PDA

مشاهده نسخه کامل : هشدار: مراقب تیغ زنی لیون کامپیوتر باشید

gSniper
11-05-22, 14:00
سلام به همه اعضا
مطلبی که می خوام مطرح کنم رو کاملا جدی بگیرید چون این روزا که دلار صعودیه بعضی کاسبای بی وجدان شدیدا دارن سو استفاده می کنن- نمونه اش همین لیون کامپیوتر

سناریو اول
شما از لیون کامپیوتر یه چیزی سفارش میدین پول واریز می کنید ولی بعد چند روز علافی میگن موجود نداریم بیا پولتو پس بدیم! در صورتی که همون کالا رو موجود دارن و فقط به طمع افزایش قیمته.

طبعیتا هم چند روز علاف میشین هم قیمت ها بالا رفته و الان باید یه چیزی روش بزارید که برای یک کیس کامل می تونه چند میلیون تومن خسارت باشه

سناریو دوم
شما یه چیزی سفارش میدین ولی همونو ارسال نمی کنن! مثلا شما پردازنده باکس با قیمت بالاتر سفارش دادی ولی برات Tray میفرستن با قیمت پایین تر

جواب توهین آمیز
شما تماس میگیری با پشتیبانی یا حتی خودشون تماس میگیرن که کالا موجود نیست بیا پولتو پس بدیم ولی در اصل همون لحظه همون کالا رو موجود دارن فقط قیمتشو بالا بردن!
برای من به جای باکس مدل تری فرستادن و با کامل پر روی میگفتن ببخشید موجود نداشتیم! در صورتی که همون لحظه که زنگ زده بودن رو سایتشون موجود بود و حتی افزایش قیمت داده بودن!
اعتراض هم که کردن در کمال پر رویی گفتن این اشتباه سیستمیه موجود نداریم!

25075

عکسارو تماشا کنید کاملاً متوجه میشین که چقدر کلاهبردارن

25076

25077

اینا اصلا موردی نیست و دارن تو این شرایط از بدبختی مردم سود می کنن با حقه بازاریابی کثیفشون- کالا نمیفروشن و فقط میخوان بازدید بگیرن

از شهر سخت افزار تقاضای اطلاع رسانی دارم تا هزار نفر دیگه مثل منو تیغ نزنن- اینا سر هرچیزی اینجوری دبه در میارن این روزا و به من و امثال من ظلم میکنن

شما هم اطلاع رسانی کنید اینا نتونن بیشتر از این سر مردم بیچاره کلاه بزارن

ITI
11-05-22, 14:54
خیلی حقه کثیفی هست و متاسفانه قبلاً برای من هم همین کار را کرده لیون کامپیوتر. کالاها را بدون اینکه داشته باشه موجود میکنه که بازدید بگیره و بعد میگه انبار هماهنگ نبوده و بهونه میکنه ولی خنده داره فقط وقتی گرون میشه این کار را میکنه و برعکسش را تامین میکنه میده. فکرم میکنند خیلی زرنگند. روی سایت هم کاورش کنید لطفاً همه بفهمند گول نخورند :11():

Namayesh
11-05-22, 15:17
این مملکت تا بوده همین بوده. دکتر ۲ دقیقه ویزیت میکنه ۲۵۰ هزار تومان میگیره. لوازم کامپیوتر را با دلار سال ۲۰۱۹ خریده‌اند و در انبار دارند ولی با قیمت دلار الان میفروشند

DM.JAGUAR
11-05-22, 19:53
سلام به همه اعضا
مطلبی که می خوام مطرح کنم رو کاملا جدی بگیرید چون این روزا که دلار صعودیه بعضی کاسبای بی وجدان شدیدا دارن سو استفاده می کنن- نمونه اش همین لیون کامپیوتر

سناریو اول
شما از لیون کامپیوتر یه چیزی سفارش میدین پول واریز می کنید ولی بعد چند روز علافی میگن موجود نداریم بیا پولتو پس بدیم! در صورتی که همون کالا رو موجود دارن و فقط به طمع افزایش قیمته.

