PDA

مشاهده نسخه کامل : ورود Athlon 64 X2 5000+ از سري K8

Shahryar
25-09-07, 15:17
سلام بچه ها ديروز AMD يك عكس توي سايتش قرار داده بود كه خلاصه يك محصول خيلي قوي فردا عرضه ميشه و تقريبا توي همين چند ساعته عرضه شد كه ما هم مطلب را به زبان فارسي در شهر سخت افزار قرار داديم بخونيد :

شركت AMD روز گذشته با قرار دادن تصويري با يك مار بزرگ و با سر تيتر Do You Dare ? و توضيحات آن قصد پردازنده جديدي را در 25 سپتامبر ، يعني امروز دارد . با توجه به عكس نشان داده شده و نوشته هاي در آن اين پردازنده يك پردازنده غير منتظره و قدرتمند هست كه قرار است توجه همگان را جلب كند .

Only the registered members can see the link

بالاخره امروز اين پردازنده معرفي شد و آن AMD Athlon 64 X2 5000+ مي باشد !!! يعني درست يك پردازنده ديگه از سري معماري K8 ! اين پردازنده كه همانند A64 X2 6400+ در جعبه سياه عرضه مي شود و پسوند Black Edition دارد .

ادامش :‌

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

:give_rose:

M A H R A D
25-09-07, 15:47
آره ... اتفاقا من مونده بودم چی میخواد رو کنه که این جور با آب و تاب گفته ؟!

Gabana
08-10-07, 21:39
اما دلايلي كه AMD ديروز قبل از عرضه آن اين تصوير را به نمايش كشيد اين است كه Athlon 64 X2 5000+ با استفاده از تكنولوژي ساخت 65 نانومتري كار مي كند داراي سرعت 2.6 گيگاهرتز و 1 مگابايت L2 كش مي باشد و توان مصرفي آن برابر 65 وات است .

اين پردازنده قطعا يكي از بهترين پردازنده ها براي اوركلاكينگ است چراكه علاوه بر تكنولوژي 65 نانومتري ساخت ، از يك Heat-Sink قدرتمند همانند A64 X2 6000+ بهره مي برد كه با مصرف پايين و سيستم خنك كننده خوب قبليت اوركلاكينگ بالايي خواهد داشت .

يه سوال ؟
AMD براي چي لقب Black Edition به اين پردازنده داده ؟
يعني فقط همون دلايلي كه در بالا ذكر كرديد بوده ؟

يا شايدم خواسته تنوعي بده ! جعبه خوشگل و اين حرفا .. ! :1. (38):

Shahryar
08-10-07, 21:49
يه سوال ؟

سلام خوبي علي جان ؟‌

نه خبر هاي شهر سخت افزار دليلش كه توي فروم هم مطرح ميشه اينه كه اكثرا خبر هايي ميگذاريم با فاصله چند ساعته از انتشار جهاني هست كه خيلي از سايت هاي سخت افزاري خارجي هم نگذاشتند و 100 % كامل نيست ...

Only the registered members can see the link

اينجا را بببين علي جان كاملا متوجه ميشي ...

مانند FX ها اين پردازنده داراي multiplier متغير هست و قابل تغييره و به عبارتي Unlock هست پردازنده .

اين مهم ترين قضيه كار هست ولي در كل پردازنده هاي قوي تري هستند كه در بالا چند تاشو گفتم .

قربانت
شهريار:love:

Gabana
09-10-07, 11:01
اينجا را بببين علي جان كاملا متوجه ميشي ...
آره متوجه شدم !!:na:

اين پردازنده داراي multiplier متغير هست و قابل تغييره و به عبارتي Unlock هست پردازنده .

آها ! دقيقا لپ كلام اين بود كه در خبر اصلي داخل سايت ذكر نشده بود. ( و در تمام سايت هاي معتبر سخت افزاري دقيقا اين نكته مورد توجه قرار گرفته بود و از همان ابتدا هم ذكر شده بود )
سايت شهر سخت افزار هم بايد با دريافت اخبار جديد بلافاصله خبر هاي خودش را Update كنه تا چنين مشكلاتي پيدا نشه ..

موفق باشي..

M A H R A D
09-10-07, 17:30
يه سوال ؟

سلام.

یکی از دلایلش رو قبلا هم گفتم ... بلک ادیشن گذاشته چون رنگ سیاه در اکثر فرهنگها به معنای اتمام هر چیزی است

سپاس

Shahryar
09-10-07, 17:41
آره متوجه شدم !!:na:

آها ! دقيقا لپ كلام اين بود كه در خبر اصلي داخل سايت ذكر نشده بود. ( و در تمام سايت هاي معتبر سخت افزاري دقيقا اين نكته مورد توجه قرار گرفته بود و از همان ابتدا هم ذكر شده بود )
سايت شهر سخت افزار هم بايد با دريافت اخبار جديد بلافاصله خبر هاي خودش را Update كنه تا چنين مشكلاتي پيدا نشه ..

موفق باشي..

به لطف خدا قدم به قدم داريم پيش ميريم :1. (23): و مطمئن باشيد حتما انتقادتون را سعي مي كنيم رعايت كنيم ...

ممنون
شهريار:love: