PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید رم ! Critical

CYBER
29-09-07, 06:00
دوستان اگه میشه من رو هم کمک کنید . من هم می خواهم RAM بخرم !
و مشخصات سیستم من این هست . اگه میشه بگید چه رمی بدردم می خوره . لازم به ذکر است که کار حرفه ای انجام میدم و سرعت خیلی خیلی مهم است .
CPU : Celeron 2.8 LGA
MB : GA-8I915P Duo FB
روی جعبه کارتون نوشته GA8I915P DUO ولی وقتی که سیستم بالا میاد توی اون قسمت سیاه رنگ که داره DEVICE ها رو می شناسه مینویسه GA-81915P DUO
Graphic : Geforce 6200 With TurboCache (giga publisher)
ram slot :
Dual DDR 400
Dual DDR 533
ram : V-DATA 512 DDR2
---------------------------------------
با این تفاسیر نمی دونم که مادربورد من چقدر باس رم هاش هست . یعنی نمی دونم چقدر میکشه .اگه میشه بگید چقدر هست.
دفترچه مادربورد رو گم کردم.
لطفا علاوه بر مارک های خود از مارک های Gskill و OCZ توضیح بدید .
من می خواهم RAM فعلی خودم رو بفروشم و دوتا DDR2 رم بگیرم .
لطفا رمی که می گید به حداکثر باس مادربودر من بخوره .
یعنی اگه باس مادربورد من 800 هست . یک رم با باس 800 بگید .
مرسی از کمک شما دوستان عزیز . واقعا ممنونم از شما و سایت توووووپ تون

Emperatour
29-09-07, 10:48
ddr2 بعيد ميدونم بتوني ببندي و مادربورد شما حداكثر DDr400 رو ساپورت ميكنه اگر اشتباه نكنم

M A H R A D
29-09-07, 20:25
سلام CYBER جان خوش اومدی به PCNetwork

من نمیدونم مادربرد شما ریویژن چنده ولی در هر صورت مین شما هم از DDR-333/400 و هم از DDR2-400/533 ساپورت میکنه

یعنی حداکثر باس ساپورتی مین شما DDR2-533 هست

ضمنا گفتید این سیستم برای مصارف حرفه ای هست ولی کانفیگش اصلا به درد حرفه ای نمیخوره

تا چه قدر میخواید هزینه کنید؟

CYBER
30-09-07, 01:23
سلام CYBER جان خوش اومدی به PCNetwork

من نمیدونم مادربرد شما ریویژن چنده ولی در هر صورت مین شما هم از DDR-333/400 و هم از DDR2-400/533 ساپورت میکنه

یعنی حداکثر باس ساپورتی مین شما DDR2-533 هست

ضمنا گفتید این سیستم برای مصارف حرفه ای هست ولی کانفیگش اصلا به درد حرفه ای نمیخوره

تا چه قدر میخواید هزینه کنید؟
مرسی دوست من ! بله DDR2 ساپورت می کنه . الان یک رم DDR2 V-DATA 512 روش هست .
من یکم در مورد مادربورد توی سایت های گیگا سرچ کردم و با توجه به توضیحات و عکس های اون ها فکر کنم Rev2.1 هست . من دفترچه مادربودرم رو گم کردم . راهی هست اگه شما بتونید گیر بیارید برام پست کنید . هزینه اش محفوظ هست . اگه آره تا من از جعبه عکس بگیرم .
من حدود 2 سال پیش این سیستم رو گرفتم و زیاد اطلاعاتی نداشتم و با توجه به گرونی اون موقع این رو گرفتم .
و قصد ارتقاع داشتم .
حدود 60 تومان بخواهم خرج کنم چی آیدم میشه . یعنی چی میشه انداخت رو سیستم ؟ ؟
یادم رفت در مورد خوش آمدی گویی شما تشکر کنم !