طبعیتا هم چند روز علاف میشین هم قیمت ها بالا رفته و الان باید یه چیزی روش بزارید که برای یک کیس کامل می تونه چند میلیون تومن خسارت باشه

سناریو دوم
شما یه چیزی سفارش میدین ولی همونو ارسال نمی کنن! مثلا شما پردازنده باکس با قیمت بالاتر سفارش دادی ولی برات Tray میفرستن با قیمت پایین تر

جواب توهین آمیز
شما تماس میگیری با پشتیبانی یا حتی خودشون تماس میگیرن که کالا موجود نیست بیا پولتو پس بدیم ولی در اصل همون لحظه همون کالا رو موجود دارن فقط قیمتشو بالا بردن!
برای من به جای باکس مدل تری فرستادن و با کامل پر روی میگفتن ببخشید موجود نداشتیم! در صورتی که همون لحظه که زنگ زده بودن رو سایتشون موجود بود و حتی افزایش قیمت داده بودن!

25075

25076

25077

اینا اصلا موردی نیست و دارن تو این شرایط از بدبختی مردم سود می کنن با حقه بازاریابی کثیفشون- کالا نمیفروشن و فقط میخوان بازدید بگیرن

از شهر سخت افزار تقاضای اطلاع رسانی دارم تا هزار نفر دیگه مثل منو تیغ نزنن- اینا سر هرچیزی اینجوری دبه در میارن این روزا و به من و امثال من ظلم میکنن

سلام. منم موردی مثل شما داشتم و بلا فاصله توی اینماد ثبت شکایت کردم و همچنین مدارکی که داشتم رو هم فرستادم. بلافاصله زنگ زدن و شروع به آه و ناله کردن که دست ما نیست و موجودی تموم شده. بهشون گفتم به من ربطی نداره و باید خود قطعه یا قیمت روزش رو به من بدن که از شکایت دست بکشم. در کمتر از 2 روز قطعه مورد نظر رو با کمی اختلاف از لحاظ مدل برام ارسال کردن.

- - - Updated - - -

سلام به همه اعضا

سناریو اول

سناریو دوم

جواب توهین آمیز

25075

25076

25077

سلام. منم موردی مثل شما داشتم و بلا فاصله توی اینماد ثبت شکایت کردم و همچنین مدارکی که داشتم رو هم فرستادم. بلافاصله زنگ زدن و شروع به آه و ناله کردن که دست ما نیست و موجودی تموم شده. بهشون گفتم به من ربطی نداره و باید خود قطعه یا قیمت روزش رو به من بدن که از شکایت دست بکشم. در کمتر از 2 روز قطعه مورد نظر رو با کمی اختلاف از لحاظ مدل برام ارسال کردن.

maysamsina
12-05-22, 08:26
لیون هم با این کاراش اعتبارش نابود خواهد شد...... انگار جای امن برای خرید نیس ............

Speed Racer
12-05-22, 22:55
سلام به همه اعضا

سناریو اول

سناریو دوم

جواب توهین آمیز

25075

25076

25077

سلام

این چیزی رو مشخص نمی کنه چون 12700K باکس کد کالاش مشخص شده که 334470 هست و tray اون کد کالاش 666694 هست که با همدیگه فرق دارن و از عکسهام چیزی مشخص نیست که شما باکس سفارش دادی مدل tray برات فرستادن. باید عکس از سفارش قطعه و پرداخت گرفته باشی و همچنین عکس از وقتی که مدل tray رسیده دستت به جای باکس

سناریو اولت هم اصلا قابل باور نیست چون امکان نداره شما قطعه 11 یا 12 میلیونی موجود سفارش بدید و لیون و یا هر فروگشاه دیگه مثل دیجی کالا بگه موجودی نداریم. این فروشگاه ها دوزاری رو روی هوا می زنن بعد از چنین سود سرشاری گذشت می کنن؟

- - - Updated - - -

سلام به همه اعضا

سناریو اول

سناریو دوم

جواب توهین آمیز

25075

25076

25077

سلام

این چیزی رو مشخص نمی کنه چون 12700K باکس کد کالاش مشخص شده که 334470 هست و tray اون کد کالاش 666694 هست که با همدیگه فرق دارن و از عکسهام چیزی مشخص نیست که شما باکس سفارش دادی مدل tray برات فرستادن. باید عکس از سفارش قطعه و پرداخت گرفته باشی و همچنین عکس از وقتی که مدل tray رسیده دستت به جای باکس

سناریو اولت هم اصلا قابل باور نیست چون امکان نداره شما قطعه 11 یا 12 میلیونی موجود سفارش بدید و لیون و یا هر فروگشاه دیگه مثل دیجی کالا بگه موجودی نداریم. این فروشگاه ها دوزاری رو روی هوا می زنن بعد از چنین سود سرشاری گذشت می کنن؟

SajjadKhati
13-05-22, 00:31
سلام

سلام
درسته .

