PDA

مشاهده نسخه کامل : تشكر از Pooya07

Shahryar
05-10-07, 21:27
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز انجمن پي سي نتورك ...

دوست عزيزمان Pooya07 عزيز به دليل مشكلات و دلايل شخصي و مشغله زياد ديروز استعفا خودشون را از مقام همكاري انجمن موبايل رسما ارسال كردند كه از اين رو ما را بسيار ناراحت كردند ولي با اين وجود هيچگاه نبايد تاپيك و پست هاي خوب ايشون را در اين انجمن فراموش كرد و اميدواريم هر چه سريعتر مشكلات ايشون حل بشه و دوباره به تيم مديريت و به جمع ما برگردند ...

موفق و پيروز باشيد
شهريار به نمايندگي از تيم انجمن :give_rose:

M A H R A D
05-10-07, 22:25
بنده هم از از پویا جان بابت زحماتی که کشیدند قدردانی میکنم و امیدوارم دوباره ایشون رو در تیم ببینیم.

سپاس Only the registered members can see the link

Emperatour
05-10-07, 23:25
رفيق خوب من پوياي عزيز خسته نباشي.

KING
06-10-07, 01:00
تشكر ميكنم از پويا جان و از زحمات كه كشيدن براي فروم
پويا جان چي تو تيم مديريت باشه چي نباشه
هميشه داداش ما بوده و هست
اميدوارم هرچي زودتر به تيم مديريت برگرده
موفق و سربلند باشيد

Security
06-10-07, 09:33
بنده هم از از پویا جان بابت زحماتی که کشیدند قدردانی میکنم

X Ray
06-10-07, 12:55
من هم امیدوارم که هر چه زودتر مشغله های ایشون کم بشه و دوباره به جمع ما برگردند .

Fog
06-10-07, 14:09
منم به نوبه ی خودم یه خسته نباشید بزرگ به پویا ی عزیز میگم و امیدوارم هرچه زودترمشکلاتشون حل بشه و
ما دوباره از قابلیتاشون استفاده کنیم.:give_rose:

Trance
06-10-07, 16:55
منم به نوبه خودم خسته نباشید می گم به دوست عزیز مان جناب اقای پویا و انشالله که مشکلشون هر چه زودتر برطرف بشه .با ارزوی موفقیت برای این دوست عزیز.

Pooya007
07-10-07, 02:22
از همه دوستان خوبم که لطفشون همیشه شامل حالم بوده واقعا" متتشکرم Only the registered members can see the link

دوستانی که از وقتی که یک پست داشتم تا الان همیشه کنارم بودن و آرزو میکنم شایستگی این رو داشته باشم تا باز هم بتونم در کنارشون باشم و لطفشون شامل حالم باشه Only the registered members can see the link

بنده به هیچ عنوان نمیخوام (و نمیتونم ) این جو دوستانه رو ترک کنم فقط به خاطر پاره ای مشکلات و مشغله های درسی قادر به خدمت در تیم اجرایی نبودم و احساس میکردم محدود بودن وقتی که میتونم در اختیار فوروم بذارم خیلی کمه و این مورد به فوروم لطمه میزد

البته مورد مهم اینه که در هر مقامی که باشم کنار دوستان و با دستان برای پربارتر شدن انجمن کمک کنم و اگه جایی باشه که به اطلاعات اندک نیازی باشه به هیچ عنوان دریغ نمیکنم چون خیلی چیزها رو من از Pcnetwork گرفتم.

با آرزوی شادکامی و سربلندی همه عزیزان.

Mehdi_Full
07-10-07, 22:14
پویا جان بنده هم از تمام زحماتی که برای فروم کشیدی تشکر و قدردانی میکنم

میدونم که مشغله کاریت بسیار زیاد هست و امیدوارم که به مرور کمتر شده تا

بقیه دوستان بتونن از اطلاعات شما استفاده کنند .

با تشکر مجدد
مهدی