PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید پرینتر دو رو برای محیط اداری

fa_shinobi
27-02-23, 12:10
سلام. وقت بخیر.
ما برای استفاده اداری میخوایم یک سری پرینتر بگیریم که قابلیت چاپ پشت و رو داشته باشه. میزان استفاده قطعا نسبت به استفاده خانگی خیلی بیشتره. شرایط به این صورته:

چیزی میخوایم که مقاوم باشه و خیلی ظریف نباشه.
حتما HP باشه.
ترجیحا نتورک باشه ولی اگر نبود هم مشکلی نیست.
کارتریجش حتما قابل شارژ باشه و هزینه خرید کارتریج جدید هم نجومی نباشه.

مدل‌های M402 رو الان داریم که متوسط هستن و دیگه به خوبی 2055های قدیمی نیستن. قیمت بالایی هم دارن. مدل d الان 28 میلیون شده و dn شده 42 میلیون!!
دو تا M404 هم داریم که قبلا خریداری شده و اون زمان کارتریجش قابل شارژ نبود. الان البته قابل شارژ هست ولی کلا نمیدونم این مدل چه کیفیتی داره.

شما پیشنهادی دارید؟

Speed Racer
02-03-23, 05:31
سلام. وقت بخیر.
ما برای استفاده اداری میخوایم یک سری پرینتر بگیریم که قابلیت چاپ پشت و رو داشته باشه. میزان استفاده قطعا نسبت به استفاده خانگی خیلی بیشتره. شرایط به این صورته:

چیزی میخوایم که مقاوم باشه و خیلی ظریف نباشه.
حتما HP باشه.
ترجیحا نتورک باشه ولی اگر نبود هم مشکلی نیست.
کارتریجش حتما قابل شارژ باشه و هزینه خرید کارتریج جدید هم نجومی نباشه.

مدل‌های M402 رو الان داریم که متوسط هستن و دیگه به خوبی 2055های قدیمی نیستن. قیمت بالایی هم دارن. مدل d الان 28 میلیون شده و dn شده 42 میلیون!!
دو تا M404 هم داریم که قبلا خریداری شده و اون زمان کارتریجش قابل شارژ نبود. الان البته قابل شارژ هست ولی کلا نمیدونم این مدل چه کیفیتی داره.

شما پیشنهادی دارید؟

سلام

تا بودجه مشخص نکنید نمی شه پیشنهاد بدیم. این قیمتایی که گفتید به خاطر قیمت کاذبه که وجود داره. مثلا من پرینتر خودم رو خریدم 600 اما الان فکر کنم 8 میلیون باشه و اگه کسی این پرینتر 8 میلیون بخره نباید انتظار بزرگی داشته باشه چون یک پرینتر بسیار معمولی در حد خونگیه. پس اگه پرینتری رو شما دیدی با رقم های بالا بدونید قیمتش کاذبه

و نکته بعدی من ندیدم در یک اداره چند پرینتر داشته باشن بلکه یک پرینتر بیشتر وجود نداره و همه استفاده می کنن

شما این پرینتری که من لینکش رو میذارم ببین با قیمت 20 میلیون و مشخصاتش رو بخون ببین بانیازهای شما مطابقت می کنه.

Only the registered members can see the link

fa_shinobi
03-03-23, 10:49
سلام

تا بودجه مشخص نکنید نمی شه پیشنهاد بدیم. این قیمتایی که گفتید به خاطر قیمت کاذبه که وجود داره. مثلا من پرینتر خودم رو خریدم 600 اما الان فکر کنم 8 میلیون باشه و اگه کسی این پرینتر 8 میلیون بخره نباید انتظار بزرگی داشته باشه چون یک پرینتر بسیار معمولی در حد خونگیه. پس اگه پرینتری رو شما دیدی با رقم های بالا بدونید قیمتش کاذبه

و نکته بعدی من ندیدم در یک اداره چند پرینتر داشته باشن بلکه یک پرینتر بیشتر وجود نداره و همه استفاده می کنن

شما این پرینتری که من لینکش رو میذارم ببین با قیمت 20 میلیون و مشخصاتش رو بخون ببین بانیازهای شما مطابقت می کنه.

Only the registered members can see the link

با تشکر
یه بخش‌هایی هست که هر شخص باید یه پرینتر برای خودش داشته باشه و بعضی‌ها هم توی اتاق جداگانه هستن.
البته هنوز روال اداری با کاغذه و با اینکه اتوماسیون‌های خوبی راه‌اندازی شده ولی هنوزم کارمندها مقاومت میکنن. بعضی‌ها ناز هم میکنن و با کوچیکترین مشکلی دست از کار میکشن!

بودجه‌ به صورت کلی تعیین میشه. مثلا میگن 200 میلیون بودجه برای پرینتره و مدلی که میخواید رو بگیرید. حالا میشه یه پرینتر 200 میلیونی گرفت و میشه 10 تا 20 میلیونی گرفت.

پرینترهایی که بنظر به کار ما میاد M402 و M404 (همینی که شما معرفی کردین) هست. فقط M404 رو نمیدونم کیفیتش چطوره و اینکه هزینه شارژش چقدره. قیمتش مناسب‌تر از M402 هست و اگه مشکلی نباشه همین مدل رو میگیریم.