از آقا مهراد و بقیه ی مدیران میخوایم که قوانین ای بذارن که اگه حرف های این چنینی ای وجود داره ، طرف ، با اسناد کامل و بدون خلل ، سندش را ارئه کنه (اون هم به طرف مقابل ارائه بشه برای دفاع از خودش) .
اینکه سناریو چیده بشه و بصورت کلی ، فرضیات (بدون اینکه برای شخص شاخصی اتفاق افتاده باشه) بدون مدرک گفته بشه که معتبر نیست .

ما هم چند ماه پیش از لیون کامپیوتر خرید کردیم ، بدون هیچ توهینی و با کمال احترام بعد از یک هفته ، سفارش مون ، به دست مون رسید (که برای سفارش کالاهای ریز ، در حد این فروشگاه ، مدت زمان بدی نبود) .

==========

لطفا قوانینی گذاشته بشه که هم بدون سند رسمی و دقیق ، حرفی زده نشه تا آبروی کسی یا مجموعه ای ریخته نشه و همچنین اگه همچین چیزی وجود داره ، برعکس اش ، طرف با ارائه ی سند محکم ، بتونه به حق اش برسه (با خبر دار کردن و دفاعیات طرف مقابل) .

تا مثل سال ها پیش قضیه ی پادویش نشه که گفته میشد که طبق مدارک علمی ای که سایت های معتیر جهانی برای باگِ آنتی ویروس اعلام میکنن ، شما هم به این شیوه اعلام کنید و مدرک بدید ، نهایتا مدارک شون میشد 4 تا کلیپ ویدئویی!!!
کسی هم به تخریب شون واکنش نشون نمیداد!

3DREALMS
13-05-22, 03:23
لیون اعتبار خودش رو خراب کرد برای سود بیشتر

XFXForce
13-05-22, 04:18
سلام
درسته .

از آقا مهراد و بقیه ی مدیران میخوایم که قوانین ای بذارن که اگه حرف های این چنینی ای وجود داره ، طرف ، با اسناد کامل و بدون خلل ، سندش را ارئه کنه (اون هم به طرف مقابل ارائه بشه برای دفاع از خودش) .
اینکه سناریو چیده بشه و بصورت کلی ، فرضیات (بدون اینکه برای شخص شاخصی اتفاق افتاده باشه) بدون مدرک گفته بشه که معتبر نیست .

ما هم چند ماه پیش از لیون کامپیوتر خرید کردیم ، بدون هیچ توهینی و با کمال احترام بعد از یک هفته ، سفارش مون ، به دست مون رسید (که برای سفارش کالاهای ریز ، در حد این فروشگاه ، مدت زمان بدی نبود) .

==========

لطفا قوانینی گذاشته بشه که هم بدون سند رسمی و دقیق ، حرفی زده نشه تا آبروی کسی یا مجموعه ای ریخته نشه و همچنین اگه همچین چیزی وجود داره ، برعکس اش ، طرف با ارائه ی سند محکم ، بتونه به حق اش برسه (با خبر دار کردن و دفاعیات طرف مقابل) .

تا مثل سال ها پیش قضیه ی پادویش نشه که گفته میشد که طبق مدارک علمی ای که سایت های معتیر جهانی برای باگِ آنتی ویروس اعلام میکنن ، شما هم به این شیوه اعلام کنید و مدرک بدید ، نهایتا مدارک شون میشد 4 تا کلیپ ویدئویی!!!
کسی هم به تخریب شون واکنش نشون نمیداد!

بنده بار ها تجربه ی خرید قطعه به عنوان موجود تو لیون رو داشتم که بعدش کنسل کردن مخصوصا از پاییز پارسال (قبلش خیلی بهتر بود)
البته من خودم مستقیم ار وارد کننده ها میگیرم یا خودم وارد میکنم، و خیلی خیلی کم پیش میاد اینترنتی خرید کنم و دلیل این چن بار تجربه هم این بود که یا اون جنس تو بازار نبود اما لیون موجود زده بود یا اینکه قیمتش رو خیلی پایین گذاشته بود.
اما پیش هم اومده که حتی شرکت وارد کننده تو انبارش نداشته و تو بازارم نبوده و لیون گفت یه دونه موجوده و همون روز هم فرستاد. یا تو سال های قبل تر جنسایی رو با قیمت زیر کف بازار میذاشت و واقعا هم به دستم میرسید.

