PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل فن All in One

Tobakosellers
08-04-23, 17:58
با سلام خدمت عزیزان
فن All in one من که از برند MSI هست از بین رفته و من وقتی از فروشگاههای اطراف خودم پرس و جو کردم جواب قانع کننده ای نداشتن و یا خود فن رو موجود نداشتن
میخواستم اگه میشه راهنماییم کنین اگه جایی رو سراغ دارین و یا اگه روش و فن جایگزینی سراغ دارین لطف کنید به من معرفی بفرمایید
پیشاپیش سپاسگذارم

XFXForce
09-04-23, 19:54
با سلام خدمت عزیزان
فن All in one من که از برند MSI هست از بین رفته و من وقتی از فروشگاههای اطراف خودم پرس و جو کردم جواب قانع کننده ای نداشتن و یا خود فن رو موجود نداشتن
میخواستم اگه میشه راهنماییم کنین اگه جایی رو سراغ دارین و یا اگه روش و فن جایگزینی سراغ دارین لطف کنید به من معرفی بفرمایید
پیشاپیش سپاسگذارم

سلام
درسته متاسفانه فنش بصورت جدا موجود نیست اما میتونید یکی از آونگ بپرسید ببینید بخش گارانتی فنش رو داره یا نه
اما در هر صورت میتونید از ده ها مدل فن مناسب دیگه به جاش استفاده کنید (هرچند اگر دو یا سه فنه باشه خب یه مقدار تغییر ظاهر پیدا میکنه و اگر نورپردازی دارن اون هم همینطور
اول مدل دقیق کولرتون رو بگید و از آونگ هم سوال بپرسید،
بعدش ببینیم چه راهی بهتره

Tobakosellers
10-04-23, 21:55
ممنون از راهنماییتون
مدل MSI AE203G هستش
بله اگه جایگزین هم پیدا بشه بعضی تغییرات مهم نیست مهم اینه راه بیافته
ممنونم ازینکه وقت میذارید

XFXForce
10-04-23, 22:59
ممنون از راهنماییتون
مدل MSI AE203G هستش
بله اگه جایگزین هم پیدا بشه بعضی تغییرات مهم نیست مهم اینه راه بیافته
ممنونم ازینکه وقت میذارید

اوه منظورتون از all in one خود کامپیوتر بود، من ذهنم اولش رفت سراغ کولر all in one msi که یک فنش خراب شده (چون اون ها هم فن هاش تکی فروخته نمیشه)
برای همین اصلا نوشتم نورپردازی اینا رو یا اینکه مدل های دیگه هم هست.

برای این aio شما فنی که میخوره باید مال خودش باشه چون جای پایه هاش فرق میکنه، فن لپ تاپی میخوره، اما با یه سرچ ساده حتی میتونید ببینید که موجود هست توی اینترنت برای خرید
قیمتش هم حدود 700 تا 800 زدن

Tobakosellers
12-04-23, 13:59
شما درست میفرمایید
ولی اون سایت هایی که گذاشتن زنگ هم میزنم پاسخ درستی ارائه نمیدن
دیروز نهایتن زنگ زدم ماتریس اونا گفتن موجود داریم البته با جا باید ببرم قطعه نمیفروشن
خیلی ممنونم از وقتتون