PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار Folder Marker Pro

H.VIKE
24-06-23, 21:26
سلام دوستان
من وقتی برنامه Folder Marker Pro
نسخه قدیم یا جدید نصب میکنم کامپیوتر کرش میشه . یا وقتی میخوام با کلیک چپ ایکون تغییر بدم کرش میشه .
هر موقع برنامه اجرا بشه حتما کرش میشه . باید ریستارت کنم
تصویر کرش :
Only the registered members can see the link
چیکار کنم ؟
برنامه مشایه ای نیست ممنون میشم معرفی کنید .

SajjadKhati
24-06-23, 22:09
سلام
خطای 0x000000F4 برای مشکل هارد ممکنه باشه :

[Solved] 0x000000f4 Blue Screen Error Windows 10/8/7 | Stellar (stellarinfo.com) (Only the registered members can see the link:~:text=A%20faulty%20or%20corrupt%20hard,differen t%20(working)%20Windows%20PC.)

و

Methods to Fix Stop 0x000000f4 Blue Screen Error [2022]⠀ | DiskInternals (Only the registered members can see the link)

اگه کامپیوتر هست ، کابل sata را چک کنین . همچنین با نرم افزارهای بررسی بدسکتور ، برای بدسکتور بررسی کنید .

همچنین اگه مشکل از اینها نبود ، تنظیمات بایوس را ریست کنید .
همچنین باز هم ویندوز و مخصوصا درایورها را به آخرین نسخه ، به روزرسانی کنید و اگه نرم افزاری نصب کردین که باعث این مشکل در چند مدت اخیر شده ، اون نرم افزار را حذف کنید .

Folder Marker Pro هم بعید به نظر میرسه نرم افزاری باشه که در سطح درایور باشه (درایوری از خودش مثل آنتی ویروس ها داشته باشه) یا اینکه حتی بخواد از درایورها استفاده کنه . اما به هر حال اگه درست نشد ، این برنامه را هم حذف کنید .
ولی احتمال زیاد ، بخاطر هارد باشه .

Speed Racer
26-06-23, 00:34
سلام دوستان
نسخه قدیم یا جدید نصب میکنم کامپیوتر کرش میشه . یا وقتی میخوام با کلیک چپ ایکون تغییر بدم کرش میشه .
تصویر کرش :
چیکار کنم ؟
از نسخه رایگانش استفاده کن

- - - Updated - - -

سلام دوستان
تصویر کرش :
چیکار کنم ؟
از نسخه رایگانش استفاده کن