PDA

مشاهده نسخه کامل : مودم من آخرین Firmware را دارد؟

epaaeiz
08-09-22, 12:20
درود.
مودم TP-Link TD-W8961N Ver 4 دارم.
طبق دو عکس زیر نسخه Firmware رو می بینید که تو پنل مودم زده:
25194
25195
حالا تو سایت TP-Link این ورژن رو زده:
25196
از کجا بدونم که مودم من آخرین ورژن Firmware رو داره؟ چون تو پنل مودم سال و ماه اون رو ننوشته؟
مودم من آخرین Firmware رو داره یا باید اون فایل سایت رو دانلود و آپگرید کنم؟

XFXForce
08-09-22, 22:20
درود.
مودم TP-Link TD-W8961N Ver 4 دارم.
طبق دو عکس زیر نسخه Firmware رو می بینید که تو پنل مودم زده:
25194
25195
حالا تو سایت TP-Link این ورژن رو زده:
25196
از کجا بدونم که مودم من آخرین ورژن Firmware رو داره؟ چون تو پنل مودم سال و ماه اون رو ننوشته؟
مودم من آخرین Firmware رو داره یا باید اون فایل سایت رو دانلود و آپگرید کنم؟

عکسا رو برای من نشون نمیده حتی با کلیک کردن.
اما اینم اضافه کنم که ورژن خالی مهم نیست، برای مناطق مختلف ورژن های متفاوتی بیرون میاد، حتی بعضی فریم ویر ها مخصوص isp های خاصی هستن و اگه آپدیت بشن دیگه مودم به اینترنت وصل نمیشه مگر اینکه از همون آی اس پی اینترنت گرفته بشه (که البته isp های خارجی منظورمه)
حتی بعضا لاک میکنن که نشه تغییرش داد و بصورت اینترنشنال استفاده کرد. همین الان چن تا مودم خوب دارم که از اون ور اومدن از کشورای مختلف و فقط با آس ای پی های خاص تو اون کشورا کار میکنن.
ورژن فریم ویرشون هم عدداشون بالاتره از اون چیزی که توی سایت هست یا بلعکس.
بهترین راه اینه که از توی خود مودم قسمت تنظیمات سیستم برید. اون جا خودش تو فریم ویر چک کردن داره برای فریم ویر جدید اگه چک کرد و گفت جدیدترش اومده که دانلود میکنه و نصب میکنه اگه گفت نیومده دیگه فریم ویر دیگه ای بهش نزنید.

epaaeiz
08-09-22, 23:40
عکسا رو برای من نشون نمیده حتی با کلیک کردن.
اما اینم اضافه کنم که ورژن خالی مهم نیست، برای مناطق مختلف ورژن های متفاوتی بیرون میاد، حتی بعضی فریم ویر ها مخصوص isp های خاصی هستن و اگه آپدیت بشن دیگه مودم به اینترنت وصل نمیشه مگر اینکه از همون آی اس پی اینترنت گرفته بشه (که البته isp های خارجی منظورمه)
حتی بعضا لاک میکنن که نشه تغییرش داد و بصورت اینترنشنال استفاده کرد. همین الان چن تا مودم خوب دارم که از اون ور اومدن از کشورای مختلف و فقط با آس ای پی های خاص تو اون کشورا کار میکنن.
ورژن فریم ویرشون هم عدداشون بالاتره از اون چیزی که توی سایت هست یا بلعکس.
بهترین راه اینه که از توی خود مودم قسمت تنظیمات سیستم برید. اون جا خودش تو فریم ویر چک کردن داره برای فریم ویر جدید اگه چک کرد و گفت جدیدترش اومده که دانلود میکنه و نصب میکنه اگه گفت نیومده دیگه فریم ویر دیگه ای بهش نزنید.

درود. ممنونم از شما ولی تو پنل مودم نداره که بزنم آنلاین آپدیت بشه. ولی مدل های 9960 و 9970 که داشتم این امکان آپدیت آنلاین رو داشتن. عکس ها رو جایی دیگه آپلود کردم ببینید قابل دیدن هست براتون؟
25197
25198
این فایلی که سایت TP-Link برای این مودم گذاشته:
25199