دستت درد نكنه از زحمت هاي كه كشيدي خسته نباشي

Security
18-10-07, 09:35
بسیار بسیار عالی زیبا و حرفه ای شده.

خسته نباشی شهریار جان.

hOjjAt_PcNeTwOrK
18-10-07, 12:53
واقعا زیباست!
من که برام قالب قبلی کسل کننده شده بود و الان با این قالب کار میکنم راستی
یکم شبیه مجید آنلاین نشده؟!

راستی چرا ما پلاک نداریم؟

Shahryar
18-10-07, 13:38
عرض كردم اضافه ميشه به مرور ...

نه جفت قالب ها بر پايه Enlighten هست و ما تكميل تكميلش كرديم از جمله ميشه به اين ها اشاره كرد :

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

hOjjAt_PcNeTwOrK
18-10-07, 14:19
راستی ما چرا از کاربر فعال در اومدیم؟!
بخاطر پلاکه؟

M A H R A D
18-10-07, 14:46
بسیار عالی است، ممنون از زحمات شهریار جان و تیم ادمین

PCNetwork می تازد ...

EhsanHF
18-10-07, 16:48
ممنون شهریار جان ، قالب قشنگی ساختین .
فقط یه چیزی ، میتونین مد مربوط به افراد حاضر در تاپیک رو هم فعال کنین تا بدونیم در همون لحظه چه کسانی در یک تاپیک خاص قرار دارن ؟
ممنون میشم .

F A R I D
19-10-07, 15:47
قالب بسیار عالی و سنگینیه و جلف نیست

من چند تا نظر دارم در مورد این قالب :

اول اگه رنگ لینکها آبی بشه خیلی عالی میشه یعنی مثلا وقتی میخوایم بریم روی یک لینک (بعنوان مثال روی یک انجمن یا یک زیرمجموعه و یا یک پست) رنگش کمرنگ تر هم میشه اگه رنگشون عوض بشه که مشخص بشه اینها لینک هستن خیلی عالی میشه :cool:

دوم اینکه آخرین ارسالهای انجمن اگه بصورت اسکرول باشه که تو هر صفحه جدید پست جدید نشون داده بشه به نظر من بهتره تا اینکه آخرین ارسالها بصورت ثابت باشه

و سوم اینکه وقتی روی یکی از آخرین پستها کلیک میکنیم تو همون صفحه باز میشه و اگه تو یه صفحه جدید (Open in new window) باز بشه خیلی بهتره (معمولا یک لینک همیشه تو یک صفحه جدید باز میشه)
و بدتر اینکه صفحه اول تاپیک رو باز میکنه که بهتره صفحه آخر باز بشه (با توجه به تاپیکهای با صفحات بیش از یک صفحه)

آخریش هم اینکه
دستتون درد نکنه باز بگم خیلی عالی شده خسته نباشید :1. (10)::merci:

.: فرید .: :love:

Shahryar
19-10-07, 19:03
قالب بسیار عالی و سنگینیه و جلف نیست

من چند تا نظر دارم در مورد این قالب :

اول اگه رنگ لینکها آبی بشه خیلی عالی میشه یعنی مثلا وقتی میخوایم بریم روی یک لینک (بعنوان مثال روی یک انجمن یا یک زیرمجموعه و یا یک پست) رنگش کمرنگ تر هم میشه اگه رنگشون عوض بشه که مشخص بشه اینها لینک هستن خیلی عالی میشه :cool:

دوم اینکه آخرین ارسالهای انجمن اگه بصورت اسکرول باشه که تو هر صفحه جدید پست جدید نشون داده بشه به نظر من بهتره تا اینکه آخرین ارسالها بصورت ثابت باشه

و سوم اینکه وقتی روی یکی از آخرین پستها کلیک میکنیم تو همون صفحه باز میشه و اگه تو یه صفحه جدید (Open in new window) باز بشه خیلی بهتره (معمولا یک لینک همیشه تو یک صفحه جدید باز میشه)
و بدتر اینکه صفحه اول تاپیک رو باز میکنه که بهتره صفحه آخر باز بشه (با توجه به تاپیکهای با صفحات بیش از یک صفحه)

آخریش هم اینکه
دستتون درد نکنه باز بگم خیلی عالی شده خسته نباشید :1. (10)::merci:

.: فرید .: :love:

عزيزم مواردتون موارد اساسي اي نيست .

مورد سوم به خصوص شما مي تونيد كليك راست كنيد و Open In New Windows را بزنيد ....

در مورد لينك ها تست شدش را من روي لوكال دارم خيلي خيلي از زيبايي قالب كاسته ميشه ...

موفق باشيد
شهريار:love:

Galaxy
21-10-07, 22:02
ممنون شهريار جان و ساير بچه هاي تيم مديريت فوق العاده شده ...

Labyrinth
11-01-08, 12:50
واقعا قشنگه :love: