PDA

مشاهده نسخه کامل : xvision 32 xs420 مشکل روشن شدن و بالا اومدن دارم

lona1386
03-07-22, 21:34
با سلام
ال ای دی 32 اینچ ایکس ویژن دارم با نام مدل xs420
من از این به عنوان مانیتور کامپیوتر استفاده میکنم. و فقط هم با کنترل خاموش روشن میکردم تا الان. چند روزه وقتی کیس رو روشن میکنم و بعد میام مانیتور رو روشن کنم بالا نمیاد . آرم و لوگوی ایکویژن یه لحظه میاد و میره و بعد صفحه سیاه. هیچ دکمه ایی عمل نمیکنه و کلا اینگار خاموشه . چند بار با دکمه پاور کنترل خاموش روشن کنم درست میشه
ولی مشخصه که داره همینم از بین میره
میخواستم بدونم مشکل از کجاست ؟
ممنون میشم

shahriar7
04-07-22, 16:12
اگر میتونید مانیتور رو با یک کابل دیگه به یک دستگاه دیگه مثل لپتاپ وصل کنید تا مطمئن شوید مشکل از کابل یا خروجی نصویر سیستمتون نیست. احتمالا پنلتون سوخته.

AMD>INTEL
05-07-22, 16:33
با سلام
من از این به عنوان مانیتور کامپیوتر استفاده میکنم. و فقط هم با کنترل خاموش روشن میکردم تا الان. چند روزه وقتی کیس رو روشن میکنم و بعد میام مانیتور رو روشن کنم بالا نمیاد . آرم و لوگوی ایکویژن یه لحظه میاد و میره و بعد صفحه سیاه. هیچ دکمه ایی عمل نمیکنه و کلا اینگار خاموشه . چند بار با دکمه پاور کنترل خاموش روشن کنم درست میشه
ممنون میشم
سلام
مشکل تغذیه دارید دیگر روشن نکنید . باید توسط تعمیرکار مادیران بررسی دقیق بشه .

- - - Updated - - -

با سلام
ممنون میشم
سلام
مشکل تغذیه دارید دیگر روشن نکنید . باید توسط تعمیرکار مادیران بررسی دقیق بشه .