PDA

مشاهده نسخه کامل : رفع مشکل صفحه جستجو کروم

mohamr
27-11-22, 23:09
سلام . دوستان کسی هست بدونه این مشکل در صفحه جستجو کروم رو چجوری میشه برطرف کرد .زبان فارسی هست ولی از سمت چپ نمایش میده . قبلش بگم زبان کروم را فارسی کردم و چند بار هم حذف و دوباره نصبش کردم .قبل از ورود به پروفایلم درست کار میکنه ولی وقتی همگام سازی کروم را روشن میکنم دوباره اینجوری میشه.

Speed Racer
28-11-22, 05:23
سلام . دوستان کسی هست بدونه این مشکل در صفحه جستجو کروم رو چجوری میشه برطرف کرد .زبان فارسی هست ولی از سمت چپ نمایش میده . قبلش بگم زبان کروم را فارسی کردم و چند بار هم حذف و دوباره نصبش کردم .قبل از ورود به پروفایلم درست کار میکنه ولی وقتی همگام سازی کروم را روشن میکنم دوباره اینجوری میشه.
سلام

من عادت ندارم که زبان رو فارسی کنم و تب ها از راست به چپ باشن ولی برای حل مشکل، شما روی علامت 3 نقطه در سمت چپ بالا کلیک کن و بعد برو توی settings و طبق عکسی که برات قرار میدم این لینک رو وارد کن از راست به چپ می شه. شایدم لازم بشه زبان رو انگلیسی کنی و شاید هم نیازی نباشه

Only the registered members can see the link

25277

mohamr
28-11-22, 12:49
سلام

من عادت ندارم که زبان رو فارسی کنم و تب ها از راست به چپ باشن ولی برای حل مشکل، شما روی علامت 3 نقطه در سمت چپ بالا کلیک کن و بعد برو توی settings و طبق عکسی که برات قرار میدم این لینک رو وارد کن از راست به چپ می شه. شایدم لازم بشه زبان رو انگلیسی کنی و شاید هم نیازی نباشه

Only the registered members can see the link

25277
سلام - ممنون . اما تاثیری نداشت . از منوی moretools سابقه جستجو را پاک کردم و درست شد ولی برای یکبار . صفحه را که بستم و باز کردم مشکل دوباره برگشت . همونجوری شد .

XFXForce
28-11-22, 13:29

خب وقتی میگید همگام سازی رو روشن میکنید به هم میخوره یعنی اون دستگاهیی که باهاش سینک میکنید توی تنظیماتش حالت دیفالت کروم هست که باعث میشه هر چقدر هم توی ویندوز عوض کنید باز همین که سینک شه برش گردونه.
کافیه برید این کار رو روی دستگاه دیگه (اگه گوشی هست یا کامپیوتر یا هر چی) انجامش بدید، و روی ویندوز هم انجام بدید، دیگه بعد سینک به هم نمیخوره چون هر دو دستگاه تنظیماتشون یکی هست

mohamr
28-11-22, 14:51
نه - منظورم یعنی اصلا وارد پروفایلم میشم اینجوری میشه . ببین یعنی فایرفاکس یا هرمرورگری که موتورش گوگل کروم باشه همین مشکلو دارم .

mohamr
05-12-22, 00:04
کسی راه حلی برای برطرف کردن مشکل داره؟