PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در انجمن

Speed Racer
12-10-22, 00:31
سلام

من وقتی وارد صفحه یکی از کاربرها میشم و روی "پیدا کردن تمام پست های کاربر" کلیک کمی کنم خطای Database error ظاهر می شه

AMD>INTEL
12-10-22, 09:55
سلام

من وقتی وارد صفحه یکی از کاربرها میشم و روی "پیدا کردن تمام پست های کاربر" کلیک کمی کنم خطای Database error ظاهر می شه

سلام
انجمن یکسری مشکلات داره که نیاز به برطرف شدن دارد . این مورد هم به مهراد جان خبر میدم .

- - - Updated - - -

سلام

سلام
انجمن یکسری مشکلات داره که نیاز به برطرف شدن دارد . این مورد هم به مهراد جان خبر میدم .

Speed Racer
14-10-22, 23:58
سلام

- - - Updated - - -

سلام
سلام استاد امید

لطفا این موارد هم گزارش کنید

من داخل انجمن log in می کنم به صورت اتوماتیک log out می شه. مثلا توی خیلی از انجمن های ویبولتین بعد از 30 دقیقه این عمل اتفاق می افته ولی اینجا می بینم بعد از یک دقیقه هم اتفاق می افته. بارها اتفاق می افته روزی 50 بار حتی 100 بار log in کنم. حتی یک فندق شکن باز کنم گاهی اوقات می بینم log out شدم. شایدم sign in و sign out درست باشه

یکی دیگه تغییر فونت انجمن به iransans که خود سایت اصلی شهر سخت افزار از این فونت استفاده می کنه بسیار خوانایی رو برای کاربران بهتر می کنه. من خودم وقتی توی سایت شهر سخت افزار هستم از خوندن مطالبش خیلی لذت می برم به دلیل فونت زیباش ولی توی فروم فونت اصلا خوب نیست.

یکی دیگه هم تغییر قالب ویبولتین از رنگ سبز به رنگی قشنگ تر. چون دیگه خیلی تکراری شده. همچنین قسمت آخرین ارسال های انجمن که رنگش نیاز به تغییر داره حتی می شه فونت رو بزرگتر کرد. البته من همه اینکارها رو خودم می تونم انجام بدم اگه انجمن برای من بود ولی چون نمی شه مسئولیت انجمن دیگران رو قبول کرد شما خودتون انجام بدید ولی من هم اون رنگبندی و شکلی که مد نظرمه براتون اگه شد ارسال می کنم و ایده هایی که دارم. الان شما هر انجمن ویبولتین داخلی رو نگاه کنید تمامی رنگبندی ها از انجمن های جهانی گرفته شده و رنگ ها اختراع خودشون نیست. پس ممکنه انجمن شبیه انجمن دیگه ای در ایران بشه ولی اون انجمن هم رنگ بندی رو از یک سایت معروف جهانی گرفته باشه.