PDA

مشاهده نسخه کامل : هارد اینترنال وسترن آبی - مدل‌های EZRZ و EZAZ

A.Basir
05-04-23, 10:53
سلام دوستان
من یه هارد سفارش داده بودم که تو سایت مدل WD40EZRZ نوشته بود. الان که اومده دیدم مدل WD40EZAZ فرستادن
انگار سرعت نوشتن تصادفی‌اش خیلی کمتره؟
به نظرتون پس بفرستمش یا استفاده کنم؟ تفاوتشون در چه حده؟

کاربری رو گیم و فیلم و دانلود اون‌ها در نظر بگیرین

aramrahgozar
06-04-23, 19:42
سلام دوستان
من یه هارد سفارش داده بودم که تو سایت مدل WD40EZRZ نوشته بود. الان که اومده دیدم مدل WD40EZAZ فرستادن

فقط مساله سرعت نیست. هاردهای ابی که با AZ تومو میشن جهت آرشیو هستند (و نه برای رایت فراوان) اما هاردهای RZ برای رایت فراوان هست درست مثل استفاده در سیستم عامل یا روی هارد کامپیوتر که همه نوع اطلاعاتی روش نوشته و پاک میشه مکررا. با توجه به گفته من خودتون میتونید تصمیم بگیرید پس بدید یا نه اما اگر من بودم پس میدادم.

XFXForce
09-04-23, 20:04
سلام دوستان

مدل EZRZ قدیمی تر هست و قیمت بالاتری داره و دیگه به سختی پیدا میشه کش کمتری هم داره 64 مگ اما CMR هست
اما مدل جدیدEZAZ که تو بازار زیاده و قیمتش مناسبه کش بیشتری داره 256 مگ اما SMR هست.
در کل اگر مدل CMR نو (با گارانتی اصلی) پیدا کنید همون قیمت خب ارزش بیشتری داره اما از اونجایی که فروشنده ها این چیزا رو نمیدونن و این که حتی موجودیشون از کدومه سخت بتونید پیدا کنید.
کسی هم خیلی بخواد حساس باشه اصلا سراغ سری بلو نمیره وقتی سری بلک و گلد و الترا استار هست

- - - Updated - - -

سلام دوستان

مدل EZRZ قدیمی تر هست و قیمت بالاتری داره و دیگه به سختی پیدا میشه کش کمتری هم داره 64 مگ اما CMR هست
اما مدل جدیدEZAZ که تو بازار زیاده و قیمتش مناسبه کش بیشتری داره 256 مگ اما SMR هست.
در کل اگر مدل CMR نو (با گارانتی اصلی) پیدا کنید همون قیمت خب ارزش بیشتری داره اما از اونجایی که فروشنده ها این چیزا رو نمیدونن و این که حتی موجودیشون از کدومه سخت بتونید پیدا کنید.
کسی هم خیلی بخواد حساس باشه اصلا سراغ سری بلو نمیره وقتی سری بلک و گلد و الترا استار هست