Emperatour
30-09-07, 02:21
مهراد مگه ميشه همزمان؟ مگه شكافهاي ddr و ddr2 فرق نداره؟

Persiastore
30-09-07, 05:11
مهراد مگه ميشه همزمان؟ مگه شكافهاي ddr و ddr2 فرق نداره؟
هر دو رو میشه روی یه مین باشه ولی همزمان نمیشه یه رم ddr و ddr2 انداخت

KING
30-09-07, 20:41
CYBER
عزيزم عضويتت را تبريك ميگم
در مورد سيستمت بگم
اين سيستم كه شما فرموديد بدرد كار گارفيكي و حرفه اي اصلاگ نميخوره
خب به هر حال من يه رم پيشنهاد ميدم بشما
512*2 دوئال باس 533 اين رم قيمش حدود 60 تا 65 هستش تومان هستش من خودمم از اين رم استفاده ميكنم سرعتش حرف نداره

M A H R A D
30-09-07, 21:39
من نظرم روی اینها هست :

1. دو تا رم GSkill 512MB با باس 800 و تایمینگ 5.5.5.15 که هر رم حدود 30 تومنه ( البته فکر میکنم این رم کمیاب شده باشه)

2. دو تا رم Patriot 512MB باس 800 و CL5 که سینک آبی هم دارن که قیمت اینا هم هر کدوم 30 تومنه

اگه اینا رو پیدا نکردید میتونید TwinMos بگیرید

مادربرد شما تا باس 533 ساپورت میکنه که اگه یه رم 800 مثلا بذارید روش اون هم در 533 کار میکنه

در این صورت در آینده م اگه قصد ارتقاء داشته باشید نیازی به خرید مجدد رم نیست Only the registered members can see the link

CYBER
01-10-07, 00:46
CYBER
عزيزم عضويتت را تبريك ميگم
در مورد سيستمت بگم
اين سيستم كه شما فرموديد بدرد كار گارفيكي و حرفه اي اصلاگ نميخوره
خب به هر حال من يه رم پيشنهاد ميدم بشما

مرسی جناب کینگ عزیز ، بله به درد نمی خوره . ! من که در بالا گفتم که دو سال پیش خریدم و اطلاعات زیادی نداشتم !

مهراد جان من از سخت افزار چیزی نمی دونم! خیلی خیلی مبتدی هستم ! مرسی که برای من وقت گذاشتی !
من هم نظرم روی Gskill هست ، اگه میشه بگید تامینگ یعنی چی و چه طوری میشه تامینگ یک RAM رو تشخصی داد .
و در مورد پیشنهاد دوم شما یعنی Patriot میشه بگید CL5 یعنی چی ؟
من یک چیزی رو اینجا متذکر بشم ، اینکه می دونم این افرادی که ازشون سیستم گرفتم و مجبورم به خاطر گارانتی پیش همین افراد ارتفا بدم اطلاعات زیادی ندارند و بهشون اعتماد ندارم !
خواهش می کنم اگه میشه عکس از این دو مدل رم به من بدید که یک وقت مشکلی پیش نیاد . راستی از این دومارک ReMark یا تقلبی توی بازار هست !؟
لطفا در مورد مسائل امنیتی و تقلبی و ... حداکثر سعی خودتون رو بکنید و من قول می دم اگه کاری از دستم براتون بر بیاد انجام بدم !

راستی جناب کینگ این مسئله Dual خیلی من رو جذب کرده ، آیا این دومارک رم که انتخاب کردم دوال باس هستند ؟
آیا وقتی دوتا رم که مثل همدیگه هستند از همه لحاظ کنار همدیگه سوار کنیم خاصیت دوال هست که بوجود میاد ؟؟

در کل باید بگم که واقعا فروم مرتب و ACTIVE دارید که سریع جواب من رو دادید .
من فکر می کردم که قوی ترین فروم سخت افزار سایت sakhtAfzar.com هست ، اما خیلی وقت هست که اونجا سوال می کنم و جای جواب دادن به کل کل کردن به همدیگر می پردازند !!
Sepecial Thank's !!

CYBER
01-10-07, 00:50
راستی دوستان یک سوال دیگه . یکی از دوستان اعتقاد خاصی داره که در تخصص من نیست اگه میشه صحت اون رو مورد بررسی قرار دهید

ا سلام
در مورد چپست مادربرد شما من تصور ميكنم استفاده از رمهاي 667 يا 800 عملا كارايي اين برد رو افزايش نداده و احتمال ميدم كه برخي مشكلات رو هم همراه داشته باشه . (اين رو زياد مطمئن نيستم)

CYBER
01-10-07, 01:34
راستی دوستان میتونید در مورد پیدا کردن دفترچه مادربورد من کمک کنید ! یعنی یکی مثل اون رو برام گیر بیارید !
البته من زیاد شما ها رو زحمت دادم ! احساس شرم می کنم ! اما تو تهران راحت این جور چیزا پیدا میشه . اگه می تونید پیدا کنید و از جعبه مادربورد عکس بگیرم ! اگه زحمتی نباشه پستش کنید و من هزینه پست و تاکسی و ... و دستمزد (در حد توان) می پردازم!
خیلی لازم دارم .، کمک کنید ! حیاتی برام

WORYA_SH
01-10-07, 19:06
اینجا را نگاه کن : Only the registered members can see the link اگه منظورت همین مین هستش می تونی همه مشخصاتش را بگیری.

