PDA

مشاهده نسخه کامل : حداکثر سرعت پردازنده سازگار با این سیستم چیست؟؟

distance
13-10-07, 14:29
سلام دوستان
قصد دارم cpu سیستم ارتقا بدم. با وجود رم تقریبا مناسب باز بعضی از مواقع سیستم روان کار نمی کنه چون من چندین کار همزمان انجام می دم از جمله دیدم فیلم یا شنیدن موسیقی بازبودن دایم مرورگر استفاده از برنامه های p2p و....
حالا من مشخصات کامل سیستم می نویسم و منتظر نظر شما:

Gigabyte Socket 478 GA-8SMML:
MPN: GA-8SMML
Product Type: Motherboard
Form Factor: Micro ATX
Width: 22.9 cm
Depth: 24.3 cm
Compatible Processors: Pentium 4
Processor Socket: Socket 478
Supported Processor Packaging: FC-PGA2
Chipset Type: SiS650
Max Bus Speed: 400 MHz
BIOS Type: AMI
Storage Controller: ATA-100

CPU Type
Intel Pentium 4, 1614 MHz

Video Adapter

NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB)

System Memory

768 MB (SDRAM)

همانطور که دید مادربرد من socket 478 و حداکثر باس 400 با این مشخصات بهترین cpu که می تونم تهیه کنم چیه ایا نسل جدید celeron ساپورت می کنه
اگه گارانتی شرکت و حدود قیمت هم می دونستید دریغ نکنید.

makintash
13-10-07, 16:17
دوست من پردازنده هاي سري 478 اينتل الان منسوخ شده هستند و بلطبع خيلي هم كمياب شما اگه ميتونستيد
يك cpu 3 پيدا كنيد كار شما را با همين قدر تقاضا جواب ميده اما اگه در سدد هستيد تا دامنه كاربري تون
را افزايش بديد بهتره دنبال يه سيستم جديد باشيد چون عملا سيستم شما تواناي لازم براي كاربري هاي اينده را نداره .

MOHGOLD
14-10-07, 11:07
دوست من پردازنده هاي سري 478 اينتل الان منسوخ شده هستند و بلطبع خيلي هم كمياب شما اگه ميتونستيد
يك cpu 3 پيدا كنيد كار شما را با همين قدر تقاضا جواب ميده اما اگه در سدد هستيد تا دامنه كاربري تون
را افزايش بديد بهتره دنبال يه سيستم جديد باشيد چون عملا سيستم شما تواناي لازم براي كاربري هاي اينده را نداره .

با سلام

دوست عزیز مادربرد شما ماکزیم سی پی یو P4-Prescott 3.4G ساپرت میکنه

که سی پی یوهای فوق منسوخ شده و اگر باشه دست دوم باید تهیه کنی

Gabana
14-10-07, 12:00
با سلام

دوست عزیز مادربرد شما ماکزیم سی پی یو P4-Prescott 3.4G ساپرت میکنه

که سی پی یوهای فوق منسوخ شده و اگر باشه دست دوم باید تهیه کنی
البته درسته كه توليدشون متوقف شده اما نوي اونها هنوز تو بازار ايران پيدا ميشه و قابل تهيه است ..

M A H R A D
15-10-07, 16:43
با makintash عزیز موافقم

distance
17-10-07, 09:05
از تمام دوستان که وقت گذاشتند راهنمایی کردند کمال تشکر دارم پس نتیجه می گیریم که حداکثر می تونم P4-Prescott 3.4G روی سیستم نصب کنم. حالا اگه یک سی پی یو fsb 533 باشه روی سیستم من حداکثر 400 جوابگو هست؟؟ سری جدید celeron D چطور شنیدم که با 478 سازگاری داره! ایا درسته و این قطعه رو بصورت اکبند می تونم تهیه کنم. می دونم که سیستم تقریبا دیگه اوت من هم دلم می خواد کل سیستم عوض کنم ولی خوب فعلا جیبا ترکیده. حالا بعد از نتیجه کلی تونستم قطعه اکبند پیدا کنم که می گیرم وگرنه با همین می سازم ممنون

M A H R A D
17-10-07, 16:17
از تمام دوستان که وقت گذاشتند راهنمایی کردند کمال تشکر دارم پس نتیجه می گیریم که حداکثر می تونم P4-Prescott 3.4G روی سیستم نصب کنم. حالا اگه یک سی پی یو fsb 533 باشه روی سیستم من حداکثر 400 جوابگو هست؟؟ سری جدید celeron D چطور شنیدم که با 478 سازگاری داره! ایا درسته و این قطعه رو بصورت اکبند می تونم تهیه کنم. می دونم که سیستم تقریبا دیگه اوت من هم دلم می خواد کل سیستم عوض کنم ولی خوب فعلا جیبا ترکیده. حالا بعد از نتیجه کلی تونستم قطعه اکبند پیدا کنم که می گیرم وگرنه با همین می سازم ممنون
یه پنتیوم 4 کارکرده بیشتر به کارتون میاد ...

مثلا 2.4