PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم تصویر دهی

OstoVar2
16-08-22, 19:52
سلام دوستان

یک مشکلی برای من گاهی پیش می یاد که بعضی اوقات کامپیوتر رو روشن می کنم مانیتور تصویر نمی ده و پیام No signal می ده ( از صدا می شه فهمید که وارد محیط ویندوز شدم) بعد یک بار خاموش و روشن می کنم کیس رو تصویر می یاد و مشکل خاصی ندارده .
با خودم فکر کردم شاید ایراد از کارت گرافیکه تو بازی های زیادی بهش فشار اوردم ولی مشکلی ندیدم
مدل کارت هم MSI GTX 950 2 gig هستش
کابل رو هم تعویض کردم ولی مشکل حل نشد .
یک چیز دیگه این رو هم بگم گرافیک با تبدیل DVI-D به VGA متصل هست که مبدل هم عوض کردم بازم مشکل پا برجا بود .

AMD>INTEL
17-08-22, 17:22
سلام دوستان

یک مشکلی برای من گاهی پیش می یاد که بعضی اوقات کامپیوتر رو روشن می کنم مانیتور تصویر نمی ده و پیام No signal می ده ( از صدا می شه فهمید که وارد محیط ویندوز شدم) بعد یک بار خاموش و روشن می کنم کیس رو تصویر می یاد و مشکل خاصی ندارده .
با خودم فکر کردم شاید ایراد از کارت گرافیکه تو بازی های زیادی بهش فشار اوردم ولی مشکلی ندیدم
یک چیز دیگه این رو هم بگم گرافیک با تبدیل DVI-D به VGA متصل هست که مبدل هم عوض کردم بازم مشکل پا برجا بود .

سلام
سایر قطعات و پاور رو ذکر کنید ؟
آیا داخل کیس تمیز هست یا نه ؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان

سلام
سایر قطعات و پاور رو ذکر کنید ؟
آیا داخل کیس تمیز هست یا نه ؟

OstoVar2
17-08-22, 18:23
سلام
مادربرد ASus B85 Plus
پاور 600 'گرین
رم 8 گیگ
سی پی یو Core i3 4130

داخل کیس گرد خاک وجود داره فکر کنم آخرین با اول سال گرد گیری و تمیز شده اما دیشب که نگاه کردم گرد خاک روی کارت گرافیک کمی وجود داره

XFXForce
18-08-22, 16:23
سلام دوستان

احتمال داره اگه از کارت گرافیک نباشه از مانیتور باشه اشکال، چون همونطور که خروجی گرافیک به مانیتور تصویر رو میفرسته مانیتور هم باید بگیره که نشون بده.
گاهی اوقات مانیتور ها توی گرفتن تصویر (مثل برای شما که خاموش بوده سیستم یا استند بای) مجدد دچار مشکل میشن، مخصوصا مانتیورهایی که چند خروجی تصویر دارند.

یک اینکه با گرافیک داخلی پردازنده هم تست کنید (از توی بایوس هم بزیند که تصویر اولیه از گرافیک داخلی نشون داده بشه)
مادربردتون هم دو تا خروجی رو داره و بدون نیاز به تبدیل هم میشه تصویر گرفت.

پیشنهاد میکنم به جای استفاده از تبدیل از کابل dvi-d 2 vga استفاده کنید.

همچنین از یه خروجی دیگه ی کارت گرافیک هم تست بگیرید. چون حتما چن تا خروجی دیگه هم گرافیکتون داره.

ببین با کدوم یکی از این راه حل ها مشکل برطرف میشه. اگر بازم پابرجا بود پیام بدید.

AMD>INTEL
18-08-22, 16:32
سلام
مادربرد ASus B85 Plus
پاور 600 'گرین
رم 8 گیگ
سی پی یو Core i3 4130

داخل کیس گرد خاک وجود داره فکر کنم آخرین با اول سال گرد گیری و تمیز شده اما دیشب که نگاه کردم گرد خاک روی کارت گرافیک کمی وجود داره

کارت رو جدا کنید
داخل اسلات رو تمیز کنید
تست کنید باز مشکلی بود حتما
پاور باید تست بشه .

- - - Updated - - -

سلام
مادربرد ASus B85 Plus
پاور 600 'گرین
رم 8 گیگ
سی پی یو Core i3 4130

کارت رو جدا کنید
داخل اسلات رو تمیز کنید
تست کنید باز مشکلی بود حتما
پاور باید تست بشه .