M A H R A D
01-10-07, 21:58
مرسی جناب کینگ عزیز ، بله به درد نمی خوره . ! من که در بالا گفتم که دو سال پیش خریدم و اطلاعات زیادی نداشتم !

مهراد جان من از سخت افزار چیزی نمی دونم! خیلی خیلی مبتدی هستم ! مرسی که برای من وقت گذاشتی !
من هم نظرم روی Gskill هست ، اگه میشه بگید تامینگ یعنی چی و چه طوری میشه تامینگ یک RAM رو تشخصی داد .
و در مورد پیشنهاد دوم شما یعنی Patriot میشه بگید CL5 یعنی چی ؟
من یک چیزی رو اینجا متذکر بشم ، اینکه می دونم این افرادی که ازشون سیستم گرفتم و مجبورم به خاطر گارانتی پیش همین افراد ارتفا بدم اطلاعات زیادی ندارند و بهشون اعتماد ندارم !
خواهش می کنم اگه میشه عکس از این دو مدل رم به من بدید که یک وقت مشکلی پیش نیاد . راستی از این دومارک ReMark یا تقلبی توی بازار هست !؟
لطفا در مورد مسائل امنیتی و تقلبی و ... حداکثر سعی خودتون رو بکنید و من قول می دم اگه کاری از دستم براتون بر بیاد انجام بدم !

راستی جناب کینگ این مسئله Dual خیلی من رو جذب کرده ، آیا این دومارک رم که انتخاب کردم دوال باس هستند ؟
آیا وقتی دوتا رم که مثل همدیگه هستند از همه لحاظ کنار همدیگه سوار کنیم خاصیت دوال هست که بوجود میاد ؟؟

در کل باید بگم که واقعا فروم مرتب و ACTIVE دارید که سریع جواب من رو دادید .
من فکر می کردم که قوی ترین فروم سخت افزار سایت sakhtAfzar.com هست ، اما خیلی وقت هست که اونجا سوال می کنم و جای جواب دادن به کل کل کردن به همدیگر می پردازند !!
Sepecial Thank's !!
ممنون از اظهار لطفتون نسبت به فروم PCNetwork Only the registered members can see the link

در مورد تایمینگ ایـنـجــا (Only the registered members can see the link) توضیح داده شده

بطور کلی هرچی اعداد تایمینگ پایینتر باشه بهتره ( به عدد اول تایمینگ CL میگن )

راستی دوستان یک سوال دیگه . یکی از دوستان اعتقاد خاصی داره که در تخصص من نیست اگه میشه صحت اون رو مورد بررسی قرار دهید

من فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد ... چون یک مورد مشابه شما داشتم (البته در مورد DDR1) که مشکلی پیش نیومد

راستی دوستان میتونید در مورد پیدا کردن دفترچه مادربورد من کمک کنید ! یعنی یکی مثل اون رو برام گیر بیارید !
البته من زیاد شما ها رو زحمت دادم ! احساس شرم می کنم ! اما تو تهران راحت این جور چیزا پیدا میشه . اگه می تونید پیدا کنید و از جعبه مادربورد عکس بگیرم ! اگه زحمتی نباشه پستش کنید و من هزینه پست و تاکسی و ... و دستمزد (در حد توان) می پردازم!
خیلی لازم دارم .، کمک کنید ! حیاتی برام

دفترچه بصورت PDF رو میتونید از سایت گیگا دانلود کنید Only the registered members can see the link