بعنی هم نکات مثبت داشته هم منفی اما تجربه شخصی خودم و چندین نفر دیگه که تو این اواخر دیگه بیخیال لیون شدن و سمت من اومدن میگه که کیفیت کارشون پایین اومده و حتی تو بعضی اجناس قیمتای خیلی بالا گذاشتن. تا همین چن روز پیش گرافیک 3090 SUPRIM X رو با قیمت 92 میلیون داشتن میفروختن!!! در جالیکه هم رده قیمتیش مثل استریکس ایسوس 12 میلیون ارزون تره. همون 3090 سوپریم هم تو بازار نزدیک 8 تومن ارزون تر بود! صرفا یک مثال بود.

، و خیلی از کسایی که به من مراجعه کردن از اون تاریخ سالها مشتری لیون بودند اما به دلیل مشکلاتی که با لیون از 7-8 ماهه پیش پیدا کرده بودند برای تهیه قطعات به من رجوع میکنن از اون موقع.

Speed Racer
13-05-22, 04:50
بنده بار ها تجربه ی خرید قطعه به عنوان موجود تو لیون رو داشتم که بعدش کنسل کردن مخصوصا از پاییز پارسال (قبلش خیلی بهتر بود)
البته من خودم مستقیم ار وارد کننده ها میگیرم یا خودم وارد میکنم، و خیلی خیلی کم پیش میاد اینترنتی خرید کنم و دلیل این چن بار تجربه هم این بود که یا اون جنس تو بازار نبود اما لیون موجود زده بود یا اینکه قیمتش رو خیلی پایین گذاشته بود.
اما پیش هم اومده که حتی شرکت وارد کننده تو انبارش نداشته و تو بازارم نبوده و لیون گفت یه دونه موجوده و همون روز هم فرستاد. یا تو سال های قبل تر جنسایی رو با قیمت زیر کف بازار میذاشت و واقعا هم به دستم میرسید.

بعنی هم نکات مثبت داشته هم منفی اما تجربه شخصی خودم و چندین نفر دیگه که تو این اواخر دیگه بیخیال لیون شدن و سمت من اومدن میگه که کیفیت کارشون پایین اومده و حتی تو بعضی اجناس قیمتای خیلی بالا گذاشتن. تا همین چن روز پیش گرافیک 3090 SUPRIM X رو با قیمت 92 میلیون داشتن میفروختن!!! در جالیکه هم رده قیمتیش مثل استریکس ایسوس 12 میلیون ارزون تره. همون 3090 سوپریم هم تو بازار نزدیک 8 تومن ارزون تر بود! صرفا یک مثال بود.

، و خیلی از کسایی که به من مراجعه کردن از اون تاریخ سالها مشتری لیون بودند اما به دلیل مشکلاتی که با لیون از 7-8 ماهه پیش پیدا کرده بودند برای تهیه قطعات به من رجوع میکنن از اون موقع.
پس اگه یک قطعه رو 8 میلیون گرونتر از بازار می داده حق با شماست.

به نظرم بهتره شما که هم وارد کننده هستید و هم با وارد کنندگان اصلی ارتباط دارید یک تاپیک تو انجمن بزنید و قطعات کامپیوتری رو به صورت لیست با قیمت و نوع گارانتی و مدت زمانش لیست کنید تا کسانی که قصد خرید قطعه یا سیستم دارن مقایسه کنن. وقتی شما قیمت منصفانه میدید هیچ آدم عاقلی نمیره از لیون یا دیجی کالا یا هر سایتی که گرون فروشی می کنه خرید کنه.

SajjadKhati
13-05-22, 10:53

سلام
هر چی که هست ، حرف من اینه که قوانینی در انجمن گذاشته بشه که اولا با سند و مدرک متقن و محکم ، حرفی زده بشه (تا آبروی کسی بی جهت نره و با سند محکم (شامل عکس یا فیلم یا صوت یا همه شون که محکم و قابل اثبات باشه) حرفی زده بشه) .

و دوما به طرف هم خبر داده بشه برای دفاعیات احتمالی (اگه خواست) .

نهایتا اگه این مواردِ شکایت قابل توجه بوده ، بخاطر مجوز کسب ، میشه در وزارت صمت ، پیگیری کرد .
در موارد خیلی حاد هم که در پلیس فتا و قوه ی قضاییه شکایت میشه .

