PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید هارد Sata / SSD/Nvme

saja123
05-04-23, 04:42
سلام خدمت دوستان.
رو سیستم خودم دوتا هارد Nvme یدونه هارد SSD و دو تا HDD دارم یکی از HDD ها که سیگیت هست مدتی قبل دیدم برخی از فایل ها داخلس موقع اجرا ناقص اجرا میشه و.. شک کردم که نکنه بد سکتور گرفته چک کردم دیدم بله بد سکتور داره با نرم افزار HDD Regenerator بدسکتور رو مرتفع کردم و میخوام این هارد رو جایگزین یک هارد دیگه کنم از برند وسترن.
راهنمایی میخواستم ازتون با جستجویی که کردم هار های طلایی وسترن بهترین نوع هستن برای ماندگاری بالا و بین HDD های وسترن هارد ها طلایی سرعیترین هستن.
حالا من میخواستم بدونم به جایی یه هاردHDD باظرفیت 2 یا 4 ترابایت یه هارد SSD آبی یا قرمز وسترن بگیرم سرعتش که دوبرابر هارد HDD طلایی هست آیا ماندگاری و پایداری فایل های ذخیره شده درش هم مثل HDD طلایی وسترن هست یا رو ماندری فایل در SSD قرمز و آبی نمیشه با هارد طلایی برابر کنه؟
هارد برای ذخیره سازی فایل های دانلود شده (ویدئو،ذخیره فایل های ایمیج بازی،اکسترکت فایل های فشرده دانلودی،نگهداری آرشیو فیلم و این موارد میخوام استفاده کنم)
ممنون از راهنمایی دوستان.

DM.JAGUAR
05-04-23, 21:49
سلام خدمت دوستان.
رو سیستم خودم دوتا هارد Nvme یدونه هارد SSD و دو تا HDD دارم یکی از HDD ها که سیگیت هست مدتی قبل دیدم برخی از فایل ها داخلس موقع اجرا ناقص اجرا میشه و.. شک کردم که نکنه بد سکتور گرفته چک کردم دیدم بله بد سکتور داره با نرم افزار HDD Regenerator بدسکتور رو مرتفع کردم و میخوام این هارد رو جایگزین یک هارد دیگه کنم از برند وسترن.
راهنمایی میخواستم ازتون با جستجویی که کردم هار های طلایی وسترن بهترین نوع هستن برای ماندگاری بالا و بین HDD های وسترن هارد ها طلایی سرعیترین هستن.
حالا من میخواستم بدونم به جایی یه هاردHDD باظرفیت 2 یا 4 ترابایت یه هارد SSD آبی یا قرمز وسترن بگیرم سرعتش که دوبرابر هارد HDD طلایی هست آیا ماندگاری و پایداری فایل های ذخیره شده درش هم مثل HDD طلایی وسترن هست یا رو ماندری فایل در SSD قرمز و آبی نمیشه با هارد طلایی برابر کنه؟
هارد برای ذخیره سازی فایل های دانلود شده (ویدئو،ذخیره فایل های ایمیج بازی،اکسترکت فایل های فشرده دانلودی،نگهداری آرشیو فیلم و این موارد میخوام استفاده کنم)
ممنون از راهنمایی دوستان.

سلام. کلمه هارد ssd اشتباه هست و این دوتا جدا از همدیگه هستن. بگید ssd یا درایو حالت جامد. وسترن ssd قرمز نداره، قرمز برای هارد های مخصوص دیتاسنتر ها و سرور ها هستش که سرعت، طول عمر خوب و استاندارد های حفاظتی بالایی داره. سری طلایی وسترن مخصوص سرور های بزرگ و حساسی هست که اطلاعات مهم و زیادی رو باید منتقل و ردازش کنند و حفظ اون ها اهمیت بسیار بالایی داره برای همین هم بهترین تکنولوزی و استاندارد های روز دنیا رو همراه خودش داره. این موارد باعث میشه که قیمتشون به طور چشم گیری بالاتر از بقیه هارد های شرکت وسترن باشه. اگر که اطلاعات مهمی دارید و نیاز هست که در اکثر مواقع فراخوانی بشن هارد طلایی گزینه بسیار عالی و مناسبی برای شما هستش. ولی اگر بودجه محدود هست و نیاز به محصولی باکیفیت و قفیمت مناسب دارید میتونید سراغ هارد های قرمز وسترن برید.