PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست نظر در مورد حريد رم

Master
26-09-07, 11:12
سلام .روز همگي بخير ...من ميخواستم اين سيستم عهد عتيقمو كمي آپگريد كنم براي سالهاي بد ..چون خيلي بهش علاقه دارم ميخوام يادگاري نگهش دارم ... فلذا تصميم گرفتم كه يه رم يه گيگ براش بخرم ...رم فعلي ما 256 جل دي دي آر هست .. بدهي هست كه ديگه پيدا نميشه .. قيمتشم شده عامل سكته ما .. پس رفتم دنبال رم كينگستون ..1 گيگ ...اصل و يك يبهم قيت داد 45 تومن ... :O. كلي تعجب كردم و آماده خريد ... من بودجه براياين سيستم همين قدر ميدم ..(چون سال بعد بايد يه سيستم ديگه بخرم پس پول مفت نمي خوام بدم ) با اين تفاصير ديدم نكنه اين Remark باشه .. اگه باشه چقدر با اصلش فرق ميكنه ؟‌مشكليايا ايجاد ميكنه ؟ از نظر پردازشي چي ؟‌من اگه 512 اصل رو بگيرم بهتره يا 1 گيگ Remark رو ؟ خوشحال ميشم زود بهم جواب بديد .. .ممنون يا علي در ضمن مين ما هم Asus P4p800x هست و رم هم DDR400

M A H R A D
26-09-07, 15:12
چیپ این کینگستون 1 گیگ چیه ؟

Master
26-09-07, 17:49
نمیدونمچ ون هنوز نخریدمش ... چجوری باید بفهمم چیپش چیه ؟

M A H R A D
27-09-07, 15:43
روی چیپ ها میزنه دیگه !

مثلا هاینکس یا کینگستون یا ...

Master
27-09-07, 19:35
مهراد جان عرضکردم که من کینگستون میخوام بگیرم .. یک گیگ .. حالا بعد این مدت هم یکی پیدا شده که میگه رم کینگستون یک گیگ داره با گارانتی St اصله ..و داره میده 40 تومن ... من بگیرم یا نه ؟ چجوری بفهمم راست یمیگه ... و گارانتیش St هست یا نیست .. یا اصلا اصل هست یا نه
خواهس میکنم زودتر جواب دبه تا فردا باید حرف آخرموبزنم .. خیلی هم به رم نیاز دارم ..

CYBER
29-09-07, 05:44
به نظر من شما اگه دوتا 512 DDR2 بگیری بهتره ! نه ؟ از روی قیمت زیاد نمیشه فهمید که Remark هست !
اگه اساتید بگند که راه های تشخیص رم های کینگ اصل با تقلبی یا Remark چی هست خیلی ممنون میشم

M A H R A D
29-09-07, 20:13
مهراد جان عرضکردم که من کینگستون میخوام بگیرم .. یک گیگ .. حالا بعد این مدت هم یکی پیدا شده که میگه رم کینگستون یک گیگ داره با گارانتی St اصله ..و داره میده 40 تومن ... من بگیرم یا نه ؟ چجوری بفهمم راست یمیگه ... و گارانتیش St هست یا نیست .. یا اصلا اصل هست یا نه
خواهس میکنم زودتر جواب دبه تا فردا باید حرف آخرموبزنم .. خیلی هم به رم نیاز دارم ..
40 تومن خوب میده

وقتی میگی گارانتی داره فکر کنم خریدنش ارزش داشته باشه