PDA

مشاهده نسخه کامل : ترکیب چند اینترنت با هم برای سرعت بیشتر

hoshang2
10-12-22, 05:23
با سلام

من 4 تا مودم روتر همراه اول دارم و یک کارت شبکه 4 پورت RJ45 دارم من برای سرعت بیشتر این 4 مودم را تهیه کردم هر مودم 16 الی 19 مگابایت سرعت دانلود دارد و می خواهم این 4 مودم را ادغام کنم تا سرعت بیشتری داشته باشم البته برای مثال من 2 گیگ دانلود می کنم می خواهم به طور مساوی ترافیک از هر مودم کاسته شود آیا با نرم افزار می توانم این عملیات را انجام دهم یا باید لود بالانسر تهیه کنم چون می خواهم پایداری بالایی داشته باشد و همیشه سرعتهای خوبی به من دهد.

اگر نظر شما لود بالانسر هست چه برندی و چه مدلی را تهیه کنم اگر بتوانید چند برند خوب را معرفی کنید و مدلهای آنها را هم ذکر کنید ممنون می شوم.

اگر نظر شما نرم افزاری هست ممنون می شوم چند نرم افزار را معرفی کنید.

و کلا اگر مواردی هم هست توضیح دهید ممنون می شوم که من در جریان قرار بگیرم تا مشکلاتم کمتر بشود

اگر بتوانید پورتهای WAN یا LAN را توضیح دهید ممنون می شوم

شاید به احتمال زیاد در چند ماه آینده دو مودم دیگر نیز تهیه بکنم که جمعا ۶ مودم بشود

با تشکر

Speed Racer
10-12-22, 16:44
با سلام

من 4 تا مودم روتر همراه اول دارم و یک کارت شبکه 4 پورت RJ45 دارم من برای سرعت بیشتر این 4 مودم را تهیه کردم هر مودم 16 الی 19 مگابایت سرعت دانلود دارد و می خواهم این 4 مودم را ادغام کنم تا سرعت بیشتری داشته باشم البته برای مثال من 2 گیگ دانلود می کنم می خواهم به طور مساوی ترافیک از هر مودم کاسته شود آیا با نرم افزار می توانم این عملیات را انجام دهم یا باید لود بالانسر تهیه کنم چون می خواهم پایداری بالایی داشته باشد و همیشه سرعتهای خوبی به من دهد.

اگر نظر شما لود بالانسر هست چه برندی و چه مدلی را تهیه کنم اگر بتوانید چند برند خوب را معرفی کنید و مدلهای آنها را هم ذکر کنید ممنون می شوم.

اگر نظر شما نرم افزاری هست ممنون می شوم چند نرم افزار را معرفی کنید.

و کلا اگر مواردی هم هست توضیح دهید ممنون می شوم که من در جریان قرار بگیرم تا مشکلاتم کمتر بشود

اگر بتوانید پورتهای WAN یا LAN را توضیح دهید ممنون می شوم

شاید به احتمال زیاد در چند ماه آینده دو مودم دیگر نیز تهیه بکنم که جمعا ۶ مودم بشود

با تشکر
سلام

شما نیازی به اینکارها نداری شما یک مودم vdsl بخر و اینترنت vdsl بگیری سرعت بالایی داری. حتی از اون بهتر می تونی گوشیت رو به کامپیوتر وصل کنی و از این بسته های اینترنتی 3 ساعته بگیری و با سرعت بسیار بالا فایل هات رو دانلود کنی. مثلا 60 گیگ رو فکر کنم در حداکثر 80 دقیقه می تونی دانلود کنی فقط می خواستم یک تقریبی از سرعت بالای اون داشته باشی. البته می تونی از اونایی که همیشه از ابن طریق کلی فایل دانلود می کنن اطلاعات جزئی تر بپرسی