CYBER
02-10-07, 06:48
اینجا را نگاه کن : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) اگه منظورت همین مین هستش می تونی همه مشخصاتش را بگیری.
WORYA_SH (Only the registered members can see the link) عزیز خیلی ممنون . بله این مدل مادربورد من هست ! و مطمئن شدم که ورژن Rev 2.1 هست ! دارم دفترچه رو دانلود می کنم ! مرسی .
مهراد عزیز اطلاعاتم در مودر تایمینگ بالا رفت به کمک شما و خیلی ممنونم . راستی می شه بگید RATE چی هست !؟
یعنی شرمنده که هی سوال می کنم ، اما اگه تاپیکی در موردش هست ممنون میشم !!
من با کسی که سیستم من رو UPG کنه صحبت کردم و نظرات شما به اون ها منتقل کردم ! اون ها نظرشون 180 درجه با شما فرق می کرد ، اما این رو به حساب بی تخصصی بزارید (واقعا راست می گم) . من نظر اون ها رو الان می گم و شما هم نظرتون رو بگید که تصمیم نهایی رو بگیرم (اولویت با شما است ) و برای خرید اقدام کنم !!
در مورد تامینگ بحثی نشد ، چون هرچی من گفتم متوجه نشدند
نظر اون ها این بود که Patriot از Gskill بهتره و Aprical از Patriot بهتره یعنی به صروت زیر است .
1-َAprical
2- Patriot
3- Gskill
لطفا بگید کدام بهتره ( اگه میشه با دلیل)
و دیگه می خواهم رم بخرم .
اگه میشه بگید OCZ چه طور است ؟؟
لطفا هر کدام که نظر شما رو جلب کرد در مورد قیمتش و اینکه آیا Remark / تقلبیش وجود داره ؟؟ اگه داره پس راه تشخیص اصل از تقلبی رو بگید
مرسی .

WORYA_SH
02-10-07, 11:19
دوست عزیز تفاوت رمها خیلی کم هستش و برای شما که استفاده معمولی می کنید به نظر من همه خوب هستند اما اگه اهل اور هستید 3 2 1 و سعی کنید رم cl4 بگیرد البته گفتم اگه اهل اور هستید وگرنه هیچ فر قی ندارند.

موفق باشی.

M A H R A D
02-10-07, 19:43
WORYA_SH (Only the registered members can see the link) عزیز خیلی ممنون . بله این مدل مادربورد من هست ! و مطمئن شدم که ورژن Rev 2.1 هست ! دارم دفترچه رو دانلود می کنم ! مرسی .
مهراد عزیز اطلاعاتم در مودر تایمینگ بالا رفت به کمک شما و خیلی ممنونم . راستی می شه بگید RATE چی هست !؟
یعنی شرمنده که هی سوال می کنم ، اما اگه تاپیکی در موردش هست ممنون میشم !!
من با کسی که سیستم من رو UPG کنه صحبت کردم و نظرات شما به اون ها منتقل کردم ! اون ها نظرشون 180 درجه با شما فرق می کرد ، اما این رو به حساب بی تخصصی بزارید (واقعا راست می گم) . من نظر اون ها رو الان می گم و شما هم نظرتون رو بگید که تصمیم نهایی رو بگیرم (اولویت با شما است ) و برای خرید اقدام کنم !!
در مورد تامینگ بحثی نشد ، چون هرچی من گفتم متوجه نشدند
نظر اون ها این بود که Patriot از Gskill بهتره و Aprical از Patriot بهتره یعنی به صروت زیر است .
1-َAprical
2- Patriot
3- Gskill
لطفا بگید کدام بهتره ( اگه میشه با دلیل)
و دیگه می خواهم رم بخرم .
اگه میشه بگید OCZ چه طور است ؟؟
لطفا هر کدام که نظر شما رو جلب کرد در مورد قیمتش و اینکه آیا Remark / تقلبیش وجود داره ؟؟ اگه داره پس راه تشخیص اصل از تقلبی رو بگید
مرسی .
من به ترتیب نظرم روی GSkill و پاتریوت هست ( فکر میکنم منظورتون از Aprical همون Apacer باشه درسته ؟)

Rate هم به معنی " نرخ " هست و بستگی داره کجا بکار بره مثلا Transfer Rate ( نرخ انتقال داده ) در یک رم باس 800 چیزی حدود 6400MB/s هست ( البته این مقدار تئوری و ماکسیموم هست )

OCZ هم نسبت به بقیه گرونتره و به نظرم در سری ولیو با وجود پاتریوت و GSkill جایی برای OCZ نیست

فکر نمیکنم GSkill & Patriot ریمارک داشته باشند ( پاتریوت رو با گارانتی و هولوگرام فرآیند بخرید )

پیشاپیش رم جدید مبارکه ! Only the registered members can see the link

سپاس

CYBER
03-10-07, 22:16
دوست عزیز تفاوت رمها خیلی کم هستش و برای شما که استفاده معمولی می کنید به نظر من همه خوب هستند اما اگه اهل اور هستید 3 2 1 و سعی کنید رم cl4 بگیرد البته گفتم اگه اهل اور هستید وگرنه هیچ فر قی ندارند.

