PDA

مشاهده نسخه کامل : برای تمیز کردن کیس و قطعات کامپیوتر چه دمنده ای بگیرم؟

mohsenz2006
14-10-22, 15:27
سلام.
نمیدونم این سوال رو در بخش درستی میپرسم یا نه.
میخواستم برای تمیز کردن گرد و خاک کیس و قطعات کامپیوتر یک بلوور بخرم ولی تنوع محصولات بلوور زیاد هست و نمیدونم چه مدلی برای این کار مناسب هست که هم قدرت خوبی داشته باشه و هم از نظر قیمت مناسب باشه.
اگر از دوستان کسی در این زمینه اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنید که برای تمیز کردن کیس و قطعات کامپیوتر چه مدل بلووری مناسب هست و به چه مشخصاتی بیشتر باید توجه بشه؟
ممنون.

Speed Racer
16-10-22, 00:47
سلام

اگه برای خودت می خوای خیلی گرونه بهتره ببری مغازه کامپیوتری برات تمیزش کنن اما اگه مغازه کامپیوتری داری بودجت رو اعلام کن چند تا خوبش رو معرفی کنیم

البته من خودم از جاروبرقی برای تمیز کردن استفاده می کنم تا حالا هم اصلا خراب نشده یه مقدار بلدی می خواد کار با جاروبرقی که آسیب نبینن قطعات ولی سیستم جدید بخرم حتما سالی دو بار می برم مغازه کامپیوتری که تمیزش کنن

mohsenz2006
22-10-22, 19:19
سلام

اگه برای خودت می خوای خیلی گرونه بهتره ببری مغازه کامپیوتری برات تمیزش کنن اما اگه مغازه کامپیوتری داری بودجت رو اعلام کن چند تا خوبش رو معرفی کنیم

البته من خودم از جاروبرقی برای تمیز کردن استفاده می کنم تا حالا هم اصلا خراب نشده یه مقدار بلدی می خواد کار با جاروبرقی که آسیب نبینن قطعات ولی سیستم جدید بخرم حتما سالی دو بار می برم مغازه کامپیوتری که تمیزش کنن

ممنون. برای مغازه میخوام و حداکثر تا 1,500,000 تومان میخواستم هزینه کنم.

XFXForce
30-10-22, 03:25
ممنون. برای مغازه میخوام و حداکثر تا 1,500,000 تومان میخواستم هزینه کنم.

اگر برای مغازه میخواید که به برق شهری وصله، و میخواید قدرتمند باشه
سراغ مدل هایی که با باتری کار میکنه نرید. همچنین از نظر توان بهتره سراغ مدلهای 600 وات با بالا (ترجیحا 800 برید)
که قدرت کافی داشته باشه.

برای مثال
محکBVC-3.5 با قدرت 710 وات، و دمنده و مکنده بودن با کیسه قابل شست و شو و 1 سال گارانتی محک گزینه خوبیه.
(برندهای خارجی معتبر هم هستن اما خیلی کمیاب شدن و همچنین خیلی گرون (اونایی که ارزونن تقلبی هستن)

توسن مدل 7007B 680 واتی با لوازم جانبی به درد بخور و 6 ماهه گارانتی توسن

این دو مدل درسته ایرانی هستن اما از خیلی از مدل های چینی هم قیمت کیفیت بهتری دارن
همجنین گارانتی اصلی دارن ولوازمشون پیدا میشه.
قیمتشون حدود همون 1.5 میلیونه.

اگر چیز بهتر بخواید باید بالای 2.5 هزینه کنید.
مثل هیوندای مدل HP7160BL
مدل های متفرقه نیم میلیون تا 1 میلیونی هم هست که پیشنهاد نمیکنم.