XFXForce
13-05-22, 16:38
سلام
هر چی که هست ، حرف من اینه که قوانینی در انجمن گذاشته بشه که اولا با سند و مدرک متقن و محکم ، حرفی زده بشه (تا آبروی کسی بی جهت نره و با سند محکم (شامل عکس یا فیلم یا صوت یا همه شون که محکم و قابل اثبات باشه) حرفی زده بشه) .

و دوما به طرف هم خبر داده بشه برای دفاعیات احتمالی (اگه خواست) .

نهایتا اگه این مواردِ شکایت قابل توجه بوده ، بخاطر مجوز کسب ، میشه در وزارت صمت ، پیگیری کرد .
در موارد خیلی حاد هم که در پلیس فتا و قوه ی قضاییه شکایت میشه .

بله حق با شماست
اما خیلی هم ساده نیست چون تو سایت میزنن موجود بعد شما خرید میکینید حتی قبلش تماس هم میگیرید و میگن موجوده.
اما بعد چند روز برا تهران، میبینید دستتون نمیرسه و بعدش به شما میگن یا صبر کنید یا شماره کارت بدید پولتون رو پس میدیم که خود این قضیه پس دادن پول هم همون لحظه نیست و ممکنه مدتی طول بکشه.
در نهایت پولتون رو پس میگیرید اما ممکنه یک هفته از اون موقع دیگه گذشته باشه و قیمت اون قطعه بالاتر رفته باشه.
و این کارشون از نظر قانونی هیچ پیگیری نداره چون تو قوانین هست که ممکنه قطعه ای این داستان براش پیش بیاد.

اما اینکه چرا چند ماهه اینطور شده داستانش اینه که موجودی انبارش رو خیلی کم کرده لیون که پول کمتر بخوابه تو جنس مخصوصا به خاطر ضرر زیادی که روی کالاهای پرفروش مثل کارت گرافیکا کردن که با هر روز با افت قیمت مواجه میشدن اما نمیخواستن ارزون کنن و ضرر بدن از اون ور سایتای دیگه خب خرید قدیمشون نبوده قیمت پایین میذاشتن.
الان دیگه خیلی موجود نمیکنه و از چن تا فروشنده که بعضا دوستان من هم هستن تو بازار آمار موجودی میگیره و اون کالا رو با سودش که میکشه روش تو سایت میزنه موجود بدون این که تو انبار خودش باشه واقعا و ایراد قانونی هم نداره.
اما وقتی کسی میخره و پولش رو میده و بعد لیون میخواد از فروشنده ها بگیره جنس رو ممکنه یا فروشنده ها تموم کرده باشن یا قیمتش اونقدری بالا رفته باشه که دیگه نتونه سود کنه چون به مشتری که نمیتونه بگه بیشتر پول بده (این غیر قانونیه) برای همین میگه اشتباهی موجود بود و همون پولتون رو پس میدم (بارها دیده شده این اتفاق افتاده و فرداش همون جنس اما قیمت جدید که گرون تر شده تو سایت دوباره موجود شده)

البته میگم نکات مثبت هم داره سایتش. انجمن نسبتا خوبی هم داره برعکس فروشگاه های دیگه اصلا انجمن ندارن. و اینکه مکان تحویل حضوری داره که بقیه اکثرا ندارن.
و صحبت من صرف لیون نیست. دیجی کالا و خیلیای دیگه خیلی بدتر هستن تو خیلی موارد. الان کارت 1050 ti رو دیجی گذاشته 10 و نیم میلیون!!! بدون گارانتی هر چقدر هم پیام گذاشتم و تذکر دادم که گرون فروشیه آشکار در حد چن میلیون برای گرافیک قدیمی همه رو حذف میکنن.

یا تاپ رایان قیمتاش خیلی وقتا خوبه و از اون هم خرید کردم. اولا خرید حضوری نداره که بده، که بعدا متوجه شدم چرا چون اصلا یک قطعه هم خودش نداره و فقط کارشون گرفتن از بقیه و فروختن به شماست و هر چی سفارش بدید اونا زنگ میزنن از فروشنده ها اونی که کمترین قیمت رو میده میخرن و برای شما میفرستن! اینو به دلیل بازدید های چند باره خودم از کل شرکتشون دارم با اطلاع میگم.
و خدا نکنه جنسی که فرستاده باشن یه مشکلی داشته باشه اینا میگن اونی که خریدیم ازش باید پاسخگو باشه اون میگه اینا!

