PDA

مشاهده نسخه کامل : نوسان برق موقع روشن شدن پرینتر MFP135w

mtostar
17-08-23, 23:08
سلام دوستان من یه پرینتر hp laser mfp 135w گرفتم پرینتر از لحاظ کارایی هیچ مشکلی نداره ولی با یه مشکلی رو به رو هستم

زمانی که پرینتر رو به برق وصل میکنم گاهی اوقات در حالت خاموش یا استندبای، لامپ اتاق شرو میکنه به سو سو زدن یا همون نوسان داشتن زمانی که کابل برق پرینتر رو از برق جدا میکنم مشکل برطرف میشه ، زمانی پرینتر شرو به کپی ، اسکن ، پرینت میکنه نوسان برق کاملا رو اعصابه و مشخصه

من پرینتر رو به یه محافظ خوب وصل کردم بازم هم زمان وصل شدن به برق و یا انجام عملیات لامپ ها اتاق شرو میکنن به نوسان زدن

داخل جعبه پرینتر سه تا کابل بود کابل ها رو تست کردم ولی هیچ فرقی نکرد

کنتور خونه هم 25 آمپر هستش و فک نکنم مشکل از تامین برق یا استفاده از برق باشه

دوستان این حالت عادیه آیا من تا حالا پرینتر نداشتم تجربه ندارم تو این ضمینه ممنون میشم راهنماییم کنید ؟

rbm
19-08-23, 08:23
سلام
اگر نو خریدین بفرستید گارانتی وگرنه خودتون ببرید تعمیرگاه - خازن های برد تغذیه اشکال پیدا کرده

mtostar
20-08-23, 19:19
سلام
اگر نو خریدین بفرستید گارانتی وگرنه خودتون ببرید تعمیرگاه - خازن های برد تغذیه اشکال پیدا کرده

سلام دوست عزیز ببخشید که دیر جواب میدم

بله پرینتر مشکل داره ، با شرکت گارانتی کننده صحبت کردم و گفتند که نباید استفاده کنم

AMD>INTEL
21-08-23, 15:12
سلام دوستان من یه پرینتر hp laser mfp 135w گرفتم پرینتر از لحاظ کارایی هیچ مشکلی نداره ولی با یه مشکلی رو به رو هستم

زمانی که پرینتر رو به برق وصل میکنم گاهی اوقات در حالت خاموش یا استندبای، لامپ اتاق شرو میکنه به سو سو زدن یا همون نوسان داشتن زمانی که کابل برق پرینتر رو از برق جدا میکنم مشکل برطرف میشه ، زمانی پرینتر شرو به کپی ، اسکن ، پرینت میکنه نوسان برق کاملا رو اعصابه و مشخصه

من پرینتر رو به یه محافظ خوب وصل کردم بازم هم زمان وصل شدن به برق و یا انجام عملیات لامپ ها اتاق شرو میکنن به نوسان زدن

داخل جعبه پرینتر سه تا کابل بود کابل ها رو تست کردم ولی هیچ فرقی نکرد

کنتور خونه هم 25 آمپر هستش و فک نکنم مشکل از تامین برق یا استفاده از برق باشه

دوستان این حالت عادیه آیا من تا حالا پرینتر نداشتم تجربه ندارم تو این ضمینه ممنون میشم راهنماییم کنید ؟

سلام
عادی نیست و قسمت تغذیه پرینتر مشکل داره و احتمالا به خاطر یکسوساز در قسمت اولیه منبع تغذیه یا لحیم کاری ناقص پل دیود است .