موفق باشی.

WORYA_SH (Only the registered members can see the link) عزیز ، مرسی از کمکت ! راستش رو بخوای من اهل اور نیستم . چون اطلاعاتی در موردش ندارم . یعنی درش تخصص ندارم ! یک جوی احساس می کنم که اور کردن به سیستم صدمه می زنه . در واقع داریم بیشتر از حد توانش از کار می کشیم . در ضمن من کار های سنگینی با کامپیوتر انجام می دم ! از قبیل طراحی سایت ، گرافیک 3D و بازی و ....
روی سیستم من از سیستم های امنیتی سنگینی استفاده می کنم ! نظیر انتی ویروس و فایروال و انتی اسپای وار و ..

من به ترتیب نظرم روی GSkill و پاتریوت هست ( فکر میکنم منظورتون از Aprical همون Apacer باشه درسته ؟)

Rate هم به معنی " نرخ " هست و بستگی داره کجا بکار بره مثلا Transfer Rate ( نرخ انتقال داده ) در یک رم باس 800 چیزی حدود 6400MB/s هست ( البته این مقدار تئوری و ماکسیموم هست )

OCZ هم نسبت به بقیه گرونتره و به نظرم در سری ولیو با وجود پاتریوت و GSkill جایی برای OCZ نیست

فکر نمیکنم GSkill & Patriot ریمارک داشته باشند ( پاتریوت رو با گارانتی و هولوگرام فرآیند بخرید )

پیشاپیش رم جدید مبارکه ! Only the registered members can see the link

سلام به مهراد عزیز که منو توی انتخاب رم کمک کرده ! دمت گرم
بله منظوره من Apacer بود ، که در موردش تحقیق کردم و بدرد نمی خوره ! ( این رم رو کسی که قراره سیستم منو UPG کنه پیشنهاد کرد)
در مورد Rate هم ممنون ! من هم روی Patriot مطمئن شدم و دوست دارم این مارک رو بگیرم !
دوتا 512DDr2 با باس 800 و CL5 . با گارانتی و هولوگرام فرایند !
راستی این مارک رم ، Patriot رو می گم ماله کدوم کشور هست ؟ آمریکا ؟ آیا لیسانس اون رو به کشور های دیگه داده ؟
اگه میشه سایت Patriot رو به من بدید و یک عکس از این رم به من بدید . راستی تایمینگ CL4 بگیرم یا CL5 ???

M A H R A D
04-10-07, 13:29
سلام به مهراد عزیز که منو توی انتخاب رم کمک کرده ! دمت گرم
بله منظوره من Apacer بود ، که در موردش تحقیق کردم و بدرد نمی خوره ! ( این رم رو کسی که قراره سیستم منو UPG کنه پیشنهاد کرد)
در مورد Rate هم ممنون ! من هم روی Patriot مطمئن شدم و دوست دارم این مارک رو بگیرم !
دوتا 512DDr2 با باس 800 و CL5 . با گارانتی و هولوگرام فرایند !
راستی این مارک رم ، Patriot رو می گم ماله کدوم کشور هست ؟ آمریکا ؟ آیا لیسانس اون رو به کشور های دیگه داده ؟
اگه میشه سایت Patriot رو به من بدید و یک عکس از این رم به من بدید . راستی تایمینگ CL4 بگیرم یا CL5 ???

سلام.

سایت پاتریوت Only the registered members can see the link هست. پاتریوت یک کمپانی امریکایی هست و دفتر فروشش هم توی امریکاست

CL4 هم گرون تر هست و از بودجه شما میزنه بالاتر ... برای مصارف عادی و معمول CL5 هم جوابگو هست

این هم عکس این رم که خواسته بودید ::wink:

CYBER
04-10-07, 18:11
مهراد جان بابت عکس و سایت ممنون ! من هم CL4 و انتخاب می کنم ! بابت همه چیز ممنون !
WORYA_SH (Only the registered members can see the link) عزیز شما هم خیلی من رو کمک کردی ! مرسی !!!!!
از این روزا رم می رسه دستم !

M A H R A D
05-10-07, 13:23
مهراد جان بابت عکس و سایت ممنون ! من هم CL4 و انتخاب می کنم ! بابت همه چیز ممنون !
WORYA_SH (Only the registered members can see the link) عزیز شما هم خیلی من رو کمک کردی ! مرسی !!!!!
از این روزا رم می رسه دستم !
البته فکر میکنم CL4 عکسش فرق میکنه

CYBER
06-10-07, 21:37
شرمنده مهراد جان . حواسم نبود ! نزدیک سحر بود مینوشتم ! Cl5 می گیرم !

