PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل اینترنت ایرانسل و همراه اول با وار تاندر

mahone
24-01-23, 19:36
درود دوستان.

چند وقتیه که بازی با اینترنت ایرانسل کلا بالا نمیاد (البته قبلا میومد ولی رو کانکت تو سرور گیرد میکرد) که مجبور میدشم از قند شکن استفاده کنم که پینگ بدشت بالا میرفت. با نت همراه اول بدون مشکل میاد بالا پینگ هم تقریبا بین 120 تا 130 هستش ولی مشکلی که داره اینکه پکیج لاست بازی خیلی بالاست بین 25 تا 45 متغییره و عملاً همون مشکل گیر کردن وسط بازی رو داره.
از چندتا DNS مختلف هم استفاده کردم ولی مشکل برطرف نشد
راه حلی داره؟؟؟

XFXForce
27-01-23, 00:20
درود دوستان.

چند وقتیه که بازی با اینترنت ایرانسل کلا بالا نمیاد (البته قبلا میومد ولی رو کانکت تو سرور گیرد میکرد) که مجبور میدشم از قند شکن استفاده کنم که پینگ بدشت بالا میرفت. با نت همراه اول بدون مشکل میاد بالا پینگ هم تقریبا بین 120 تا 130 هستش ولی مشکلی که داره اینکه پکیج لاست بازی خیلی بالاست بین 25 تا 45 متغییره و عملاً همون مشکل گیر کردن وسط بازی رو داره.
از چندتا DNS مختلف هم استفاده کردم ولی مشکل برطرف نشد
راه حلی داره؟؟؟

متاسفانه مشکل برای خیلی از گیم ها هست
حتی با وجود فیلتر نبودن و پینگ شدن خود سرورهای بازی اما نمیشه عادی بهشون وصل شد
یا اگر هم با تغییر نوع اینترنت وصل میشه با اینکه عدد پینگ رو پایین نشون میده و پکت لاست هم نیست اما نمیشه روون بازی کرد (پینگ رو مثلا بین 100 تا 150 نشون میده بدون پکت لاست مثلا اما توی بازی انگار بالای 500 هست)
برای بعضی گیم ها همونطور که گفتید دی ان اس جواب میده
سرویس جدیدی هم که دولت معرفی کرده به اسم رادار میگن پینگ رو بالاتر میبره اما استیبل نگه میداره و برای بعضی بازی ها جواب میده
در کل برای این کار برنامه هایی هستن مثل wtfast و کیل پینگ و غیره اما همشون پولی و قیمتاشون بالاست