برای سند هم خب من عملا باید هر صقحه خرید و مکالمه تلفنی باهاشون رو از اولش ضبط کنم (که اینکار بدون اجازه طرف مقابل غیر قانونیه مگر اینکه فقط صدای خودم ضبط بشه و خیلی دادگاه پسند تو هر جمله خودم جواب طرف رو هم بیارم جوری که مشخص باشه اون تایید داده)
تا آخرین مرحله کلی عکس و صدا و فیلم ضبط بشه تا اگه یکی از این مشکلات پیش اومد بتونم همه رو اینجا بذارم!
چون ممکنه از 10 تا خرید یک نفر دو تاش اینجوری بشه اما باید 10 بار این کارا رو بکنه چون از قبل که نمیدونه چی میشه!

فروشگاه ها هم من با خیلیاشون صحبت کردم اصلا اهمیتی به چیزایی که تو انجمنا گفته میشه نمیدن و میگن ما فروش خودمون رو داریم.
حتی گارانتی ها که تو سایت خود ما میزان رضایت مندی مشتری دارن و درجه بندی اکثرا اصلا نمیدونستن همیچین چیزی هست و بعدش هم که فهمیدن گفتن اصلا مهم نیست برامون...

به شخصه هم قصد تخریب هیچ جایی رو ندارم و حتی یه بارم نه شکایت کردم نه پیگیری،
صرف اینکه یکی دو تا از دوستان اومدن تجربه شون رو گفتن من هم تجربه خودم رو گفتم.
که یه مقدار با دقت بیشتر خرید کنن دوستان و حتما موجودی کالای خریداری شده شون رو قبل خرید تلفنی بپرسن با این تاکید که حتما با انبار چک کنن اپراتور ها و حتی از دو سه اپراتور جدا استعلام کنن.
قیمتش هم با جاهای دیگه چک کنن.

XFXForce
13-05-22, 16:42
پس اگه یک قطعه رو 8 میلیون گرونتر از بازار می داده حق با شماست.

به نظرم بهتره شما که هم وارد کننده هستید و هم با وارد کنندگان اصلی ارتباط دارید یک تاپیک تو انجمن بزنید و قطعات کامپیوتری رو به صورت لیست با قیمت و نوع گارانتی و مدت زمانش لیست کنید تا کسانی که قصد خرید قطعه یا سیستم دارن مقایسه کنن. وقتی شما قیمت منصفانه میدید هیچ آدم عاقلی نمیره از لیون یا دیجی کالا یا هر سایتی که گرون فروشی می کنه خرید کنه.

خب قوانین شهر سخت افزار فرق میکنه و میدونید برای هر قطعه باید عکس اون رو با تاریخ و نام کاربری روش باشه و حساب کنید چند نوع کتگوری که هر کدوم 10 ها مدل و برند مختلف دارن اصلا تو انجمن نمیشه گذاشت! مخصوصا که یه بار نیست و قیمتا تغییر میکنه و باید ری آپلود بشن.
قبلا هم تو بازارچه قطعاتی رو با قیمتای بعضا چن میلیون زیر بازار گذاشته بودم اما خب اثری نداشت چون این انجمن برای رفع مشکلات سخت افزای اینا بیشتر میان.
انجمن لیون برای خرید خیلی میرن اما قوانینش سخته و نمیشه جنس نو توش فروخت (چون خودشون فروشگاه هستن) و دست دوم باید گذاشت.

DOOM999
14-05-22, 08:29
نمی خوام از موضوع و یا استارتر دفاع کنم ولی برای بحث سخت افزار خیلی خوبه که این فروشگاهها بدون سانسور اعتبارسنجی بشن .شکل کار بست به نظر دوستان مدیر داره ولی موضوع اعتبار سنجی سایتها و فروشگاها تو این انجمن تخصصی جاش خالی هست

gSniper
14-05-22, 16:13
سلام

- - - Updated - - -

سلام

عزیزم خود لیون قبول داره که تری فرستاده
دقت کنی داخل شات از سبد خریدم که گذاشتم دقیقا شناسه محصول مشخصه

3DREALMS
14-05-22, 20:20
لیون سر قضیه ماینینگ و ریگ بستن و فروش کارتهای مستعمل پولدار شد .حالا درآمدش کم شده و کمبود موجودی داره.