PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید لپ‌تاپ

farzad50
11-04-23, 02:51
با عرض سلام و احترام.
بنده با بودجه ۳۵ الی ۴۰ میل برای کارهای فتوشاپ سبک و برنامه نویسی نیاز به لپ‌تاپ دارم.

چند مورد را در دیجیکالا با قرار دادن مشخصات روی رم ۱۶ ، گرافیک ۴ و حافظه ssd پیدا کردم که در پایین لینکشو میذارم.

لطفا راهنمایی بفرمایید که کدوم مورد بهتر است و یا اگر پیشنهادی دارید لطفا بفرمایید. با توجه به اینکه هر چه سریعتر قرار است لپ‌تاپ رو تهیه کنم پس هر موردی که دوستان بفرمایند بنده تهیه خواهم کرد. متشکرم

لیست کل موارد بین رنج قیمتی ۳۵ الی ۴۰ تومن از ارزانترین تا گرانترین: (مشخصات روی رم۱۶ ، گرافیک۴ و حافظه ssd تنظیم شده )

Only the registered members can see the link

SajjadKhati
11-04-23, 08:59
سلام
اگه فتوشاپ سبک هه ، .گرافیک ضعیف تر و یا حتی بدون گرافیک مجزا تهیه کنید .
البته بسته به نوع و سطح برنامه نویسی تون هم داره.

Speed Racer
11-04-23, 13:46
با عرض سلام و احترام.
بنده با بودجه ۳۵ الی ۴۰ میل برای کارهای فتوشاپ سبک و برنامه نویسی نیاز به لپ‌تاپ دارم.

چند مورد را در دیجیکالا با قرار دادن مشخصات روی رم ۱۶ ، گرافیک ۴ و حافظه ssd پیدا کردم که در پایین لینکشو میذارم.

لطفا راهنمایی بفرمایید که کدوم مورد بهتر است و یا اگر پیشنهادی دارید لطفا بفرمایید. با توجه به اینکه هر چه سریعتر قرار است لپ‌تاپ رو تهیه کنم پس هر موردی که دوستان بفرمایند بنده تهیه خواهم کرد. متشکرم

لیست کل موارد بین رنج قیمتی ۳۵ الی ۴۰ تومن از ارزانترین تا گرانترین: (مشخصات روی رم۱۶ ، گرافیک۴ و حافظه ssd تنظیم شده )

Only the registered members can see the link

سلام

یکی از اون مدل های اچ پی رو بخر

farzad50
12-04-23, 16:56
​سلام این مدل رو با توجه به رنک سی پی یوش انتخاب کردم. بیزحمت ببینید چطوره:
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سلام

یکی از اون مدل های اچ پی رو بخر

hamed_eminem
12-04-23, 20:40
من خودم خیلی ساله کدنویسی میکنم
اگر واقعا از روی اجبار نیاز به لپ تاپ داری خرید کن
وگرنه لپتاپ اصلا بدرد نمیخوره. پی سی خیلی باارزش تره

farzad50
13-04-23, 02:35
ممنونم. بله لپ تاپ نیازه

من خودم خیلی ساله کدنویسی میکنم
اگر واقعا از روی اجبار نیاز به لپ تاپ داری خرید کن