CYBER
10-10-07, 07:16
دوستان یک سوال : شنیدم رم ارزان شده . رم کینگ که 60 تومان می داند شده 45 تومان . احتمال بسیار قوی تقلبی هست !
اگه میشه در مورد رم من یعنی Patriot 512 DDr2 , bus 800 , CL5 تحقیق کنید ! یعنی تقلبی داره ؟
لطفا چندتا عکس از دو طرف رم اگه لطف کنید به من حقیر بدید . اگه لطف کنید و عکسش کیفیت داشته باشه و بشه چیپ ها و .. رو دقیق برای تشخصی اصلی و .. دید . مرسی از زحمات شما !!
ایشالا تو پخش PHP NUKE جبران کنم!

M A H R A D
10-10-07, 22:58
شما این رم پاتریوت رو با گارانتی فرآیند بگیر مطمئن باش که اصله

CYBER
16-10-07, 21:22
مرسی مهراد جان ! با این حرفت من رو قانع و مطمئن کردی که تقلبی نداره ! سفارش دادم ، تا چند روز دیگه می رسه به دستم !
از همه دوستانی که من رو تحمل کردند و کمک کردند ممنونم . ایشالا جبران کنم !
Special Thank's to :
MAHRAD
WORYA_SH (Only the registered members can see the link)

Mahdi8063
17-10-07, 08:22
cyber jan man behet Geil ro pishnahad mikonam ke yek 512 ba bus 800 mishe 34ya 35 age toonesti do ta begir bendaz halesho bebar

M A H R A D
17-10-07, 16:14
cyber jan man behet Geil ro pishnahad mikonam ke yek 512 ba bus 800 mishe 34ya 35 age toonesti do ta begir bendaz halesho bebar
پاتریوت به مراتب از Geil بهتره دوست عزیز

CYBER
17-10-07, 20:34
با مهراد موافق هستم ! Geil دیگه قدیمی شد ! ! !

`123
10-02-08, 20:34
سلام:
من میخوام رم بخرم اما حقیقتش از سخت افزار چیزی حالیم نیست قصد دارم 2 تا رم هرکدام 1 گیگابایت باشه مشخصات pc منم به این قرار :
mb:ga-8TR533
ga-p4 titan
grafic :radeon 9250 agp
cpu:1.80GHz
1.82GHz
pentium :4
راستی حقیقتش نمیهمم وقتی که شما میگید ddr2 یا ddr3 یعنی چی رم فعلیمم 256 ولی مدلشو نمیدونم باید از کجا بفهمم؟(اگه بهمم بگید چطوری میتونم بفهمم ممنون میشم) ممنونتون میشم که اگر منو راهنمایی بکنید که من اصلا" میتونم دو تا رم دو گیگ بخرم یانه یعنی کامپیوترم میکشه؟ در ضمن من 90000 تومان بدجه من.
منتظر پاسخ شما دوستان هستم.:1. (21)::1. (21)::1. (21):

Actros
11-02-08, 22:24
سلام:
من میخوام رم بخرم اما حقیقتش از سخت افزار چیزی حالیم نیست قصد دارم 2 تا رم هرکدام 1 گیگابایت باشه مشخصات pc منم به این قرار :
mb:ga-8TR533
ga-p4 titan
grafic :radeon 9250 agp
cpu:1.80GHz
1.82GHz
pentium :4
راستی حقیقتش نمیهمم وقتی که شما میگید ddr2 یا ddr3 یعنی چی رم فعلیمم 256 ولی مدلشو نمیدونم باید از کجا بفهمم؟(اگه بهمم بگید چطوری میتونم بفهمم ممنون میشم) ممنونتون میشم که اگر منو راهنمایی بکنید که من اصلا" میتونم دو تا رم دو گیگ بخرم یانه یعنی کامپیوترم میکشه؟ در ضمن من 90000 تومان بدجه من.
منتظر پاسخ شما دوستان هستم.:1. (21)::1. (21)::1. (21):
شما فقط میتونید از رمهای DDR استفاده کنید . که نکنید بهتره
بهتره به فکر ارتقا کلی باشی

PCminister
12-02-08, 01:09
با actros موافقم سعی کنید سیستمو ارتقا بدید و حتما مادربرد را ddr2 بگیرید.

با تشکر.

`123
17-02-08, 22:40
ممنون از کمکتون