PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید تلویزیون هایسنس

Hosein.TVV
28-01-24, 02:18
سلام خدمت اساتید محترم، بنده قصد خرید تلویزیون پنجاه اینچ فورکی led هایسنس دارم. ولی تشخیص فیک یا اصل بودنش بلد نیستم. مدل های مد نظرم پایین می نویسم

Hisense 50A62KS

Hisense 50A61K

Hisense 50A61G

تو خود سایت هایسنس دقیق این مدل ها رو نمیاره خواستم بدونم اینها فیک هستن یا نه کسی میتونه کمکم کنه و بعد نحوه تشخیص اصل از روی جعبه امکان داره چجوریه؟ بیشتر مدل هایی ک تو ایران و مخصوصا تو گناوه و بانه و ... می بینم تو سایت خود هایسنس نیستن. یه راهنمایی بکنین لطفا

Speed Racer
29-01-24, 09:12
سلام خدمت اساتید محترم، بنده قصد خرید تلویزیون پنجاه اینچ فورکی led هایسنس دارم. ولی تشخیص فیک یا اصل بودنش بلد نیستم. مدل های مد نظرم پایین می نویسم

Hisense 50A62KS

Hisense 50A61K

Hisense 50A61G

تو خود سایت هایسنس دقیق این مدل ها رو نمیاره خواستم بدونم اینها فیک هستن یا نه کسی میتونه کمکم کنه و بعد نحوه تشخیص اصل از روی جعبه امکان داره چجوریه؟ بیشتر مدل هایی ک تو ایران و مخصوصا تو گناوه و بانه و ... می بینم تو سایت خود هایسنس نیستن. یه راهنمایی بکنین لطفا

سلام

به هیچ عنوان خرید تلویزیون از این برند رو توصیه نمی کنم و کلا هر تلویزیونی که برند چینی باشه رو اصلا نخر. فقط ال جی و اگه نشد سامسونگ اونم اصل و حتما هم پنلش 120 هرتز باشه و اگه دیدی 60 هرتزه حتی از ال جی و سامسونگ هم نخر. سال 2024 تلویزیون 60 هرتز نباید بخری و مینیمم باید 120 هرتز باشه و دلایل کاملا فنی پشتشه که اگه خواستی خودت باید بری تحقیق کنی

کلا جنس چینی بنجله و چینیا کالاهای بنجلشون رو عرضه می کنن البته استثنا هم داریم. مگه اینکه مثلا برند ال جی یا سامسونگ باشه و کارخونش توی چین باشه به علت دستمزد پایین کارگر ولی از نظر کیفیتی تحت نظارت شرکت های کره جنوبی یا برندهای معتبر جهانی باشه