PDA

مشاهده نسخه کامل : کارت گرافیک برفکی (مشکوک7600)

maxis
08-10-07, 21:41
با سلام خدمت دوست خوبم آقا شهریار . و سایر دوستان

کارت گرافیک من که 7600 جی اس هست چند روزی میشه که یه بازی جدید در اورده .
وقتی صفحه نمایش رفرش نمی شه لکه هایی این چنین روی صفحه میفتن که کلافم کردن . این موضوع از وقتی شروع شد که ویروسی به کامپیوترم افتاد نمی دونم به اون ربط داره یا نه ولی از اون موقع هرکاری کردم اعم از تعویض ویندوز . انواع درایور کارت و هرکاری که بلد بودم کردم ولی نشد که نشد . اینم بگم که موقع نصب ویندوز هم این نقاط سبز رنگ بخودی خود ظاهر می شوند . اگه اطلاعاتی در این مورد دارین بهم بگین . خیلی واجبه ................ولی فکر کنم مشکلم سخت افزاری باشه البته شاید .
شاید به فن ربط داشته باشه (ولی اون می چرخه خوبم می چرخه) حالا مونده به فکر شما؟:great:
Only the registered members can see the link

bill geits
09-10-07, 02:28
اگه می خوای بفهمی ایراد از ویروسه ... کافیه یه هارد دیگه گیر بیاری و سیستم رو با اون بوت کنی ... اگه لکه ها هستن پس ایراد احتمال بسیار قوی سخت افزاری است ... در مرحله ی دوم سیستم رو با یه کارت گرافیک دیگه تست کن و خبرشو بده ...

WORYA_SH
09-10-07, 03:53
معمولا این مشکل بعد از اور سنگین به وجود میاد .

پیشنهاد می کنم اگه تغییر ولتاز دادید به حالت اول برگردید همچنین اگه core clock را دستکاری کردید به حالت اول برگردید .

اگه اور نکردید و این مشکل را دارید با نصب درایور جدید مربوط به گرافیک و مین به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه .

اگه با موارد بالا درست نشد مشکل سخت افزاری دارید.

موفق باشید.

maxis
09-10-07, 05:16
من فقط بایوس رو اپ کرده بودم که خودم احتمال می دادم از اون باشه ولی با تغییر ورزن بایوس و تقلیل ورژن هیچ اتفاقی رخ نداد . این مشکل اگه سخت افزاری بود به نظر شما می شد ازش عکس گرفت ؟ الانم زیاد تر شده مثله اینه که داره رو دسکتاب برف می باره .
در ضمن من هیچ کاری با کارت گرافیک اعم از اورکلاک و....... نکردم وهمه چی رو دیفالت هست .

WORYA_SH
09-10-07, 14:06
با همون بایاس جدید از درایور جدید استفاده کن مشکلت حل میشه.

M A H R A D
09-10-07, 20:06
آخرین درایور کارتتون رو نصب کنید

maxis
09-10-07, 21:24
آخرین درایور کارتتون رو نصب کنید

من كه گفتم : همه چي اخرين ورزن شد ولي خوب كه نشد هيچ خيلي هم بدتر شد تا بالاخره كارت گرافيك رو عوض كردم ......:cry:

درست شد .

يعني يه كارت گرافيك 7600 جي اس پريد . البته گارانتي سازگار داره بفرستم ببينم چي مي شه.

X Ray
09-10-07, 22:09
فکر کنم مشکل سخت افزاری باشه !
چون من هم یه گرافیک XFX 7600GT داشتم که مشکل سخت افزاری داشت و تقریبآ صفحه همین طوری می شد ولی خیلیییی بدتر ! به طوری که هیچیز قابل تشخیص نبود !
فرستادم سازگار و پولمو ازش گرفتم ...

bill geits
10-10-07, 03:43
من كه گفتم : همه چي اخرين ورزن شد ولي خوب كه نشد هيچ خيلي هم بدتر شد تا بالاخره كارت گرافيك رو عوض كردم ......:cry:

درست شد .

يعني يه كارت گرافيك 7600 جي اس پريد . البته گارانتي سازگار داره بفرستم ببينم چي مي شه.
قبل از فرستادن کارت روی یه سیستم دیگه تستش کن