PDA

مشاهده نسخه کامل : قرار دادن تاپیک مقالات کامپیوتری !!!

Security
27-11-06, 13:15
سلام . شهریار جان اگه ممکنه توی انجمن کامپیوتر تاپیک مقالات مخصوص

مقلات کامپیوتری هم قرار بدبد . تا دوستان بتونن مقالات خودشون رو به این

تاپیک بفرستند . خود من هم در این تاپیک تا جایی که بشه همکاری می کنم

با تشکر .:: Saeid.Online ::.

M A H R A D
27-11-06, 14:19
منظورتون از انجمن کامپیوتر کدوم انجمنه ؟؟؟

سپاس

Security
27-11-06, 14:33
زیر مجموعه کامپیوتر و موضوعات مربوطه یک تاپیک مخصوص مقالات کامپیوتری قرار دهید .

مثل نرم افزار یا برنامه نویسی و ...

امید وارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

با تشکر ::. Saeid.Online ::.

Shahryar
27-11-06, 15:14
سلام عزیزم خوبی ؟
اول از همه عضو شدن شما را تبریک میگم و نظر لطفت هست که حاضری با ما همکاری کنی...
عزیزم من کامل متوجه نشدم اما فکر کنم منظور شما این بود که مقالات هر بخش جدا باشه نه ؟ یعنی مقالات کامپیوتر با مقالات برنامه نویسی و یا نرم افزار جدا باشه بله ؟
ببین عزیز به نظر من خوبه که در هر بخشی مقاله ی اون بخش هم قرار بگیره چون انجمن ها زیر مجموعه دارند و شما قادر هستید در اونجا مقالات را بگذارید مثلا شما یه مقاله دارید در مورد C# شما توی بخش C در انجمن برنامه نویسی مطرح کنید ...
البته موضوعات علمی هم یک بخش داشت فعلا تا فعال شدن این بخش به زیر مجموعه بخش گوناگون دراومده است...
اگه من درست منظور شما شاید متوجه نشدم ببخشید...
لطف کنید اگه اشتباه هست بگید ...
شاد و پیروز باشید
شهریار

Security
27-11-06, 16:08
ممنون از اینکه راهنمایی کردین ولی منظورم یه چیزی شبیه به پی سی ورد بود که یه بخش مخصوص مقالات در مورد همه زمینه های کامپیوتری داره

با تشکر .:: Saeid.Online ::.

Shahryar
27-11-06, 16:48
نه عزیزم نداریم چون ببینید به نظر من مثلا اگه پی سی ورد در مورد مجلات داره ما توی بخش های دیگه داریم و ... در ضمن به نظر یه چیزی هایی هم اشتباه هست مثل مقالات سخت افزاری در بخش مقالات با وجود بخش سحت افزار ...
ولی حالا شما پیشنهاد خودتون را برای این بخش و زیر مجموعه هاش بدین شاید به نتیجه رسید..
ممنون از پیشنهاداتتون..
شهریار

M A H R A D
28-11-06, 15:06
شما میتونید اگه مثلا در مورد نرم افزارهای گرافیکی هست مقالتون همون بخش گرافیک (مثلا فتوشاپ یا ... ) مطرح کنید ...

سپاس